Beeld groen marmer, gesign.James Tandi (1956) Afrikaanse beeldhouwer uit Zimbabwe, voorstellende een Afrikaanse vrouw. H 24.5 cm.
Grote antieke bronzen sierschotel met Griekse voorstelling, gesigneerd E. Picault Sculp. ø34cm. Cond.: U
Beeldje gemaakt door een anonieme beeldhouwer, eind 19e eeuw, staande mandolinespeler in rokokokostuum.Zilverkleurig geëmailleerd staand op een hoge beensokkel rijkelijk gestoken, H. 13.5 cm.,
(email...
Bronzen Japanse cloisonne wierookbrander op driepoot, met tempelhond ,eind 19e eeuw. 42xø28cm. Cond.: U
Bronzen aap zitten met de armen liggend op zijn voeten, 20e eeuw 27x24x23cm. Cond.: G
Twee Art Deco boekensteunen ca. 1920 met bronzen patina, voorstellend Afrikaanse kariboes in zeer goede staat. Mooie patina 16x10x8cm. Cond.: G
Antieke bronzen buste van Jezus, gesigneerd Eugene Marioton (Frankrijk) 19e eeuw 24x12x12cm. Cond.: U
Bronzen beeld 20e eeuw, gesigneerd J.B. (Duitsland of Frankrijk), boerenmeisje met bloemen op marmeren voet 25x8x7cm. Cond.: U
Groot ongesigneerd bronzen paard 20e eeuw in de stijl van Remmington op marmeren sokkel 36x42x19cm. Cond.: G