Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een lachend hangbuikzwijntje 21e eeuw. Op zwart marmeren sokkel 16x25,5x16cm. Cond.: G
Tropisch houten figuur voorstellend een visreiger 20e eeuw (Indonesië) 30x8x8cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U
2 Bronzen kaarsenkandelaars in de vorm van een sphinx 21e eeuw. Gesigneerd Milo 22x8,5x10cm. Cond.: G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame voorover gebukt. Geheel staand op een zwart marmeren sokkel 19x12x10cm. Cond.: G
Vergulde houten tempelwachter vroeg 19e eeuws, mooie patina (handen missen). 31x10x13cm. Cond.: G
Oud gipsen heilighart beeld begin 20e eeuw (beschadigd) 63x12x23cm. Cond.: R
Aardewerk buste 20e eeuw, gesigneerd Tojanta Yaao, Griekse god. reproductie op marmeren sokkel, neus beschadigd 23x19x10cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een leeuw eind 20e-begin 21e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 25x40x16cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G
Religieus houten beeldje 18e-19e eeuw, gesneden hout. Met beschildering Cond.: G
Drie beelden 20e eeuw. 2x hout en 1x natuursteen 37x10x12cm., 16x4x6cm. en 11x6x5,5cm. Cond.: G
12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G
J. Lormier 19e-20e eeuw Frankrijk, Art-Deco beeld met marmeren sokkel. Twee rennende windhonden, mooie patina 46x28x13cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend een koppeltje patrijzen 21e eeuw. zwart marmeren sokkel 28,5x37x18cm. Cond.: G
Grote houten buste van de Ibibio stam uit Nigeria. Deze houten kop is ongeveer 40 jaar oud, 40 cm hoog en 2 kilo zwaar
Mooi Bamum beeld van een jager uit Cameroon. Dit beeld is 35 jaar oud is 54 cm hoog en meer dan 2,5 kilo zwaar.