Porseleinen Hummel figuurtje van Goebel Duitsland ca, 1957-1960. Voorstellend jongentje in appelboom H.:10cm. Cond.: G
Japans imari groot bord met geschulpte rand ca. 1900 ø30,5cm. Cond.: U
Groot Imari porseleinen bord (Goud-imari). Japans 19e eeuw met prachtige voorstelling 4xø34,5cm. Cond.: U
Antiek eiken Mechels wandrek met diverse kop en schotels (blauw decor, beschadigingen) 61x58x10cm. Cond.: G
Antieke grote opaline vaas, handbeschilderd met bloemen ca. 1900 39xø12cm. Cond.: G
3 Antieke opaline vazen, handbeschilderd met bloemen 27xø12cm. en 2x 25xø10cm. Cond.: U
Grote porseleinen Art Deco gebaksschotel ca. 1920. gedecoreerd met bruine en oranje bladeren 3,5xø30,5cm. Cond.: G
3 Chinees porseleinen kommen begin 20e eeuw. Allen handbeschilderd met 3 hanen. Kleine kom heeft randschade, middelste kom is gaaf, grote kom heeft twee haarscheuren 8,5xø17,5cm.
3 Bruin geglazuurde aardewerken kruikjes waarschijnlijk Aziatisch. De kleine kruik is gedecoreerd met een draak. 20e eeuw. Cond.: G
Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.
2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.
2 Chinese bordjes. 1x Klein diep bordje met landschaps- en huizendecor eind 19e eeuw 3,5xø13cm. Cond.: G 1x Klein bordje met bloemdecor ca. 1900 ø13cm. Cond.: G
17 Delen porselein. 11x Moccakopjes (4,5xø5cm.) en 6 onderschotels (1,5xø10cm.). Blauw decor met bladgoud begin 20e eeuw. Cond.: G
4 Borden en een dekseldoosje van Heinrich Villeroy & Boch. 3x Groot jaargetij bord van lente, herfst en zomer ø25cm. 1x bordje getiteld "the black medick fairy" ø20cm. Alle borden zijn eind 20e eeuw. ...
3-Delig Delfts bont kaststel ca. 1970. Handbeschilderd met bloemen. Bestaat uit twee knobbelvazen H.: 27cm. en 1 grote dekselvaas 32x16cm. Cond.: G
3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G
26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...
2 Porseleinen bloemenvaasjes. 1x vaasje van Herend porselein handbeschilderd met bloemmotief 18xø9,5cm. 1x Porseleinen vaasje van Hollohaza handbeschilderd met bloemotief 17,5xø12cm. Beide gaaf en 20e...
4 Delen Herend porselein. 1x Ovaal schaaltje met bloemmotief 12x9cm. 1x Bonbonschaaltje in bladvorm met groene bladeren beschilderd 14x10x4cm. 1x Klein rond schaaltje met rose bloemen beschilderd ø8cm...
Gipskalken beeld van een slapend jongentje leunend tegen een rots met doornenkrans in de hand. 28,5x24x15cm. Cond.: R
2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G
3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldjes van een jongentje en een meisje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G
3 Chinese porseleinen bloempotten beschilderd met bloemen. 2x 6-Hoekige potten 1x ronde pot. Eind 20e eeuw. H.: 17cm, 15cm. en 12cm.
Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.