Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

parel collier
Geen vanafprijs

parel collier
Geen vanafprijs

ketting engel
Geen vanafprijs

Doos koperwerk
Geen vanafprijs

Damhertgewei
Geen vanafprijs

Doos met 25 tafellakens
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Doos, meer dan 25 tafelkleden
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Doos, meer dan 25 tafelkleden
Geen vanafprijs

(Ongeldig)

Cloisonne vaas
Resultaat: 200 EUR

Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U

Stoofje
Geen vanafprijs

Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G

Grote salonlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.

Scheepstelescoop
Resultaat: 300 EUR

Antieke scheeps-telescoop van koper met opschrift "Presented to the pupils of the R.M.I.B. for their instruction and amusement by Bro. Walter F. Potter P.M. 1260 april 1907". gemaakt door H.H. Sharlan...

Tinnen kan, Jugendstil
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil tinnen snavelkan met jachtvoorstelling. Auerhaan op het deksel ca. 1900. "Imperial Zinn B en G" 38x22xø15cm. Cond.: G

2 Raamhorren
Geen vanafprijs

Twee raamhorren Hollandse stijl 18e eeuw 60x67cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 22 EUR

Doos diversen; barometers, tin, etageres etc Cond.: G

Satsuma olielamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U

Satsuma lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bordenrek ca. 1930 Holland 41x82x8cm. Cond.: G

Kerkkandelaar, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR

Grote bronzen kerkelijke kaarskandelaar 19e eeuw, Neogothisch 78x15x14cm.

Twee muzikanten
Startprijs 40 EUR

Twee oude eiken Engelse muzikanten (doedelzakspelers) ca. 1900. Handgesneden 31x11x10cm. em 30x10x9cm. Cond.: G

Zweep, ivoren knop
Startprijs 80 EUR

Antieke 19e eeuwse rijzweep met ivoren bolvormige handgreep en houten steel. In zeer goede staat 70cm. Cond.: G

Theestoof
Geen vanafprijs

Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G

Inktstel
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen inktstel ca. 1890 rijkelijk uitgewerkt met rocailles 15x26x18cm. Cond.: G

Messing heilig kruis
Resultaat: 60 EUR

Groot messing Heilig kruis ca. 1900 op Gotisch raam gemonteerd ,op houten sokkel 52x37x15cm. Cond.: G

Plafondlamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke plafondlamp ca. 1900 met cameo-glazen kappen 25ø60cm. Cond.: G

Kerkkandelaar
Startprijs 40 EUR

Grote kerkelijke kandelaar van massief brons ca. 1890. Beschadiging aan de kraag, (stukje is wel aanwezig.) 112x21x21 cm

Pijpenstandaard + pijpen
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse 19e eeuwse pijpencomfort van notenhout met extra pijpen (4 beschadigd, 1 heel) en messing binnenbak 59xø23cm. Cond.: G

Kleine kapstok
Resultaat: 55 EUR

Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G

W.M.F. Vaas
Resultaat: 45 EUR

Antiek Art-Deco gegraveerde W.M.F. vaas (metaal) Duitsland, 1e prijs 1936. 30xø15cm. Cond.: G

2 Koffiemolens
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G

Paardenhaam ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Oude paardenhaam ca. 1900, rood gelakt met veel koperwerk (Holland) 90x75x15cm. Cond.: G

Petroleumcomfort
Resultaat: 20 EUR

Antiek petroleumcomfort, ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G

2 Kandelaars, Empire stijl
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke koperen kandelaars ca. 1890 in classisime stijl 29cm. Cond.: G

Electronische sigarenaansteker
Resultaat: 15 EUR

Electronische aansteker in de vorm van een visser die een sigaret rookt ca. 1950 11x7x7cm. Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Geen vanafprijs

Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G

Doos kleedjes
Geen vanafprijs

Doos kleedjes (gehaakt etc.) 20e eeuw Cond.: G

Bronzen kandelaar
Startprijs 275 EUR

Antieke bronzen barokstijl kandelaar, Vlaams 19e eeuw 43x20x20cm. Cond.: U

Tinnen penkandelaar
Startprijs 225 EUR

Antieke kandelaar van tin 19e eeuw, barokstijl 59x17x17cm. Cond.: U

Asbak met figuur
Startprijs 40 EUR

Asbak, compositie bronskleurig , met afbeelding van een man met een schild in de hand. tinkleurig inzetbakje voor de as. H. 24 cm., voet 15x15 cm.

