Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U
Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U
Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G
Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G
Engelse inktpot 925/000 en Duits parfumflesje 800/000 met mooi bewerkte zilveren doppen Cond.: U
Mooi zilveren maliëntasje 800/000 150gr. 12cm. Cond.: U
Miniatuur zilveren jongetje die vliegerd 925/000 18gr. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een visser in een boot 925/000 37gr. Cond.: U
Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U
Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U
Drie delen zilveren opdienbestek, puntfilet 835/000 47gr. Cond.: U
Mooie Deens zilveren flesopener 20e eeuw 830/000 20gr. Cond.: U