Zilveren kraantjeskan in de vorm van een meloen eind 19e eeuw, met brander en beenderen kraantje. 925/000 1748gr. 29x21x18cm. Cond.: G.
Ajour gezaagde zilveren broodmand (12x29x19cm.) op voet met onderschotel (2x36x29cm.) eind 20e eeuw., 925/000, ca. 1249gr.
Prachtige grote zilveren mand met hengsel. Ajour gezaagd met parelranden en handgegraveerd. 925/000, ca.1194gr. 9x37x27cm. Cond.: U
4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Antiek zilveren babyrammelaar met belletjes en leeuw aan jasseroncollier. Belastingteken 1906 ca. 142gr. Cond.: U
Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond:
Zilveren chatelaine bestaande uit breipendop, naaldenkoker en schaar ca. 162gr. Cond.: U
Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.
Antiek Duits psalmenboek anno 1772 met zilveren beslag en dubbele sloten. gemaakt door P. Wilhelmum Nakatenum Der Societata Jesu Preistern (Sechszehnter druck). bevat 16 originele barok gravures, orig...
In uitstekende staat verkerende antieke Hollands zilveren chatelaine met speldekussen en schaar ca. 128gr. Cond.: U
4-Delig Hollands zilveren servies, handgegraveerd, in uitstekende staat. Jaarletter: F 1940, groot keur 835/000, ca. 1007gr. Cond.: U
Kapitale zwaar zilveren gedreven hengselmand op voet 835/000 ca. 597gr. 8xø28cm. Cond.: U
Schitterend mooi antiek zilveren olie/azijnstel, Kempen & Zonen, Fam. J.M. van Voorschoten 1858-1924, 835/000,. H.: 30cm. Cond.: G
Decoratieve zilveren wijnkoeler, 800/000, Mailand 1944-1968, met bewerkte handvaten. H.17.5 cm., 31x23.5 cm., ca.1110 gr.
Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl, 925/000, ca. 845gr. Cond.: U
Driedelig koffieservies Denemarken 1868-1919, gemerkt Clement, Beschau "Simon Groth". bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot, minimale beschadiging. Buitenkanten gegraveerd met verschillend...
Elegante hengelschaal, London, ca. 1866, meesterteken: Horace Woodward, Sterlingzilver 925/000, ovale vorm met beweegbaar hengsel. Binnenkant met monogram: MG 1867. H. 8.5 cm., 31.5 x 24.5 cm. Totale ...
93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...
Jugendstil schenkkan, Berlijn ca.1900, Meesterteken:Körner & Proll, zilveren hals en handvat 800/000, kristallen karaf met verticaal slijpsel. Deksel is gegraveerd met datum en opschrift. H. 36 cm.
Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U
ZIlveren cabaret op bewerkte pootjes, Chester gekeurd 1840. ca. 750gr.
Ovaal gelobte zilveren schaal eind 20e eeuw. 925/000, ca. 543gr., 8x29x21cm. Cond.: U
Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U