2 Houten figuren
Geen vanafprijs

Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G

Houten model, SS Ryndam
Startprijs 1.500 EUR

Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,

Stolpje voor een klok
Resultaat: 45 EUR

Oud glazen stolpje voor een klok 20e eeuw met zwart geëboniseerd houten voet 22xø17cm. Cond.: G

Marmeren zuil
Resultaat: 60 EUR

Oude zwarte marmeren zuil 2e helft 20e eeuw, hoek gerepareerd 83xø11cm. Cond.: G

Cloisonne kaarshouder
Startprijs 60 EUR

Antieke cloisonne blaker. Mogelijk Azië of Rusland in zeer goede staat 18x5,5x9,5cm. Cond.: G

Cloisone vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen cloisonne vaas Japan 20e eeuw 24 x ø16cm. Cond.: G

Verzilverd roomstelletje
Startprijs 10 EUR

Roomstelletje van Douwe Egberts.Silver plated Melkannetje, suikerpotje en onderschoteltje 20e eeuw Cond.: G

Kruidenkastje
Resultaat: 80 EUR

Bijzonder kruidenkastje gemaakt door Societe Ceramique Maastricht Holland (Art Deco) in zeer goede staat 54x38x16cm. Cond.: G

Parelmoer doosje + kwastje
Resultaat: 60 EUR

Twee delen parelmoer begin 20e eeuw. 1x Aziatisch houten kistje met parelmoer inlegwerk van vogels en landschap 9x20x12cm.(deel mist). 1x Penseel met ivoren handvat 20xø1,5cm. Cond.: G

Appelketel
Startprijs 50 EUR

Antieke 19e eeuwse roodkoperen appelketel (gezwaluwstaart) in uitstekende staat, Holland 25xø21cm. Cond.: U

Appelketel + sigarenhouder
Startprijs 20 EUR

Rood koperen appelketel (repro) en tinnen gegraveerde sigarenhouder 20e eeuw (Azië) 19x23xø14cm. en 16xø10,5cm. Cond.: G

Snijmachine
Startprijs 25 EUR

Antieke uitgewerkte snijmachine gemerkt C.G. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. 35x20x15cm. Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 13,5 EUR

Bronzen vijzel (11xø11cm.) ca. 1900 met stamper (20cm.) Cond.: G

Koperen wandlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G

Nabrander straaljager
Resultaat: 35 EUR

Na-verbrander van een straalmotor, van metaal 60xø23cm. Cond.: G

Koperen bonbonniere
Startprijs 90 EUR

Koperen bonbonniere met uitgewerkt deksel. Voostelling van twee Griekse dames ca. 1900 8xø17cm. Cond.: U

3 Messing figuren
Startprijs 20 EUR

3 Messing figuren met voorstellingen van paarden 20e eeuw. 17x16x8cm., 8x20x9cm. en 14x30x10cm. Cond.: G

Twee messing fotolijsten
Resultaat: 35 EUR

Twee messing/bronzen fotolijsten in de rococo stijl 20e eeuw 32x20x2cm. Cond.: G

Messing kandelaar
Startprijs 25 EUR

Antieke Engelse messing kandelaar 18e-19e eeuw met uitwerppin 22x8x8cm.

2 Koperen vazen
Startprijs 30 EUR

Twee oude koperen vazen 8-kantig met parelrand en uitgewerkte grepen in de vorm van een blad 20e eeuw. 22x16x12cm. Cond.: G

3 Antieke ketels
Startprijs 80 EUR

Drie antieke ketels 19e eeuw Hollands van rood koper. ø22cm. ø22cm. en ø22cm. Cond.: G

Koperen avondmaal
Startprijs 80 EUR

Koperen Heilig avondmaal (kopergeslagen) met mahoniehouten omlijsting 20e eeuw 69x45cm. Cond.: U

Zakketel
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G

Doos messing figuren
Startprijs 30 EUR

Doos met diverse decoratieve messing figuren 20e eeuw Cond.: U

2 Koperen wandplaquettes
Startprijs 15 EUR

Twee roodkoper geslagen wandplaquettes 20e eeuw met een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G

Antieke koperen wandlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

4 Messing eikelkannetjes
Startprijs 15 EUR

4 Messing eikelkannetjes 20e eeuw 11-15cm. Cond.: G

Likeurkeldertje
Resultaat: 140 EUR

Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G

Tiffany stijl lampje
Startprijs 60 EUR

Tiffany stijl lampje met bronskleurige voet en kelkvormige lampekap eind 20e eeuw. 31xø17,5cm. Cond.: G

Jugendstil tinnen bord
Startprijs 60 EUR

Jugendstil tinnen bord,ca. 1900, met afbeelding van een vrouwenhoofd. Klein scheurtje in de rand., ø 26.5 cm.

