Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,
Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G
Art-deco tafellamp, 1920/30, brons gepatineerd, in de vorm van een gnome,met op het hoofd dragend een vogel met 3 fittingen.Geheel staand op een marmeren sokkel. H. 67 cm.
Antieke bronzen barokstijl kandelaar, Vlaams 19e eeuw 43x20x20cm. Cond.: U
Oud machinepistool WO II, model NB835 1943, waarschijnlijk Rusland in zeer goede staat. Onbruikbaar gemaakt 80x19x15cm. Cond.: G
Wilhelmina karabijn F.A. Herstal model 1948, genummerd 1840. Geweer is onklaar gemaakt 95cm. Cond.: G
Zeldzaam kerkelijk gezangboek barok Anno 1744 Duitsland. "Der Grosse baumgarten abgekurzt in grossen druk, Darum Monasterii Westphal F.E.B. de Fürstenberg Vicarius Generalis". Met 12 barok gravures en...
Grote bronzen kerkelijke kaarskandelaar 19e eeuw, Neogothisch 78x15x14cm.
Antieke kandelaar van tin 19e eeuw, barokstijl 59x17x17cm. Cond.: U
Grote antieke bronzen kroonluchter 12-lichts midden 20e eeuw. Louis Seize stijl met glazen versiering en lampekappen 77xø63cm. Cond.: G
Duits 19e eeuws jachtgeweer . Voorlader met balletjes met in de kolf de houder voor de balletjes. Beide hanen beschadigd 116cm. Cond.: R
Canadees Lee--Enfield militair geweer uit 1943 "Nr. 4 K1 Long Branch". Geweer is onklaar gemaakt 112cm. Cond.: G
Peper en zout strooier van ivoor, 1e helft 20e eeuw, orientaalse vorm bewerkt met ieder een antilope olifant en een leeuw bewerkt H. 8.5 cm.
Globus, P.J.Oestergaard Berlin, ca. 1910, gelitografeerde segmenten op een papier mache bol. Erg gevlekt en bruin. 54x33 cm.
Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R
Antiek kerkboekje in lederen band en verguld zilveren slot, Hollands gekeurd 1809.
Duits 19e eeuw enkelloops jachtgeweer, voorlader. Met kogels in de kolf en een houder voor de kogels. Haan mist 118cm. Cond.: R
Eind 19e eeuws dubbelloops penvuren jachtgeweer kaliber 16 met tekst Canens Acler 111cm. Cond.: R
Enkelloops voorlader Enfield model 1853. IS gebruikt geweest door de Indiase dienst. Geweer mist de kruitstok 138cm. Cond.: G
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U
Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G
Grote Tiffany stijl lamp met metalen voet 21e eeuw 60x38x38cm. Cond.: U