Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdammer
Resultaat: 6.250 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast, gesigneerd J.N. De Graaf Den Haag. Gedragen op klauwpoten, dubbelgebogen kap met openwerkt zaagwerk en gestoken toog. Uurwerk met volle kalender...

Kapitaal Schwarzwald klokkenstel
Startprijs 1.750 EUR

Kapitaal Schwarzwald klokkenstel van groot formaat met zijstukken. Geëboniseerd hout met met bijzonder snijwerk van vogels, eikebladeren en een vos. Uurwerk is in tact. Klok is 64x52x29cm. Zijstukken ...

Tafelklok
Startprijs 1.700 EUR

Franse pendule 1855 met gezwarte kast en vuurvergulde ornamenten, pookjes en ballustrade. 1 Knop bovenop mist 53,5x30x15cm. Cond.: G

Luikse klok
Startprijs 1.100 EUR

Antieke Luikse staande klok ca. 1900 met eiken kast. Rijkelijk bewerkt, koperen gedreven wijzerplaat en Westminster gong in goede staat. 242x69x33cm. Cond.: G

Haantjesklok
Resultaat: 1.000 EUR

Originele haantjesklok met schotelplaat en draadslinger, Frankrijk 1780-1790, Handdruk als symbool van broederschap (Franse revolutie). Fraai gerestaureerd, goedlopend/slaand.Op wijzerplaat gemerkt:D...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 850 EUR

Antieke, marmer met brons, Franse pendule in Empire stijl II periode ca. 1880. Monogram B.R. 31x20x13cm. Cond.: U

Kolompendule, centrale seconde
Startprijs 850 EUR

Grote Franse kolompendule, met centrale seconde wijzer, van gezwart hout met messing. Speciaal precisie uurwerk gestempeld "Alain en Co Secondes Brevette" 53x26x14cm. Cond.: U

Pendulestel Frans 1880
Startprijs 800 EUR

Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?)Pendule met beschilderde wijzerplaat (56x40x19cm. )en twee kandelaars(6 kaarshouders) (60x27x21cm.) met galante scenes beschilderd. Metaal gegoten en verguld...

Friese staartklok
Startprijs 800 EUR

Antieke Friese mahoniehouten staartklok met dubbele kap en emaille wijzerplaat. Groot model 19e eeuw, in ongerestaureerde staat 157x50x13cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 750 EUR

Antieke Hollandse Friese stoelklok ca. 1800 met originele beschildering, gewichten etc. in zeer goede staat 67x42x23cm. Cond.: U

Marmeren klokkenstel
Startprijs 700 EUR

Groot 3-delig antiek pendulestel van marmer en brons ca. 1880 Frankrijk. gesigneerd Verso Bonnet en Pottier Paris, met zgn. kwikslinger, 45x27x12cm. en 32xø9cm. Cond.: G

Cartelklok ca. 1920
Startprijs 600 EUR

Antieke vuurvergulde Lenzkirch Cartel wandklok ca. 1900. Emaille wijzerplaat, Louis Seize stijl in zeeer goede staat 83x49x13cm. Cond.: G

Pendule met 2 bokalen
Startprijs 600 EUR

Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, op rood marmeren onderstel,oogstthema. Goedlopend H. 51 cm. x D.18 cm.

Reiswekker
Startprijs 600 EUR

Franse messing reiswekker ca. 1900 met facetgeslepen glas. Uurwerk gesigneerd P. Frodsham. Slagwerk op hele en halve uren, goedlopend met originele sleutel 12,5x8,5x7,5cm.

Franse bronzen pendule
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850. Uurwerk gestempeld met medaille D'argent. Edelman met paard. Rijkelijk gedecoreerd met vuurvergulde voorwerpen (mand, hamer enz.) Louis Seiz...

Antieke Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR

Antieke Engelse staande klok van massief eiken 200x49x23cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule 1850
Resultaat: 550 EUR

Antieke bronzen vuurvergulde Franse pendule met emaille wijzerplaat ca. 1840. Voorstelling van een bloemenverkoopster met bloemenmand. 43x31x12cm. Cond.: U

Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR

Antieke Engelse staande klok van massief eiken met mahonie fineer. Gesigneerd James Thristle Williton ca. 1861-66 met 8 daags uurwerk. Handbeschilderde wijzerplaat met seconden en dagaanduiding. De k...

Franse tafelklok
Resultaat: 425 EUR

Zeer decoratieve Franse tafelklok, 1e helft 20e eeuw,notenhout met bronzen ornamenten.Zijkanten van de klok met glas, wijzerplaat met witte cartouches waarop kobaltblauwe Romeinse cijfers.Gemerkt: Mon...

Friese staartklok
Startprijs 450 EUR

Antieke Friese staartklok met eikenhuten kast .Begin 19e eeuw (ossenbloed gekleurd). Met 3 messing spiegels en originele beschildering 149x36x21cm. Cond.: U

Klokkenstel met leeuw, brons
Startprijs 450 EUR

3-Delig Frans pendulestel van lichtbruin marmer, pendule met bronzen leeuw en 2 messing kaarskandelaars. Het uurwerk is gestempeld "Japy et Freres" , met zgn. kwikslinger, 34x16x12cm. en 44x18x18cm. C...

Marmeren klokkenstel
Resultaat: 450 EUR

Antiek 3-delig pendulestel van marmer met brons ca. 1880. Frankrijk, Louis Seize 2e periode. Gestempeld F. marti Paris Medialle D'or. In zeer goede staat 44x22x12cm. en 28x10x10cm. Cond.: U

Klokkenstel
Startprijs 400 EUR

Klokkenstel, met 2 vijfarmige kandelaars, Frankrijk ca.1900, brons verguld, met porselein met rose beschildering, klok gemerkt "S Marti et Cie" H. 55-57.5 cm.

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Antiek eikenhouten Friese staartklok ca. 1800. geheel origineel met figuren en beschildering. Bevat mechaniek met in de toog een bewegende putto met trompet 141x36x21cm. Cond.: U