Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U
Kapitaal Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast, gesigneerd J.N. De Graaf Den Haag. Gedragen op klauwpoten, dubbelgebogen kap met openwerkt zaagwerk en gestoken toog. Uurwerk met volle kalender...
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U
Designer collier WG 585/000 gedeeltelijk bezet met 479 briljanten ca.6.05 crt. W/SI, L.44.5 cm.,55.96 gr.
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: G
L.65 cm
Klipoorstekers WG 750/000 bezet met 58 briljanten ,5.0 crt.TW/VSI, L 345 mm.,14.7 gr.
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Mooie broche RG 560/000 bezet met een ovale smaragd cabochon 17x11 mm.,34 kleine gefacceteerde smaragden,2 smaragd cabochons 4 en 5 mm.,18 ovaal gefacceteerde robijnen in een goede kleur, L.5 mm.,3 di...
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.
Armband GG 750/000 bezet met pareltjes, L. 19 cm., 76.8 gr, hierbij een bijpassende ring Ø56, 12.5 gr.
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.
Jan Holtrop (Holtrup) (Lemmer 1917 - Hilversum), olieverf op linnen, landschap met paardenspan en korenschoven 60x100cm. Cond.: U
Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
Armband WG 585/000 bezet met 120 diamant-carrees 4.08 crt.W/SI, L 19.2 cm.,18.8 gr.
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G
Klipoorstekers WG 585/000, bezet met 30 briljanten, 3.0 crt. W/SI-PI, L.30 mm., 9.6 gr.
Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, expressieve compositie met fantasiefiguren 57x70cm. Cond.: U
Oorhangers RG/GG/WG 560/000 ieder met 5 natuurparels 3-4.5 mm.,4 briljanten totaal 0.30 crt.W/SI en 80 diamanten 0.50 crt. W/SI Ø22 mm., 12.2 gr.
Kapitaal Schwarzwald klokkenstel van groot formaat met zijstukken. Geëboniseerd hout met met bijzonder snijwerk van vogels, eikebladeren en een vos. Uurwerk is in tact. Klok is 64x52x29cm. Zijstukken ...