Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Hollandse zilveren munten. 10G 1970 Nederland herrijst, 2,5G 1929 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 2,5G 1930 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 1G 1938 Wilh., 1G 1930 Wilh., 2,5G 1971 Jul., 1G 1940 Wilh., 1G 1978 Jul., 1/2...

Zilveren dienblad
Resultaat: 675 EUR

Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U

2 Imari rijstkommetjes
Resultaat: 35 EUR

2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G

Majolica portretbord
Resultaat: 60 EUR

Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G

21-Delig servies
Resultaat: 20 EUR

21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot

Schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U

3 Delen imari
Resultaat: 10 EUR

3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...

4 Familie Rose bordjes
Resultaat: 10 EUR

4 Bordjes van porselein. 3x met afbeelding van figuren. 1x met bloemdecor 70-80 er jaren ø18cm. Cond.: G.

3 Keulse potten
Resultaat: 20 EUR

Drie Keulse potten 20e eeuw, grijs met blauw decor 16xø21cm. Cond.: G

Diverse kop & schotels
Resultaat: 30 EUR

Diverse kopjes en schoteltjes Duitsland. Rosenthal, Selb en Arzberg Cond.: G

4 Japanse borden
Resultaat: 25 EUR

Vier Japanse borden ca. 1900. 2x Kutani bord met figuren en landschapsdecor ø21,5cm. Cond.: G. 2x Zwart Satsuma handbeschilderd met goudverf (1x landschapsdecor met huizen en 1x bamboe met vogels) ø18...

3-Delig kaststel Satsuma
Resultaat: 65 EUR

3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G

4 Chinese kopjes
Resultaat: 45 EUR

4 Kleine 18e eeuwse blauw Chinese kopjes Chien Lung met figurendecor 4xø6cm. 2 Minimale chips Cond.: G

Terrine, Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

Grote Petrus Regout terrine van keramiek ca. 1900. Deksel gelijmd Cond.: R

Japans bord
Resultaat: 25 EUR

8-Hoekig Japans bord ca, 1920 met landschapsdecor (huizen en figuren) 28x28cm. Cond.: G

27 Kristallen glazen
Resultaat: 30 EUR

27 Kristallen glazen 20e eeuw, Hollands. Cond.: U

2 Imari bordjes
Resultaat: 20 EUR

Twee goud imari borden 19e eeuw, Japans ø22cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 50 EUR

Antiek porseleinen goud-imari bord. Japans 19e eeuw met bijzondere beschildering in goede staat.

Schotel
Resultaat: 120 EUR

Chine de Commande porseleinen schotel 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schapen. Handbeschilderd (chip) ø15,3cm. Cond.: G

Doos kristalglas
Resultaat: 40 EUR

Doos met 14 stuks kristalglas onderzetters ca. 1900 10x25x13cm. Cond.: G

Imari pijpvaasje
Resultaat: 15 EUR

Imari pijpvaasje met bloemendecor 19e eeuw 10x4,5cm. Cond.: G

Keramiek honden
Resultaat: 35 EUR

Engelse keramiek honden 20e eeuw (Staffordshire), handbeschilderd in goede staat 23x19x12cm. Cond.: G

Odeurflacon
Resultaat: 750 EUR

Lalique parfumflesje ca. 1930 met cobra motief (stopje zit vast) 8,5x5,6x2,2cm. Cond.: G

Gouds platelen bonbonniere
Resultaat: 20 EUR

Gouds platelen bonbonniere met deksel. Bordeauxrood en groene glazuur. Zuid-Holland Gouda midden 20e eeuw 9xø15,5cm. Cond.: G