Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

11-Delig servies
Resultaat: 25 EUR

11-Delig servies voor kinderen 30-er jaren Hollands Cond.: G

Grote Japanse schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote kapitale Japans porseleinen schotel ca. 1900. Gedecoreerd met landschapsdecor en zwarte rand. Binnenin allemaal bloemen ø47,5cm. Cond.: U

Japanse vaas 1910-1920
Resultaat: 95 EUR

Grote Japanse vaas begin 20e eeuw met bloemdecor en vogels beschilderd. familiezegel op de bodem 44xø20cm. Cond.: U

2 Putti, RB porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen putti (Amor) 20e eeuw, gemerkt R.B. 21x10x11cm. Cond.: U

Kristallen bestekleggers
Resultaat: 30 EUR

Doos met 12 kristallen bestek-afleggesr 30er jaren in goede staat 30x10cm. Cond.: G

4 Delen ivoor en/of been
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G

5 Delen divers
Resultaat: 2 EUR

1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G

22-Delig servies
Resultaat: 30 EUR

22-Delig servies 30-er jaren Petrus Regout Maastricht, blauw/groen pastelkleur Cond.: G

Royal Albert roomstel
Resultaat: 15 EUR

Royal Albert roomstelletje 3 delig, Anniversary rose, Cond:U,

16 Kop & Schotels
Resultaat: 350 EUR

16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G

Rosenthal groep
Resultaat: 160 EUR

Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.

Dekselvaas
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...

Porseleinen groep
Startprijs 400 EUR

Porseleinen groep, valsspeler

Bord
Geen vanafprijs

Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G

Lampenvoet
Resultaat: 220 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

Vrijmetselaars glas
Startprijs 250 EUR

Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G

2x 4-delig Chinees stapeldozenset
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese stapeldoosjes. Elk doosje bevat 4 delen. 1x Beschilderd met figuren te paard. 1x Zittende vrouw 11,5xø8cm. Cond.: R-G

Moccaservies
Geen vanafprijs

Porseleinen moccaservies in Franse stijl eind 20e eeuw, gemaakt door Bavaria Duitsland. Voorstellingen van een edelvrouw en edelman in het park. Set bestaat uit een dienblad, 2 kopjes, 4 schoteltjes, ...

Hummel figuur
Startprijs 50 EUR

Hummel figuur, "Dorpsjongen" Hummel 51/20 ontwerper Arthur Möller 1936,bewerkt Theo Menzenbach 1960. nr.1961, H.13 cm.

Hummel figuur
Startprijs 40 EUR

Hummelfiguur,"de eerste inkoop",Hum 98/0,ontwerper Arthur Möller 1938,nr.1957-1964,H.14cm.

Hummel figuur
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1957-1960. Voorstellend jongentje met trompet H.:12,5cm. Cond.: G

Hummel figuur
Resultaat: 35 EUR

Hummel figuur "tenor" Hum 135,ontwerper Arthur Môller 1940,nr.1957-64, l.besch. H 12cm.

Hummel figuur
Startprijs 30 EUR

Hummel figuur ,dorpsjongen Hum 51/3/0 ontwerper Arthur Möller 1936,merk 1957-64. H. 10 cm.

Hummel figuur
Startprijs 30 EUR

Hummel figuur voorstellend zittend meisje op een hekwerk,Hum 112/3/0,ontwerper Reinhold Unger 1938,nr.1964-72, l.besch/gerest. H.10cm.