Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schuifketting
Resultaat: 240 EUR

Mooie antieke schuifketting GG, 15.5 gr., L.70 cm.(voor 1900, ongest.)

4 Delen schuimgoud
Resultaat: 275 EUR

4 Delen schuimgoud, hanger met ketting, oorhangers, kruis 17gr.

Oorknoppen met camee
Resultaat: 135 EUR

Oorstekers GG 585/000 opengewerkte rand bezet met een camee,

Zilv.ring
Resultaat: 6 EUR

Zilveren ring 925, 5.5gr., Ø59

3 Antieke sieraden
Resultaat: 40 EUR

3 Antieke sieraden

4 Delen Jugendstil
Resultaat: 50 EUR

4 Delen Jugendstil

Oorstekers robijn/diamant
Resultaat: 160 EUR

Oorstekers GG 750/000 met robijn 0.07ct. en diamant,

Broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 925, 13.7 gr.L.8.5cm.

Longines gouden horloge
Resultaat: 425 EUR

Herenpolshorloge GG 750/000 "Longines" automatic ultra-chron, met datum aanduiding, en 4 diamantjes. Lederband, 23 cm.70e jaren.

Slavenarmband GG/WG
Resultaat: 450 EUR

Slavenarmband GG/WG 585/000, 1 kant GG 1 kant WG, B6mm,binnenmaat 58x53 mm, 19.8 gr.

Briljant ring
Resultaat: 240 EUR

Ring GG585/000 bezet met 4 briljanten 0.12ct., W/SI, Ø53, 5.1 gr.

Oorstekers GG aquamarijn
Resultaat: 120 EUR

Oorstekers GG 585/000,bezet met een mooie aquamarijn,2.8 gr.

Parel/briljant hanger
Startprijs 50 EUR

Zuidzee briljant hanger RG/WG 585/000 met een fijne Zuidzee parel 8.5 mm.,en 4 diamanten 0.02ct.W/SI-PI, L.15 mm.

Naar Berlijn.

Antieke hanger
Startprijs 30 EUR

Diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Diverse sieraden, o.ao. staafbroche,oorhangers,ring ovale broche en een zijzondere ketting.73 gr.

Modesieraden
Resultaat: 20 EUR

7 Delen diverse sieraden, bedelarmband,jaseronketting, oorstekers etc.124 gr.

Koraal,messing verz.collier
Geen vanafprijs

Koraal messing verzilverd collier,

Ketting ivoor
Geen vanafprijs

Ketting ivoor (op ellastiek gezet)

Portet broche haar
Geen vanafprijs

Portet broche double/haar

Tijgeroog hanger
Geen vanafprijs

Tijgeroog hanger zilver 835 verguld

Zilv.ring verg.
Geen vanafprijs

Ring zilver 925, verguld.Ø53, onderkant open, 5.1gr.

Granaat ring zilver
Resultaat: 45 EUR

Ring zilver, bezet met granaat.(1 steen ontbreekt),Ø50