Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Evert Moll
Resultaat: 1.750 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G

W.J. Boogaard, paard
Startprijs 1.750 EUR

Willem Johan Boogaard (Haarlem 1842 - 1888 Antwerpen), olieverf op paneel, jongen met sigaret bij paard 33x25cm. Cond.: U

Choker WG brilj.
Startprijs 1.750 EUR

Choker WG 750/000 bezet met 13 briljanten, 0.95 crt.

Tafelklok
Startprijs 1.700 EUR

Franse pendule 1855 met gezwarte kast en vuurvergulde ornamenten, pookjes en ballustrade. 1 Knop bovenop mist 53,5x30x15cm. Cond.: G

Brilj.designer ring
Startprijs 1.700 EUR

Designer ring WG 585/000, deels zwart gerodineerd met briljanten ca.4.0 crt.W/SI en bruin /SI, Ø63, 14.2 gr.

Paris Bebe, Jodin
Startprijs 1.650 EUR

Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam.

bakfout achter

Ring WG princess
Startprijs 1.650 EUR

Ring WG 750/000 met briljant princess ca.1.02 crt. en 8 briljanten ca.0.20 crt., Ø 55, 5.6 gr.

Houten model, SS Ryndam
Startprijs 1.500 EUR

Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Resultaat: 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Startprijs 1.500 EUR

Ongesigneerd portret ca. 1890, olieverf op linnen, portret van Anna Elisabeth Michahelles (1793 - 1870) 100x80cm. Cond.: G

Zilveren kraankan, meloenvorm
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren kraantjeskan in de vorm van een meloen eind 19e eeuw, met brander en beenderen kraantje. 925/000 1748gr. 29x21x18cm. Cond.: G.

Art-deco broche GG/WG diam.
Startprijs 1.500 EUR

Art-deco broche GG/WG 585/000 bezet met 7 diamanten(oud slijpsel) 0.70 crt.L..get.W-W/SI-PI en diamanten 0.50 crt.W/SI-PI, L.68 mm.,6.0 gr.

Jan Holtrop
Startprijs 1.400 EUR

Jan Holtrop (Holtrup) (1917 Lemmer - 1995), olieverf op linnene, landschap met koeien bij Epen Zuid Limburg 45x35cm. Cond.: U

Ring GG/WG aquam/saffier/brilj.
Startprijs 1.400 EUR

Ring GG/WG 585/000 met een rechthoekige gefacceteerde aquamarijn 11.90crt.,in een goede kleur, saffieren 1.35 crt.en briljanten 0.25 crt.,W/SI, Ø 55, 11.6 gr.

Ring WG brilj.
Startprijs 1.350 EUR

Mooie zware ring WG 750/000 bezet met briljant ca.2.50 crt., Ø 53, 10.5 gr.

Klipoorst.aquam/saffier/brilj.
Startprijs 1.300 EUR

Klipoorstekers GG/WG 585/000 met ieder een rechthoekige gefacceteerde aquamarijn, totaal 10 crt. in zeer goede kleur,saffieren 2.5 crrt. en briljanten 0.33 crt. W/SI ,13.7 gr.

Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR

Ajour gezaagde zilveren broodmand (12x29x19cm.) op voet met onderschotel (2x36x29cm.) eind 20e eeuw., 925/000, ca. 1249gr.

Armband PL.. amet./brilj.
Startprijs 1.300 EUR

Armband PL 950/000 bezet met een amethist en briljant,L.19.5 cm.26.7 gr.

Eikenhouten kuifkabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

Hangeknoopt tapijt
Startprijs 1.250 EUR

Hangeknoopt oosters tapijt Kashmar Iran 400x300cm.

Danziger boekenkast
Resultaat: 1.850 EUR

Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeld...

Carel Jacobus Behr
Startprijs 1.250 EUR

Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U

Abraham Segaar, wintergezicht
Startprijs 1.250 EUR

Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, wintergezicht 100x80cm. Cond.: G