Oude kinder poppenwagen met scherm eind 20e eeuw. Driewieler 64x65x33cm. Cond.: G
Antieke poppenpiano ca. 1910 ongemerkt van zwart hout met koperbeslag. licht beschadigd 38x34,5x20cm. met zwart piano krukje Cond.: G
Lederen doos met flesjes en popjes van celluloid en porselein.
3 Mandolines van schildpad (de grootste heeft een speelwerkje, niet getest) en een schildpad vergrootglas
Poppen wandelwagentje 50-er jaren van het merk Torck 59x56x34cm. Cond.: G
Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.