Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kraankan, meloenvorm
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren kraantjeskan in de vorm van een meloen eind 19e eeuw, met brander en beenderen kraantje. 925/000 1748gr. 29x21x18cm. Cond.: G.

Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR

Ajour gezaagde zilveren broodmand (12x29x19cm.) op voet met onderschotel (2x36x29cm.) eind 20e eeuw., 925/000, ca. 1249gr.

Zilveren hengselmand
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige grote zilveren mand met hengsel. Ajour gezaagd met parelranden en handgegraveerd. 925/000, ca.1194gr. 9x37x27cm. Cond.: U

Zilveren servies, parelrand
Startprijs 1.100 EUR

4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G

Zilveren servies
Resultaat: 875 EUR

Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U

Zilveren rammelaar
Startprijs 850 EUR

Antiek zilveren babyrammelaar met belletjes en leeuw aan jasseroncollier. Belastingteken 1906 ca. 142gr. Cond.: U

Zilveren koektrommel
Startprijs 800 EUR

Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond:

Zilveren chatelaine
Startprijs 800 EUR

Zilveren chatelaine bestaande uit breipendop, naaldenkoker en schaar ca. 162gr. Cond.: U

Zilveren bouilloir
Resultaat: 1.000 EUR

Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.

Psalmenboek, zilv. sloten
Startprijs 750 EUR

Antiek Duits psalmenboek anno 1772 met zilveren beslag en dubbele sloten. gemaakt door P. Wilhelmum Nakatenum Der Societata Jesu Preistern (Sechszehnter druck). bevat 16 originele barok gravures, orig...

Zilveren chatelaine
Startprijs 750 EUR

In uitstekende staat verkerende antieke Hollands zilveren chatelaine met speldekussen en schaar ca. 128gr. Cond.: U

Zilveren theeservies
Startprijs 750 EUR

4-Delig Hollands zilveren servies, handgegraveerd, in uitstekende staat. Jaarletter: F 1940, groot keur 835/000, ca. 1007gr. Cond.: U

Zilveren hengselmand
Startprijs 750 EUR

Kapitale zwaar zilveren gedreven hengselmand op voet 835/000 ca. 597gr. 8xø28cm. Cond.: U

Zilveren azijnstel
Startprijs 725 EUR

Schitterend mooi antiek zilveren olie/azijnstel, Kempen & Zonen, Fam. J.M. van Voorschoten 1858-1924, 835/000,. H.: 30cm. Cond.: G

Zilveren schaal
Startprijs 700 EUR

Decoratieve zilveren wijnkoeler, 800/000, Mailand 1944-1968, met bewerkte handvaten. H.17.5 cm., 31x23.5 cm., ca.1110 gr.

Zilveren theeservies
Resultaat: 560 EUR

Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl, 925/000, ca. 845gr. Cond.: U

Koffieservies, zilver
Startprijs 600 EUR

Driedelig koffieservies Denemarken 1868-1919, gemerkt Clement, Beschau "Simon Groth". bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot, minimale beschadiging. Buitenkanten gegraveerd met verschillend...

Zilveren hengselschaal
Startprijs 600 EUR

Elegante hengelschaal, London, ca. 1866, meesterteken: Horace Woodward, Sterlingzilver 925/000, ovale vorm met beweegbaar hengsel. Binnenkant met monogram: MG 1867. H. 8.5 cm., 31.5 x 24.5 cm. Totale ...

93 Delen zilver bestek
Resultaat: 1.600 EUR

93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...

Schenkkan, zilveren montuur
Startprijs 580 EUR

Jugendstil schenkkan, Berlijn ca.1900, Meesterteken:Körner & Proll, zilveren hals en handvat 800/000, kristallen karaf met verticaal slijpsel. Deksel is gegraveerd met datum en opschrift. H. 36 cm.

Zilveren theeservies
Resultaat: 525 EUR

Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U

Zilveren cabaret
Resultaat: 500 EUR

ZIlveren cabaret op bewerkte pootjes, Chester gekeurd 1840. ca. 750gr.

Zilveren gelobte schaal
Startprijs 550 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal eind 20e eeuw. 925/000, ca. 543gr., 8x29x21cm. Cond.: U

Zilveren soezenmand
Startprijs 550 EUR

Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U