Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G
Twee grote antieke Weens porseleinen vazen gesigneerd Siebel ca. 1890. Decor donkerblauw met bladgoud (Landschap met figuren en putti). Oostenrijk, 1 vaas gelijmd 32xø24cm. Cond.: R
Vijf antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw decor (bruggetje met bloemen). 1x Gelijmd en 1x met haarscheur ø22cm. Cond.: G
Porseleinen plaquette 20e eeuw. Handbeschilderd "Die Schäferin nach Hofner '97" 36x26cm. Cond.: G
9-Pas tegeltableau 18e eeuw. 8 tegels met afbeeldingen van engelen, 1 tegel van een vogeltje. Alle tegels afkomstig van hetzelfde baksel 40x40cm. Cond.: R