Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Prachtige grote zilveren mand met hengsel. Ajour gezaagd met parelranden en handgegraveerd. 925/000, ca.1194gr. 9x37x27cm. Cond.: U
Slavenarmband GG/WG 750/000 bezet met een briljant 0.17 crt., Ø 19 cm., 18 gr.
Oorstekers/hangers WG 750/000 met briljant bezet 0.26 crt., L.2 cm.
Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.84 crt. ø 52, 3.4 gr.
Antieke Luikse staande klok ca. 1900 met eiken kast. Rijkelijk bewerkt, koperen gedreven wijzerplaat en Westminster gong in goede staat. 242x69x33cm. Cond.: G
Schitterende collectie van de 50 beroemdste schilderijen van Rembrandt uitgevoerd in 925/000 zilver. Elke penning weegt ca. 66gr. en het geheel is opgeborgen in de originele houten koffer. Meer dan 3k...
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, poldergezicht met molens bij avond 51x35cm. Cond.: U
Eugene Joors (1850 - 1910 Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit 24x32cm. Cond.: G
Klapcreolen WG 585/000 beide met aan een zijde briljanten 1.25 crt. andere zijde zwarte briljanten 0.80 crt. en briljanten 0.45 crt.W/SI L.18 mm.,8.1 gr.
Designer ring WG 585/000 gedeeltelijk zwart gerodineerd,bezet met briljanten 1.50 crt.,W/SI en bruin/SI, ø55, 14.2 gr.
Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.64 crt. en een smaragd. ø54, 8 gr. Bijzonder mooi gemaakt.
Oorstekers/hangers GG/WG 585/000 met ieder 4 ovaal gefacceteerde smaragden totaal ca.3 crt. en briljanten ca.1.50 crt.fancy-brown/SI-PI, L.68 mm., 8.1 gr.
4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G
Thomas Francois Cartier (1879 - 1943), Bronzen herdershonden, bijzondere kwaliteit, mooie patina 38x42x23cm. Cond.: U
Antiek eiken gebogen kabinet ca. 1790 Holland. Getoogde deuren en mooie kwaliteit houtsnijwerk, Louis Quinze 243x187x60cm. Cond.: G
Petrus Paulus Schiedges (Den Haag 1860 - 1922 Amersfoort), aquarel op papier, boer bij paardekar met hout 63x48cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd begin 19e eeuw, olieverf op linnen, afscheid van cavaleristen te paard 65x61cm. Cond.: G
Jan Knikker (Hillegom 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 45x22cm. Cond.: U
Bijzonder mooie ring WG 750/000 bezet met briljant wit en naturel bruin ca.1.70 crt. Ø 54, 10.3 gr.
Klapcreolen WG 585/000, ieder aan een kant bezet met briljant en robijn,2.85 crt. een kant bezet met briljant en saffieren in een zeer goede kleur, 2.83 crt., totaal briljant 0.54 crt.W/SI, L.20 mm., ...
Tahiti parel ketting met sluiting RG 585/000 ,31 chocobruine tahiti parels,Ø11.5-14 mm, L 45 cm.