Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten kuifkabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

Hangeknoopt tapijt
Startprijs 1.250 EUR

Hangeknoopt oosters tapijt Kashmar Iran 400x300cm.

Danziger boekenkast
Resultaat: 1.850 EUR

Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeld...

Eiken kabinet
Resultaat: 1.900 EUR

Antiek eiken gebogen kabinet ca. 1790 Holland. Getoogde deuren en mooie kwaliteit houtsnijwerk, Louis Quinze 243x187x60cm. Cond.: G

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 900 EUR

Antiek mahoniefineer gebogen Hollands kabinet ca. 1800. Louis Quinze stijl in goede staat 244x161x48cm. Cond.: G

Boekenkast, massief iepen
Startprijs 800 EUR

Boeken notenkleurige vitrinekast in de Engelse stijl. Onder 3 laden en 3 beglaasde deuren. Zijkanten ook met glas 205x135x36cm. Cond.: U

Plat bureau met 5 laden
Startprijs 800 EUR

Damesbureau Dresden barok ca. 1900. geheel notengefineerd. Lades met intarsia , wortelnoten en bronzen beslag. Bureau heeft tevens een uittrekblad 82x62x96cm. Cond.: G

Commode met marmeren blad
Startprijs 600 EUR

Hollandse mahoniehouten dubbelgebogen dressoir ca. 1870 met marmeren blad en 1 lade. Rijkelijk versierd met snijwerk. Alle 4 deuren zijn gebogen 95x61x160cm.

Eethoek tafel + 4 stoelen
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame eethoek van massief ebbenhout ca. 1920 Azië (Indonesië). Stoelen met Queen-Anne poten en getorste rugleuningen met snijwerk 110x45x51cm. Achthoekige tafel met compleet opengewerkte rand met b...

Hollandse panelenkast
Resultaat: 800 EUR

Hollandse 18e eeuwse 4-deurs panelenkast van massief eiken. Front met paneeldeuren, deels met palisanderhout opgelegd. Kast is geheel staand op zwarte bolpoten onder met 1 lade. Kast heeft antieke slo...

Engels kabinet
Resultaat: 550 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.

Eethoek
Startprijs 500 EUR

Bijzondere eikenhouten eethoek ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk. 4 Stoelen (97x55x54cm.), 1 armleunstoel (101x70x63cm.) en een v...

Bureau + Stoel
Resultaat: 450 EUR

Antiek eikenhouten bureau (116x110x66cm.) ca. 1900 met bijbehorende stoel (89x62x66cm.) in Engelse tudor stijl (16e eeuw). Rolluikbureau met veel snijwerk en lijstenwerk. Stoel bekleed met velours. Co...

Buffet
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder groot buffet ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk 175x222x58cm. Cond.: U

Danziger bureau
Resultaat: 900 EUR

Danziger barokstijl eikenhouten bureau ca. 1910. Wortelnoten panelen, geheel met zeer fraai snijwerk. Zeldzaam meubel 78x178x84cm.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 600 EUR

Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...

Porseleinkast, klein model
Resultaat: 475 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G

Kruisvoet kabinet
Resultaat: 425 EUR

Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G

Mahonie 2-deurs kastje
Resultaat: 600 EUR

Antiek mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G

1-Deurs eiken kussenkast
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse 1-deurs kussenkast ca. 1890. Met ebbenhout bewerkt en bolpoten. In goede staat 173x102x53cm. Cond.: G

Dressoir 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G

Notenhouten vertico
Resultaat: 350 EUR

Notenhouten tweedeurs vertico met volle zuilen ca. 1880. Wegdraaiende deuren met wortelnoten fineer, vertico is geheel gerestaureerd 141x103,5x52cm. Cond.: G

Mahoniehouten dressoir
Resultaat: 300 EUR

Groot mahoniehouten dressoir eind 20e eeuw in Franse stijl. 4 Deuren, 4 lades, brons beslag en houtsnijwerk. Kwaliteitsmeubel 106x227x61cm.

Eiken boekenmolen 1920
Startprijs 300 EUR

Antieke eikenhouten boekenmolen ca. 1920 Engeland. Draaibaar (scheur in blad) staand op wieltjes. 85x46x46cm. COnd.: G