Munt van 2,5 gulden (Suriname) uit 1944 in P conditie.
Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U
Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G
Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G
Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.
3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G
Porseleinen bloemenhanger gemerkt Rudolfstadt Duitsland. Gedecoreerd met bloemen en diverse barokmotieven 12xø16cm. Cond.: G
6 Delen kristal o.a; 1x Grote dekselpot, schenkkan, karafje, bonbonschaaltje met onderschaaltje, klein dekselpotje en een asbakje. Allen eind 20e eeuw Cond.: G
21 Munten van 2,5 gulden (Nederland) uit 1969, 1970, 1971, 1972, 1978, 2x 1979 (1x FDC), 2x 1980, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 2x 1988, 1989, 1990 (UNC), 1991 (UNC), 1992 (UNC)
2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G
Drie oude goud-imari porseleinen bordjes 20e eeuw met ophangsysteem. ø16cm. 1 beschadigd Cond.: G