Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Telefoon
Resultaat: 80 EUR

Oude zwengeltelefoon ca. 1910 gemerkt JYDSK Telefon Aktieselskab 34x26x12cm. Cond.: G

Cassette met 35 medailles
Resultaat: 90 EUR

Cassette met 35 Jugendstil medailles, Frankrijk 27x30x3cm. Cond.: G

Pijpje, leeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek pijpje in origneel etui. Duits ca. 1900. Op het pijpje staat een leeuw uitgewerkt uit barnsteen 10cm. Cond.: G

Oude kassa
Resultaat: 35 EUR

Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 10 EUR

Kleine messing vijzel met stamper begin 1900 9x12x11cm. Cond.: G

Messing vaas
Resultaat: 25 EUR

Messing orenvaas gedecoreerd met uitgewerkte rozen begin 20e eeuw. Vaas is ooit verzilverd geweest. Onderkant gemerkt met een vlaggetje en genummerd 1331 38x25x18cm. Cond.: G

2 Lampen
Resultaat: 40 EUR

2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.

Bijbel
Resultaat: 60 EUR

Antieke oude Latijse bijbel anno 1617 met originele kaft 35x22x9cm. Cond.: R-S

Duitse atlas
Resultaat: 13 EUR

Antieke Duitse atlas 1906 genaamd "Algemeiner handatlas Jubilaumsausgabe", Herausgegeben von A. Scobel Bielefeld und Leipzig 1906 45x30x7cm. Cond.: G

Deurklopper
Resultaat: 15 EUR

Oude bronzen deurklopper met een adelaar gedecoreerd 20e eeuw 20cm. Cond.: G

Doos blikken
Resultaat: 15 EUR

Doos oude blikken Cond.: G

Strijkbout en petroleummaat
Resultaat: 10 EUR

Antieke petroleummaat 16x19x13cm. en strijkbout 19x20x9cm. van ijzer ca. 1900 (Holland). Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen 20e eeuw met glaswerk, porselein, kristal en verzilverde delen Cond.: R

Doos diversen
Resultaat: 40 EUR

Doos diversen; 3 koffiemolens, strijkijzer, koperen puddingvormen, snotneus. Cond.: G

Koperen lakstempel
Resultaat: 25 EUR

Koperen lakstempel 19e eeuw 7xø18cm. Cond.: G

2 Amfora's
Resultaat: 120 EUR

Twee grote antieke koperen amfora's ca. 1900, mooi uitgewerkt 42x26xø17cm. Cond.: U

Messing lampje
Resultaat: 3 EUR

Messing wandlamp met putti 20e eeuw 30x8x10cm. Cond.: U

Petroleumlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke staande messing petroleumlamp met gietijzeren voet uitgewerkt ca. 1900 (geëlectrificeerd) 58xø17cm.

2 Koperen vazen
Resultaat: 15 EUR

Twee koperen vazen ca. 1910. Holland in zeer goede staat 23xø11cm. Cond.: U

5 Delen messing +tinnen kruik
Resultaat: 10 EUR

1x Tabakspot eiken 19e eeuw met messing banden.. 4 Delen messing (wandbelletje, gordijnhouder, ,salamander,spin). en een tinnen kruik ca 1890. Cond.: G

2 Japanse sigarettendoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Japanse sigarettenhouders. 1x Sigarettenhouder ca. 1920 met gezicht op een dorp, compleet met messing ingelegd 11x8,5cm. 1x Sigarettenhouder ca. 1960 met afbeelding van bamboetakken en vogel, ing...

Aardewerk kruik
Resultaat: 30 EUR

Hollandse aardewerk voorraadkruik gemerkt Van Kleef & Zoon Den Haag ca. 1900 35xø22cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Kavel diversen o.a; 2 Gewichtensetjes in blok. 1 Glazen gewichtenset, geelkoperen bak, 9 glazen onderzetters in cassette, 12 glazen messenleggers in cassette en 2 popjes met porseleinen hoofdjes en ee...

Buste boedha
Resultaat: 20 EUR

Buste van een boedha, groen gepatineerde legering 20e eeuw. 40x25x15cm. Cond.: G