Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Frederik Jacobus du Chattel, winter
Startprijs 12.000 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U

Jan te Wierik
Startprijs 5.000 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U

Jan te Wierik
Resultaat: 4.250 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U

J. Holtrop
Startprijs 2.500 EUR

Jan Holtrop (Holtrup) (Lemmer 1917 - Hilversum), olieverf op linnen, landschap met paardenspan en korenschoven 60x100cm. Cond.: U

Schilderij met poezen, vergulde lijst
Resultaat: 2.250 EUR

Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G

J.H.B. Koekoek
Resultaat: 2.250 EUR

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G

Kenneth MacKenzie, boerenerf
Startprijs 2.000 EUR

Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 2.000 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, expressieve compositie met fantasiefiguren 57x70cm. Cond.: U

Evert Moll
Resultaat: 1.750 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G

W.J. Boogaard, paard
Startprijs 1.750 EUR

Willem Johan Boogaard (Haarlem 1842 - 1888 Antwerpen), olieverf op paneel, jongen met sigaret bij paard 33x25cm. Cond.: U

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Startprijs 1.500 EUR

Ongesigneerd portret ca. 1890, olieverf op linnen, portret van Anna Elisabeth Michahelles (1793 - 1870) 100x80cm. Cond.: G

Jan Holtrop
Startprijs 1.400 EUR

Jan Holtrop (Holtrup) (1917 Lemmer - 1995), olieverf op linnene, landschap met koeien bij Epen Zuid Limburg 45x35cm. Cond.: U

Carel Jacobus Behr
Startprijs 1.250 EUR

Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U

Abraham Segaar, wintergezicht
Startprijs 1.250 EUR

Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, wintergezicht 100x80cm. Cond.: G

Willem Cornelis Rip
Startprijs 1.100 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, poldergezicht met molens bij avond 51x35cm. Cond.: U

Eugene Joors, stilleven
Startprijs 1.100 EUR

Eugene Joors (1850 - 1910 Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit 24x32cm. Cond.: G

Aquarel, P.P. Schiedges
Startprijs 1.000 EUR

Petrus Paulus Schiedges (Den Haag 1860 - 1922 Amersfoort), aquarel op papier, boer bij paardekar met hout 63x48cm. Cond.: U

Genrestuk, afscheidnemend gezelschap
Startprijs 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd begin 19e eeuw, olieverf op linnen, afscheid van cavaleristen te paard 65x61cm. Cond.: G

Jan Knikker, eenden
Startprijs 1.000 EUR

Jan Knikker (Hillegom 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 45x22cm. Cond.: U

Corneille, litho
Resultaat: 800 EUR

Guillaume Corneille Nr. 88/250, zeefdruk op papier, kat met zon 121x90cm. Cond.: G

J.K. Leurs
Startprijs 900 EUR

J.K. Leurs (Den Haag 1865 - 1938 Poerwokerto), aquarel op papier, herderin met haar schapen aan de voerbak 35x53cm. Cond.: U