Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kandelaar
Resultaat: 220 EUR

Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U

2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 20 EUR

Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G

Zilveren horlogekast 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 100 EUR

Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.

Taartschep zilver
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse zilveren taartschep met ivoren heft 835/000 107gr. 30cm. Cond.: G

Zilveren taartschep
Startprijs 75 EUR

Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U

Tas met zilveren beugel
Startprijs 500 EUR

Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G

Zilveren kraankan, meloenvorm
Startprijs 1.500 EUR

Zilveren kraantjeskan in de vorm van een meloen eind 19e eeuw, met brander en beenderen kraantje. 925/000 1748gr. 29x21x18cm. Cond.: G.

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G

Kralentas met zilv. beugel + haak
Startprijs 550 EUR

Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G

Diverse bestekdelen
Startprijs 40 EUR

Lot divers bestek waaronder enkele zilveren delen.

2 Zilveren lepeltjes
Startprijs 10 EUR

2 Zilveren lepeltjes holland 835/000 14gr

Strooier in bloemvorm
Resultaat: 70 EUR

Bloemvormig zilveren theezeef. 800/000, ca. 34gr. bloem is ø6,5cm

Kristallen karaf, zilveren montuur
Resultaat: 200 EUR

Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.

93 Delen zilver bestek
Resultaat: 1.600 EUR

93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...

Zilveren theeservies
Resultaat: 550 EUR

Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 75 EUR

Twee antiek Hollandse zilveren vleesvorkjes, maker J + S II in originele doos. 835/000 33gr. L.:13cm. Cond.: U

Kristallen bokaal, zilveren rand
Startprijs 45 EUR

Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U

Bonbon schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Antiek glazen bonbonschaaltje met zilveren rand, v. Kempen. 835/000, 262 gr., 2 x ø16cm. Cond.: U

Tas met zilv. beugel + ketting
Resultaat: 150 EUR

Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren beugeltas met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 ,102gr. 14cm. Cond.: U

Zilveren soezenmand
Startprijs 550 EUR

Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U

Sigaretten etui
Startprijs 80 EUR

Engels zilveren sigarettenetui uit de 30-er jaren. 925/000, ca. 82gr. 8,5x7cm. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 200 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G

Zilveren hengselmand
Startprijs 750 EUR

Kapitale zwaar zilveren gedreven hengselmand op voet 835/000 ca. 597gr. 8xø28cm. Cond.: U

2 Zilveren zoutvaatjes
Startprijs 100 EUR

Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U

Bonbonniere, zilv. beugel
Startprijs 100 EUR

Ovaal kristallen bonboniere met hollands zilveren hengsel, van Kempen 835/000 20x13cm. Cond.: G

Dienblaadje
Startprijs 200 EUR

Ovaal zilveren dienblad met wortelnoten bodem. Hollands zilver 1922. 900/000 . 2,5x31x22cm. Cond.: G

Bijbel met zilv. sloten
Startprijs 290 EUR

Bijbel,met diverse etsen. "De Gansche Heilige Schrift",zijkanten verguld. Met zilveren sloten.

2 Zilveren kandelaartjes
Startprijs 60 EUR

Sterling zilveren kandelaartjes. 925/000 5,5cm. Cond.: U

Zilveren ei met afbeelding
Startprijs 160 EUR

Mooi bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 262gr., 9xø5cm. Cond.: U

Suikercoupe, zilv. voet
Startprijs 90 EUR

Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G

2 Miniatuur hondjes
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniatuurhondjes 925/000, ca. 28gr. Cond.: U

Zilveren bouilloir
Resultaat: 1.000 EUR

Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.

Zilveren servies, parelrand
Startprijs 1.100 EUR

4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G

Bonbonniere, zilv. voet
Startprijs 110 EUR

Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G

Schaaltje
Startprijs 70 EUR

Bijzonder mooi zilveren schaaltje op pootjes. De bovenzijde voorzien van florale motieven. 800/000, ca. 67gr. ø11cm. Cond.: U

Zilveren suikerstrooilepel
Startprijs 175 EUR

Prachtige antieke zilveren suikerstrooilepel 1892. MT: Daniël v. Outhorst Amsterdam. 835/000 ca. 83gr. 22cm. Cond.: U

Zilveren tafelbel
Startprijs 280 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelbel, MT: Lang & Koops Rotterdam 1850. 835/000 ca. 200gr. 18xø9cm. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje, ovaal
Startprijs 220 EUR

