Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G
Willem Johan Boogaard (Haarlem 1842 - 1888 Antwerpen), olieverf op paneel, jongen met sigaret bij paard 33x25cm. Cond.: U
Franse pendule 1855 met gezwarte kast en vuurvergulde ornamenten, pookjes en ballustrade. 1 Knop bovenop mist 53,5x30x15cm. Cond.: G
Designer ring WG 585/000, deels zwart gerodineerd met briljanten ca.4.0 crt.W/SI en bruin /SI, Ø63, 14.2 gr.
Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam.
bakfout achter
Ring WG 750/000 met briljant princess ca.1.02 crt. en 8 briljanten ca.0.20 crt., Ø 55, 5.6 gr.
Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd portret ca. 1890, olieverf op linnen, portret van Anna Elisabeth Michahelles (1793 - 1870) 100x80cm. Cond.: G
Zilveren kraantjeskan in de vorm van een meloen eind 19e eeuw, met brander en beenderen kraantje. 925/000 1748gr. 29x21x18cm. Cond.: G.
Art-deco broche GG/WG 585/000 bezet met 7 diamanten(oud slijpsel) 0.70 crt.L..get.W-W/SI-PI en diamanten 0.50 crt.W/SI-PI, L.68 mm.,6.0 gr.
Jan Holtrop (Holtrup) (1917 Lemmer - 1995), olieverf op linnene, landschap met koeien bij Epen Zuid Limburg 45x35cm. Cond.: U
Ring GG/WG 585/000 met een rechthoekige gefacceteerde aquamarijn 11.90crt.,in een goede kleur, saffieren 1.35 crt.en briljanten 0.25 crt.,W/SI, Ø 55, 11.6 gr.
Mooie zware ring WG 750/000 bezet met briljant ca.2.50 crt., Ø 53, 10.5 gr.
Klipoorstekers GG/WG 585/000 met ieder een rechthoekige gefacceteerde aquamarijn, totaal 10 crt. in zeer goede kleur,saffieren 2.5 crrt. en briljanten 0.33 crt. W/SI ,13.7 gr.
Ajour gezaagde zilveren broodmand (12x29x19cm.) op voet met onderschotel (2x36x29cm.) eind 20e eeuw., 925/000, ca. 1249gr.
Armband PL 950/000 bezet met een amethist en briljant,L.19.5 cm.26.7 gr.
Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G
Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeld...
Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U
Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, wintergezicht 100x80cm. Cond.: G