Grote kapitale Japans porseleinen schotel ca. 1900. Gedecoreerd met landschapsdecor en zwarte rand. Binnenin allemaal bloemen ø47,5cm. Cond.: U
Grote Japanse vaas begin 20e eeuw met bloemdecor en vogels beschilderd. familiezegel op de bodem 44xø20cm. Cond.: U
Twee porseleinen putti (Amor) 20e eeuw, gemerkt R.B. 21x10x11cm. Cond.: U
Doos met 12 kristallen bestek-afleggesr 30er jaren in goede staat 30x10cm. Cond.: G
Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G
1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G
22-Delig servies 30-er jaren Petrus Regout Maastricht, blauw/groen pastelkleur Cond.: G
Royal Albert roomstelletje 3 delig, Anniversary rose, Cond:U,
16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G
Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.
Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...
Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese stapeldoosjes. Elk doosje bevat 4 delen. 1x Beschilderd met figuren te paard. 1x Zittende vrouw 11,5xø8cm. Cond.: R-G
Porseleinen moccaservies in Franse stijl eind 20e eeuw, gemaakt door Bavaria Duitsland. Voorstellingen van een edelvrouw en edelman in het park. Set bestaat uit een dienblad, 2 kopjes, 4 schoteltjes, ...
Hummel figuur, "Dorpsjongen" Hummel 51/20 ontwerper Arthur Möller 1936,bewerkt Theo Menzenbach 1960. nr.1961, H.13 cm.
Hummelfiguur,"de eerste inkoop",Hum 98/0,ontwerper Arthur Möller 1938,nr.1957-1964,H.14cm.
Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1957-1960. Voorstellend jongentje met trompet H.:12,5cm. Cond.: G
Hummel figuur "tenor" Hum 135,ontwerper Arthur Môller 1940,nr.1957-64, l.besch. H 12cm.
Hummel figuur ,dorpsjongen Hum 51/3/0 ontwerper Arthur Möller 1936,merk 1957-64. H. 10 cm.
Hummel figuur voorstellend zittend meisje op een hekwerk,Hum 112/3/0,ontwerper Reinhold Unger 1938,nr.1964-72, l.besch/gerest. H.10cm.