Antieke Ansonia Amerikaanse schoolklok ca. 1910. Emaille wijzerplaat en wijzers met mahoniehouten kast 15xø39cm. Cond.: U
Antieke Duitse wandregelateur, notenfineer met kuif en paardje. Gustav Becker (met houtwormgaatjes) 90x18x39cm. Cond.: R
Friese staartklok (klein) 20e eeuw. Eikenhouten kast met koper, Duits uurwerk 63x71x13cm. Cond.: G
Zaanse notenhouten klok met koper 20e eeuw. Hollands in zeer goede staat 53x20x12cm. Cond.: U
Notenhouten tafelklok van Warmink met maanstand en koperen armaturen 20e eeuw 28x15x12,5cm. Cond.: G
Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.
Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U
Zware bronzen klok met porseleinen wijzerplaat 19e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk in zeer goede staat. Leeuwen op de hoeken 44x27x17cm. Cond.: U
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.
Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule met 2 kaarsenstandaards eind 19e eeuws. Met rood geadert marmer en de slinger is in de vorm van een zonnetje 41x20,5x10cm. Cond.: G
Notenhouten regelateur met Amerikaans uurwerk ca. 1900 met originele slinger 70x28x19cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.
Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met druiven en druivenblad decor uitgesneden. De cartouchen zijn van wit emaille met blauwe opdruk 61x47x13cm. Cond.: G
2 Art-deco klokken. 1x Notenhouten pendule gemerkt JUBA met originele slinger, cond.: G. 1x Notenhouten pendule gemerkt Ald Duitsland met 4 messing pootjes Glas heeft een barst. Cond.: G Beide klokken...
Oude eiken fineer bim-bam klok begin 20e eeuw in goede staat. Merk Junghans Wurtenberg 73x33x19cm. Cond.: U
Oude Duitse koekkoeksklok met twee gewichten 20e eeuw. In goede staat, functies niet getest. 48x37x31cm. Cond.: G
Marmeren pendule,Paris,eind 19e eeuw,met bronzen beeld zittende Maria, met naast zich Johannes en Jezus,lezend in een boek.(beeld staat los)halfuurslag op een bel. L.37.5 x 46.5 cm.
Zaanse notenhouten klok met koper en maanstand eind 20e eeuw Hollands. In zeer goede staat 51x23x15cm. Cond.: U
Oude buffetklok Junghans met Westminster slagwerk. Eikenhout met notenfineer 22x37x13cm. Cond.: G
Notenhouten tafelklok, Warmink eind 20e eeuw met maanstand 25x19x15cm. Cond.: G
Frans koeienoog (Oeil de Boeuf) van notenhout met inlegwerk. Niet antiek 60x47x15cm. Cond.: U