Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gesigneerd G. Metsu
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerd G. Metsu, houtskool op papier, lezende vrouw 22x17cm. Cond.: G

Anton Heyboer
Resultaat: 70 EUR

Anton Heyboer 1985. Eigen druk. Litho op papier, "Zeilboot" 36x31cm. Cond.: G

Antonius van de Valk
Resultaat: 90 EUR

Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 25x31cm. Cond.: U

Antonius van de Valk
Resultaat: 90 EUR

Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x84cm. Cond.: U

Antonius van de Valk
Resultaat: 90 EUR

Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: U

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 55 EUR

D. Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 30x40cm. Cond.: U

Pastel
Resultaat: 160 EUR

B.H. Bolink (Deventer 1876 - 1950 Enschede), gemengde techniek op papier, bospad Twente 65x50cm. Cond.: U

S. Nolte, bloemen
Resultaat: 75 EUR

S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, compositie van kleurrijke bloemen 50x60cm. Cond.: U

C. Brandenburg, ets
Resultaat: 15 EUR

Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, Amsterdam koepelkerk 31x12cm. Cond.: G

Van der Bilt
Resultaat: 40 EUR

Van der Bilt, olieverf op paneel, wintergezicht 20e eeuw (romantisch geschilderd) 20x25cm. Cond.: U

James Webb
Resultaat: 40 EUR

James Webb, olieverf op paneel, zeegezicht 20e eeuw (romantisch geschilderd) 13x18cm. Cond.: U

Landschap 30-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren (in de stijl van v.d. Bergensche school), olieverf op linnen, landschap 50x60cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Resultaat: 325 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U

E.V. Leeuwen, aquarel
Resultaat: 60 EUR

Johannes Evert van Leeuwen (Leiden 1855 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, "De IJssel bij Hattem" 18x24cm. Cond.: G

M. Bauer. litho
Resultaat: 30 EUR

Marius Bauer (1867 - 1932 Amsterdam), litho op papier, figuren in Bethlehem 20x20cm. Cond.: G

Drielui Toorop, litho's
Resultaat: 250 EUR

3x Jan Theodoor Toorop (1858 - 1928 Den Haag), etsen op papier, gedrukt door Vorst & Tas Amsterdam. Twee werken genummerd 76/250, 1 werk ongenummerd. Twee werken met lichte vochtvlekken, 1 werk licht ...

Ets, naakt meisje
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, vrouwelijk naakt 12x17cm. Cond.: G

Gravure, dame met stoel
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerde gravure van dame met viool begin 20e eeuw, gravure op papier 30x34cm. Cond.: G

Steendruk koe
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd, steendruk op papier, meisje met koe begin 1900. 57x46cm. Cond.: U

Pierre Verhaegen, aquarel
Resultaat: 70 EUR

Pierre Verhaegen 1907, aquarel op papier, landschap Belgie 35x24cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 40x50cm. Cond.: G

Gravure, man met hond
Resultaat: 15 EUR

Biedermeier staalgravure van een jager met hond 19e eeuw 14x20cm. Cond.: G

Jachtportret
Resultaat: 40 EUR

Svend Jensen 20e eeuw, olieverf op linnen, jachthond met eenden 97x67cm. Cond.: G

F. Bersch
Resultaat: 225 EUR

Frits Bersch (1873 Berlijn), olieverf op linnen, gezelschap in een park 37x51cm. Cond.: G