Gesigneerd G. Metsu, houtskool op papier, lezende vrouw 22x17cm. Cond.: G
Anton Heyboer 1985. Eigen druk. Litho op papier, "Zeilboot" 36x31cm. Cond.: G
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 25x31cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x84cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: U
D. Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 30x40cm. Cond.: U
S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, compositie van kleurrijke bloemen 50x60cm. Cond.: U
Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, Amsterdam koepelkerk 31x12cm. Cond.: G
Van der Bilt, olieverf op paneel, wintergezicht 20e eeuw (romantisch geschilderd) 20x25cm. Cond.: U
James Webb, olieverf op paneel, zeegezicht 20e eeuw (romantisch geschilderd) 13x18cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren (in de stijl van v.d. Bergensche school), olieverf op linnen, landschap 50x60cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U
Johannes Evert van Leeuwen (Leiden 1855 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, "De IJssel bij Hattem" 18x24cm. Cond.: G
Marius Bauer (1867 - 1932 Amsterdam), litho op papier, figuren in Bethlehem 20x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, vrouwelijk naakt 12x17cm. Cond.: G
Ongesigneerde gravure van dame met viool begin 20e eeuw, gravure op papier 30x34cm. Cond.: G
Ongesigneerd, steendruk op papier, meisje met koe begin 1900. 57x46cm. Cond.: U
Pierre Verhaegen 1907, aquarel op papier, landschap Belgie 35x24cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 40x50cm. Cond.: G
Biedermeier staalgravure van een jager met hond 19e eeuw 14x20cm. Cond.: G
Svend Jensen 20e eeuw, olieverf op linnen, jachthond met eenden 97x67cm. Cond.: G
Frits Bersch (1873 Berlijn), olieverf op linnen, gezelschap in een park 37x51cm. Cond.: G