Broche WG 750/000 bezet met briljant en briljant baquettes 1.00 crt., en smaragd.L 4cm., 8.5 gr.
Ketting WG 585/000 L. 42 cm.1.57 gr. waaraan een hanger WG 750/000 met briljant 1.1 gr. L. 2 cm.
Ketting en hanger WG 750/000 bezet met briljant ca. 0.75+0.65 crt.L.39-41 cm. 6.2 gr.
Ring WG 750/000 met een smaragd 0.91 crt. en briljant 0.34 crt., Ø52
J.K. Leurs (Den Haag 1865 - 1938 Poerwokerto), aquarel op papier, herderin met haar schapen aan de voerbak 35x53cm. Cond.: U
Charles Swijncop (1895 -1970 Belgische school), olieverf op linnen, portret van een jongen genaamd Paolo 38x46cm. Cond.: G
Johan Meijer (1885 Amsterdam - Blaricum), olieverf op linnen, winteravond bij blaricum 45x25cm. Cond.: U
Cornelis Westerbeek (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op paneel, herder met zijn schapen in de duinen 24x40cm. Cond.: U
Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 108x78cm. Cond.: U
Designer ring WG 585/000 met briljanten en diamant-baquettes 1.25 crt. W/SI ø57, 9.8 gr.
Ring RG 560/000 met een fijne gefac.saffier in goede kleur, en 16 bruine diamantrozen, ø 53, 14.1 gr.
Rozetring GG 585/000 bezet met een saffier en briljant 0.81 crt., ø52, 3.5 gr.