Ovaal zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak, jaarletter T 1929. 835/000 7,5x19x13cm. Cond.: R

Bonbonniere, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 240 EUR

Ronde zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak eind 20e eeuw. 835/000 8,5xø15,5cm. Cond.: G

Zilveren secretaire
Startprijs 325 EUR

Zilveren secretaire met 4 deurtjes en uitklapbaar schrijfblad, midden 20e eeuw. 835/000 245gr. 16x8,5x4,5cm. Cond.: G

Zilveren chatelaine
Startprijs 800 EUR

Zilveren chatelaine bestaande uit breipendop, naaldenkoker en schaar ca. 162gr. Cond.: U

Dekselbus Spaans zilver
Resultaat: 270 EUR

Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G

12 Delen zilver
Resultaat: 120 EUR

Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G

14 Zilveren lepels
Startprijs 150 EUR

12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000, ca.145gr. Cond.: U

Zilveren strooier, Londen 1897
Startprijs 475 EUR

Zeer fraaie antieke zilveren strooier, Engeland, Londen 1897. 925/000,ca. 212gr. 23xø8cm. Cond.: G

Zilverkleurige schaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke schaal, chroom op koper, classisisme 2e periode ca. 1900. Versierd met zwanen en uitgewerkte voetjes, 25 x ø 20cm. Cond.: R

2 Zilveren zuurvorkjes
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren zuurvorkjes met getorste steel, model hanekam ca. 25gr. 13,5cm. Cond.: U

Zilveren koffiekan
Resultaat: 350 EUR

Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 280 EUR

Zeer leuke antieke Hollandse beugeltas van kralen, met zilveren beugel met muziekanten, 835/000, ca. 211gr. 12cm.

2 Zoutvaatjes, zilv. rand
Startprijs 35 EUR

Stel kristallen zoutvaatjes met zilveren rand 3,5xø5cm.

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 120 EUR

Engels zilveren peper en zoutstel met glazen interieur. 925/000, ca. 270gr. H: 11,5cm. Cond.: G

Vaasje kalebas zilveren montuur
Resultaat: 40 EUR

Kalebas vaasje met mooi bewerkt zilveren kraagmontuur en goud vergulsel op het zilver. 800/000 H.: 7,5cm. ø6cm. Cond.: G

Tas, zilv. beugel + haak
Startprijs 290 EUR

Antiek Hollandse beugeltas, met zilveren beugel en antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000, ca. 202gr. 15cm. Cond.: G

Theezeefje
Startprijs 150 EUR

Zeer apart zilveren theezeefje in de vorm van een dolfijn. 875/000 69gr. 7x14x4cm. Cond.: U

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooi gegraveerd ,20e eeuw ,800/000, ca. 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.

Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR

Ajour gezaagde zilveren broodmand (12x29x19cm.) op voet met onderschotel (2x36x29cm.) eind 20e eeuw., 925/000, ca. 1249gr.

2 Zilveren zuurvorkjes
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren zuurvorkjes met getorste steel, model hanekam ca. 30gr. 12,5cm. Cond.: U

4-Delig silverplated servies
Resultaat: 35 EUR

4-Delig koffieservies. Silverplated met houten grip. Empirestijl met parelrand 21-22,5cm. Cond.: G

Zilveren wijnkelk
Resultaat: 190 EUR

Jugendstil zilveren wijnkelk. 835/000,ca. 268gr. 21xø6,5cm. Cond.: U

Candycoupe, zilv. knop
Startprijs 220 EUR

Kristallen gembercoupe met zilveren dop , H.29 cm.Cond.: R

Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR

Zilveren belletjes-rammelaar met fluitje. 925/000, ca 19gr. Cond.: U

Zilveren potloodhouder
Startprijs 25 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Zilveren gelobte schaal
Startprijs 550 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal eind 20e eeuw. 925/000, ca. 543gr., 8x29x21cm. Cond.: U

3 Zilveren portemonnees
Resultaat: 110 EUR

3 Zilveren maliën portemonnees. 1x 900/000 Hollands 1916 gekeurd. 2x 835/000 Duits begin 20e eeuw Cond.: G-R

Zilveren hengselmand
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige grote zilveren mand met hengsel. Ajour gezaagd met parelranden en handgegraveerd. 925/000, ca.1194gr. 9x37x27cm. Cond.: U

Silver-plated besteksetje
Resultaat: 130 EUR

Antiek silver-plated dessert bestekcassette ca. 1910. Duitsland, 24 delig, 12-persoons 22x21cm. Cond.: G