Lamp, Egyptische dame
Startprijs 50 EUR

Moderne lamp 20e eeuw met Egyptische vrouw (Nefertiti) op stoel (gips) 75x31x31cm. Cond.: G

Tiffany lamp, witte kap
Startprijs 125 EUR

Grote Tiffany stijl lamp met metalen voet 21e eeuw 60x38x38cm. Cond.: U

Spiegeltje
Resultaat: 25 EUR

Facetgeslepen spiegel in goudkleurige galerielijst 21e eeuw 61x47cm. Cond.: G

Driewielerpaard + auto
Startprijs 40 EUR

Driewielerpaard en oldtimer auto 20e eeuw 75x72x35cm. en 68x25x26cm. Cond.: R

Ivoren peper&zout strooiers
Startprijs 200 EUR

Peper en zout strooier van ivoor, 1e helft 20e eeuw, orientaalse vorm bewerkt met ieder een antilope olifant en een leeuw bewerkt H. 8.5 cm.

Zilverkleurig koffieservies
Startprijs 30 EUR

Oud 5-delig zilverkleurig Indisch koffieservies 20e eeuw. Tablet uitgewerkt, 2 kannen uitgewerkt, melk- en suikerkan uitgewerkt 47x28x25cm. Cond.: G

Zandloper
Resultaat: 60 EUR

Grote aparte zandloper van messing en metaal 20e eeuw (ontwerp Dali?), 28,5x12x12cm. Cond.: U

Galle lamp, rood/oranje
Startprijs 45 EUR

Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, rozendecor 24xø12cm. Cond.: U

Wanddecoratie,gietijzer
Resultaat: 60 EUR

Grote bronzen tak met mussen. Koud beschilderd 20e eeuw, Weense stijl 52x30x10cm. Cond.: U

Tiffany lamp
Startprijs 100 EUR

Tiffany stijl lamp op brons gepatineerde voet eind 20e eeuw. Kap met diverse kleuren 51xø30cm. Cond.: G

Scheepsmodel
Resultaat: 25 EUR

Houten scheepsmodel 2e helft 20e eeuw, driemaster 57x66x12cm. Cond.: G

Bronzen lamp met figuur
Startprijs 550 EUR

Art-deco tafellamp, 1920/30, brons gepatineerd, in de vorm van een gnome,met op het hoofd dragend een vogel met 3 fittingen.Geheel staand op een marmeren sokkel. H. 67 cm.

Theeset op dienblad
Startprijs 20 EUR

Metalen theeset op dienblad in barokstijl 20e eeuw 42x25x15cm. Cond.: G

Klok met hond
Startprijs 15 EUR

Metalen klok 20e eeuw met batterij functie, voorstelling van een jachthond 56x60cm. Cond.: G

Duits gezangboek, zilver beslag
Resultaat: 275 EUR

Zeldzaam kerkelijk gezangboek barok Anno 1744 Duitsland. "Der Grosse baumgarten abgekurzt in grossen druk, Darum Monasterii Westphal F.E.B. de Fürstenberg Vicarius Generalis". Met 12 barok gravures en...

Kerkboekje, zilv. slot
Startprijs 175 EUR

Antiek kerkboekje in lederen band en verguld zilveren slot, Hollands gekeurd 1809.

Reis necessaire
Resultaat: 25 EUR

Antieke reisnecessaire in de vorm van een houten huisje (vermoedelijk Zwitserland/Oostenrijk). Bevat 1 vingerhoed, 1 parfumflesje, 1 naald en een naaldenkokertje 9x8x6cm. Cond.: G

Benen koker met uil
Resultaat: 60 EUR

Oude koker in de vorm van een uil gemaakt van been. Geheel uitgewerkt met een bosgezicht met uilen 21cm. Cond.: U

Canadees Lee-Enfield geweer
Startprijs 200 EUR

Canadees Lee--Enfield militair geweer uit 1943 "Nr. 4 K1 Long Branch". Geweer is onklaar gemaakt 112cm. Cond.: G

Wilhelmina karabijntje model 1948
Startprijs 250 EUR

Wilhelmina karabijn F.A. Herstal model 1948, genummerd 1840. Geweer is onklaar gemaakt 95cm. Cond.: G

Enfield 1853
Startprijs 150 EUR

Enkelloops voorlader Enfield model 1853. IS gebruikt geweest door de Indiase dienst. Geweer mist de kruitstok 138cm. Cond.: G

Frans geweer
Resultaat: 175 EUR

Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R