Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Choker GG/WG
Startprijs 1.250 EUR

Choker GG/WG 750/000 bezet met een briljant, 0.18 crt.

Bebe Jumeau
Startprijs 1.200 EUR

Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.

Zilveren hengselmand
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige grote zilveren mand met hengsel. Ajour gezaagd met parelranden en handgegraveerd. 925/000, ca.1194gr. 9x37x27cm. Cond.: U

Slavenarmband GG/WG brilj.
Startprijs 1.150 EUR

Slavenarmband GG/WG 750/000 bezet met een briljant 0.17 crt., Ø 19 cm., 18 gr.

Oorstekers WG brilj.
Startprijs 1.150 EUR

Oorstekers/hangers WG 750/000 met briljant bezet 0.26 crt., L.2 cm.

WG Rozetring bril.
Startprijs 1.150 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.84 crt. ø 52, 3.4 gr.

Luikse klok
Startprijs 1.100 EUR

Antieke Luikse staande klok ca. 1900 met eiken kast. Rijkelijk bewerkt, koperen gedreven wijzerplaat en Westminster gong in goede staat. 242x69x33cm. Cond.: G

Koffer met 50 Rembrandt munten
Resultaat: 2.100 EUR

Schitterende collectie van de 50 beroemdste schilderijen van Rembrandt uitgevoerd in 925/000 zilver. Elke penning weegt ca. 66gr. en het geheel is opgeborgen in de originele houten koffer. Meer dan 3k...

Willem Cornelis Rip
Startprijs 1.100 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, poldergezicht met molens bij avond 51x35cm. Cond.: U

Eugene Joors, stilleven
Startprijs 1.100 EUR

Eugene Joors (1850 - 1910 Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit 24x32cm. Cond.: G

Ring WG brilj.
Startprijs 1.100 EUR

Ring WG 750/000 bezet met briljant 0.93 crt. Ø50,

Brilj.klapcreolen WG
Resultaat: 1.100 EUR

Klapcreolen WG 585/000 beide met aan een zijde briljanten 1.25 crt. andere zijde zwarte briljanten 0.80 crt. en briljanten 0.45 crt.W/SI L.18 mm.,8.1 gr.

Brilj.designer ring
Startprijs 1.100 EUR

Designer ring WG 585/000 gedeeltelijk zwart gerodineerd,bezet met briljanten 1.50 crt.,W/SI en bruin/SI, ø55, 14.2 gr.

Rozetring sma./bril.
Startprijs 1.100 EUR

Rozetring WG 585/000 bezet met briljant 0.64 crt. en een smaragd. ø54, 8 gr. Bijzonder mooi gemaakt.

Smaragd/brilj.oorstekers
Startprijs 1.100 EUR

Oorstekers/hangers GG/WG 585/000 met ieder 4 ovaal gefacceteerde smaragden totaal ca.3 crt. en briljanten ca.1.50 crt.fancy-brown/SI-PI, L.68 mm., 8.1 gr.

Zilveren servies, parelrand
Startprijs 1.100 EUR

4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G

Bronzen herdershonden, Cartier
Startprijs 1.000 EUR

Thomas Francois Cartier (1879 - 1943), Bronzen herdershonden, bijzondere kwaliteit, mooie patina 38x42x23cm. Cond.: U

Eiken kabinet
Resultaat: 1.900 EUR

Antiek eiken gebogen kabinet ca. 1790 Holland. Getoogde deuren en mooie kwaliteit houtsnijwerk, Louis Quinze 243x187x60cm. Cond.: G

Aquarel, P.P. Schiedges
Startprijs 1.000 EUR

Petrus Paulus Schiedges (Den Haag 1860 - 1922 Amersfoort), aquarel op papier, boer bij paardekar met hout 63x48cm. Cond.: U

Genrestuk, afscheidnemend gezelschap
Startprijs 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd begin 19e eeuw, olieverf op linnen, afscheid van cavaleristen te paard 65x61cm. Cond.: G

Jan Knikker, eenden
Startprijs 1.000 EUR

Jan Knikker (Hillegom 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 45x22cm. Cond.: U

Ring WG brilj.
Startprijs 1.000 EUR

Bijzonder mooie ring WG 750/000 bezet met briljant wit en naturel bruin ca.1.70 crt. Ø 54, 10.3 gr.

Klapcreolen saffier/robijn/brilj.
Startprijs 980 EUR

Klapcreolen WG 585/000, ieder aan een kant bezet met briljant en robijn,2.85 crt. een kant bezet met briljant en saffieren in een zeer goede kleur, 2.83 crt., totaal briljant 0.54 crt.W/SI, L.20 mm., ...

Tahiti parelketting
Startprijs 980 EUR

Tahiti parel ketting met sluiting RG 585/000 ,31 chocobruine tahiti parels,Ø11.5-14 mm, L 45 cm.