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 90 EUR

Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. , ca. 91gr. gehalte 815/000

2 Kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Stel Engelse kandelaars, Wallace 925/000, ca. 632gr. 8xø9,5cm. Cond.: G

Zilveren vleesvork
Startprijs 35 EUR

Antiek Hollands zilveren vleesvorkje, MT: A. Kuijlenburg Schoonhoven ca. 17gr. 15cm. Cond.: U

Vaasje
Startprijs 45 EUR

Zilveren vaasje begin 20e eeuw. 835/000, ca. 48gr. 6xø6,5cm. Cond.: G

Soepschep
Resultaat: 80 EUR

Antiek zilveren soepopdienlepel met houten steel 35cm. Cond.: G

Zilveren theeservies
Startprijs 750 EUR

4-Delig Hollands zilveren servies, handgegraveerd, in uitstekende staat. Jaarletter: F 1940, groot keur 835/000, ca. 1007gr. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 50 EUR

Mooie Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat, 835/000, ca. 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U

Olijvenschaaltje,3 vaks
Resultaat: 70 EUR

Zilveren cabaret met zeepaard handgreep. 925/000, ca. 115gr., 21x21cm. Cond.: U

2 Silverplated Jugendstil schalen
Startprijs 30 EUR

Twee Jugendstil silverplated bonbonschalen 20e eeuw, Duitsland 8xø20,5cm. Cond.: G

Zilveren strooier
Startprijs 325 EUR

Fraaie antieke zilveren opengewerkte strooier met guirlandes, ramskoppen en medaillons. Blauw glazen inzet, begin 1900. Voorzien van keur buitenlandse werken. 925/000, ca. 145gr. H:16cm. Cond.: U

3 Zilveren doosjes, B.W.G.
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren doosjes; vogel, konijn en haan 900/000, ca. 43gr. Cond.: G

Sigarettenhouder
Startprijs 50 EUR

Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder, gecicileerd aan de onder- en bovenkant, 800/000, ca. 57gr. Cond.: U

Roomlepel getorste steel
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren roomlepel, jaarletter H 1967, Schoonhoven MT: JG. 900/000, ca.18gr. 15,5cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Cassette met 6 Engels zilveren apostellepeltjes en een suikertang. Cond.: G

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 90 EUR

Mooi hartvormig geciseleerd zilveren bonbonschaaltje in uitstekende staat, Birmingham ca. 44gr. 14x9,5cm.

Zilveren Chinees bord, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

19e Eeuws Chinees zilveren bord met florale motieven en geschulpte rand. 835/000, ca. 280gr., ø22cm. Cond.: G

7 Delen djokja zilver
Resultaat: 160 EUR

Djokja zilveren 7-delig pindastel. Keur: V, buitenlandse werken ca. 1920, 900/000, ca.302gr. Ø8cm. en ø14cm. Cond.: U

Snuifdoosje
Startprijs 35 EUR

Antiek plate snuifdoosje met een damesfiguur in het deksel. Leuk verzamelobject.

Silverplated theekan
Resultaat: 50 EUR

Grote Negelse koffiekan Regent-plate met bakeliet handgreep 20e eeuw 15,5x30,5x12cm. Cond.: G

Zilveren servies
Resultaat: 875 EUR

Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000, ca. 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U

5 Servetringen
Resultaat: 40 EUR

5 Diverse servetringen waarvan 3 zilveren en 2 plate Cond.: G

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 275 EUR

Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G

2 Silverplated flessenbakken
Resultaat: 20 EUR

Twee zilverkleurige flessenonderzetters 20e eeuw ø11cm. en ø15,5cm. Cond.: G

Zilveren presenteerschaal
Startprijs 90 EUR

Mooi antiek Spaans zilveren presenteerschaal voor kaviaar ca. 35gr. ø11cm. Cond.: U

Zilveren sauslepel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren specerijenlepeltje, MT: JV, Jan van der Velden Amsterdam, ca. 1840, 835/000, ca. 7gr. 10cm.

Zilveren ei met afbeelding
Startprijs 160 EUR

Fraai bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 275gr. 9xø5cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 525 EUR

Mooi strak model zwaar zilveren Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes, 1937 Chester, 925/000, ca. 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U

6 Lepeltjes en 6 vorkjes
Startprijs 150 EUR

6 Zilveren theelepels en 6 zilveren taartvorkjes begin 1900, Fa. Hooikaas 835/000 130gr.totaal) Cond.: U