Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Lepels & vorken
Resultaat: 700 EUR

12 Antiek zilveren lepels en vorken Art Deco 925/000 541gr.(lepels) 662gr. (vorken) Cond.: U

Zilveren theelicht
Resultaat: 800 EUR

Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 1.000 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Hollandse zilveren munten. 10G 1970 Nederland herrijst, 2,5G 1929 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 2,5G 1930 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 1G 1938 Wilh., 1G 1930 Wilh., 2,5G 1971 Jul., 1G 1940 Wilh., 1G 1978 Jul., 1/2...

Zilveren dienblad
Resultaat: 675 EUR

Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U

Vrijmetselaar doosje + ring
Resultaat: 120 EUR

Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U

Zilver, 6 paleizen
Resultaat: 370 EUR

Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U

2 Plate vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G

Dienblad met kofiiestel
Resultaat: 25 EUR

Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G

7 Menuhouders
Resultaat: 30 EUR

7 Menuhouders gestempeld sterling 950 34 gr.

Zilveren doosje
Resultaat: 35 EUR

Mooi Engels zilveren pillendoosje 925/000 20gr. Cond.: U

Inktpotje + parfumflesje
Resultaat: 55 EUR

Engelse inktpot 925/000 en Duits parfumflesje 800/000 met mooi bewerkte zilveren doppen Cond.: U

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 125 EUR

Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U

Zilveren maliën portemonnee
Resultaat: 45 EUR

Mooi zilveren maliëntasje 800/000 150gr. 12cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Miniatuur zilveren tennisser 925/000 22gr. H.4.5cm.Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Miniatuur zilveren jongetje die vliegerd 925/000 18gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur van een visser in een boot 925/000 37gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U

Zilveren asbakje
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U

Pillendoosje
Resultaat: 45 EUR

Mooi bewerkt zilveren pillendoosje 800/000 33gr. Cond.: U

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilveren opdienbestek, puntfilet 835/000 47gr. Cond.: U

3 Zilveren dobbelstenen
Resultaat: 40 EUR

3 Zilveren dobbelsteentjes. Gewicht samen 31gr.

6 Zilveren messen
Resultaat: 170 EUR

Zes mooie messen met zilveren heften 835/000 26,5cm. Cond.: G

Zilveren flessenopener
Resultaat: 35 EUR

Mooie Deens zilveren flesopener 20e eeuw 830/000 20gr. Cond.: U