18e Eeuwse zilveren Syrisch doosje, voor de echte verzamelaar ca. 48gr. ø4,5cm. Cond.: U
Armband zilver 925, onderkant is open, bovenkant bewerkt. ø 6.5, ca.21.8 gr.
Ring en oorstekers 925/000, bezet met een zwart steentje, ø 51, ca. 6.6 gr.
Broche en ring 925/000 z.g.n.Zeeuwse knop, broche ø2cm., ring ø 50, ca. 6.5 gr.
Antiek verguld zilveren pillendoosje met agaten op de boven- en onderzijde 800/000, 3.5 x 2.5 x 1.5 cm. Cond.: G
Russische zilveren wodkabeker ca. 32gr. 8,5xø4cm. Cond.: U
Kristallen cakeschaal met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø24cm. Cond.: R
Antiek Niëllo zilveren snuifdoosje, Frankrijk met vergulde binnezijde ca. 70gr. 2x7,5x3cm. Cond.: G
Schitterende Hollands kristallen inktpot met zilveren dop waarop een patrijs staat. Ebbenhouten basement rust op 3 ivoren pootjes 835/000 17cm. Cond.: U
Kavel Madeira citrienen, gefac.licht en donker in verschillende slijpvormen.
Zuidzee parel collier met bolsluiting GG 585/000, parels ø 10-12 mm., L.45 cm.
Klipoorstekers WG 585/000, bezet met 30 briljanten, 3.0 crt. W/SI-PI, L.30 mm., 9.6 gr.
Ketting met hanger WG 750/000 bezet met robijn en briljant ca. 0.50 crt. L.43-45 cm. 5 gr.
Rozetring WG 750/000 bezet met robijn ca.0.25 crt. en briljant ca.0.60 crt., Ø 49, 6.3 gr.
Ring WG 750/000 bezet met robijn ca.1 crt. en briljant ca.1 crt .Bijzonder mooi gemaakt. Ø 54, 11 gr.
Slavenarmband GG 750/000 bezet met robijn ca.0.50 crt.,emerald briljant en 16 briljantjes ca.1 crt. 19 cm., 13 gr.
Art-deco ring GG bezet met robijn en bolsewiek briljant ca.0.75 crt. Ø 52, 2.8 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een robijn 0.45 crt.en briljant ca.0.70 crt., Ø 53, 7.5 gr.
Ring GG 750/000 met een robijn en briljant ca.0.90 crt. Ø 50, 5 gr.
Oorstekers WG 750/000 bezet met robijn 1 crt. en briljant 0.4 crt.
3-Delig klein zilveren koffieserviesje 800/000 ca. 303gr. Cond.: G
Mooi zwaar zilveren dienblad met 2 handgrepen 800/000 ca. 534gr. 37x24cm. Cond.: U
Zilveren vork, zuurschepje en poederstrooier , ca.104gr. Cond.: G
Zwaar ovaal zilveren presenteerblaadje voorzien van kabelrand ca. 121gr. 16x11cm. Cond.: G
Divers bestek met zilveren heften. Slacouvert, trancheercouvert en 6 vorken Cond.: G
Ring GG/WG 750/000 bezet met briljant ca.0.50+0.30 crt. Langwerpig model, Ø 51, 5.5 gr
Ring GG 750/000 bezet met tanzaniet en briljant ca.0.40 crt.,Ø62, 2.5 gr.
Hanger GG 750/000 bezet met 7 tanzanieten en briljant, 2 gr.L 2cm.
Ring GG 750/000 bezet met 7 tanzanieten en briljant.,Ø62, 3 gr.
Doos met zilverkleurige voorwerpen, servetringen, kannetjes etc. Cond.: G
Antiek zilveren zakmesje voorzien van Belastingteken (V). 7,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren breipenhouder met mantelhaak ca. 20gr. 17cm. Cond.: G
Negen zilveren lepeltjes met geëmaillerd schildje in etui 925/000 Cond.: G
Zilveren rammelaar (zgn. Nar) met belletje en benen handgreep ca. 29gr. Cond.: G
Antieke zilveren belletjes-rammelaar met fluitje en benen handgreep eind 1800. 835/000 ca. 34gr. Cond.: G
Antiek zilveren knottenkistje 1888 met romantische taferelen, jaarletter D ca. 101gr. 5x8x5cm. Cond.: U
Jugendstil schenkkan, Berlijn ca.1900, Meesterteken:Körner & Proll, zilveren hals en handvat 800/000, kristallen karaf met verticaal slijpsel. Deksel is gegraveerd met datum en opschrift. H. 36 cm.
Geëtste kristallen kaasstolp met zilveren dop. Onderschotel ø24cm. Cond.: U
Decoratieve zilveren wijnkoeler, 800/000, Mailand 1944-1968, met bewerkte handvaten. H.17.5 cm., 31x23.5 cm., ca.1110 gr.
Antiek Hollands zilveren presenteerblaadje met parelrand, van Kempen & begeer ca. 145gr. 20,5x12,5cm. Cond.: U
Prachtige antieke Hollands zilveren visschep met agaten heft. MT: WV, van der Velden Amsterdam ca. 1860. ca. 56gr. 23cm. Cond.: U
Jugendstil zilveren poederdoos 925/000 ca. 69gr. ø7,5cm. Cond.: G
Zilveren vaas, Bremen midden 20e eeuw, meesterteken:Bremer Silberwarenfabrik, 800/000, H.28 cm., ca.475 gr.
Antiek 18e eeuws Chinees imarischoteltje met zilveren handgreep (afbeeldend een Duitse staande hond). MT: gebr. Reitsma Sneek ø11cm. Cond.: U
Slavenarmband GG/WG 750/000 bezet met een briljant 0.17 crt., Ø 19 cm., 18 gr.
Multi- color ring WG 585/000 bezet met een ovale gefac.ametihist,rozenkwarts en een groene amethist. Totaal 14.1 crt. in goede kleur, en diamanten 0.05 crt.W/SI, ø 54, 6.8 gr.
Designer ring WG 585/000 bezet met briljanten 0.75 crt. W/SI., ø 54, 8.5 gr.
Ring WG 585/000 bezet met ronde en ovale gefac.robijnen 3.0 crt. in goede kleur en 10 diamanten 0.05 crt. W/SI, ø 53, 6.0 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een smaragd en 8 roosdiamantjes,Ø54, 9 gr.
Ring GG 750/000 bezet met een smaragd in hartvorm ca.1 crt. en 4 smaragden ca.0.30 crt. en briljant splinters.Ø55, 7.2 gr.
Ring GG 750/00 bezet met smaragd ca.0.50 crt. en briljant ca.0.60 crt.Ø54, 6.2 gr.
Antiek Hollands zilveren beugelbeursje in goede staat ca. 44gr. Cond.: U
Zeer mooie Duits zilveren aspergetang met vergulde bekken ca. 182gr. 24cm. Cond.: U