2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G
Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot
Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U
Drie Keulse potten 20e eeuw, grijs met blauw decor 16xø21cm. Cond.: G
Diverse kopjes en schoteltjes Duitsland. Rosenthal, Selb en Arzberg Cond.: G
3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G
4 Kleine 18e eeuwse blauw Chinese kopjes Chien Lung met figurendecor 4xø6cm. 2 Minimale chips Cond.: G
Grote Petrus Regout terrine van keramiek ca. 1900. Deksel gelijmd Cond.: R
8-Hoekig Japans bord ca, 1920 met landschapsdecor (huizen en figuren) 28x28cm. Cond.: G
Antiek porseleinen goud-imari bord. Japans 19e eeuw met bijzondere beschildering in goede staat.
Chine de Commande porseleinen schotel 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schapen. Handbeschilderd (chip) ø15,3cm. Cond.: G
Doos met 14 stuks kristalglas onderzetters ca. 1900 10x25x13cm. Cond.: G
Engelse keramiek honden 20e eeuw (Staffordshire), handbeschilderd in goede staat 23x19x12cm. Cond.: G
Gouds platelen bonbonniere met deksel. Bordeauxrood en groene glazuur. Zuid-Holland Gouda midden 20e eeuw 9xø15,5cm. Cond.: G
Antiek Frans porseleinen odeurflacon 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 7,7xø2,2cm. Cond.: G