Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten klepsecretaire
Geen vanafprijs

Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.

Beukenhouten kinderstoeltje
Startprijs 15 EUR

Oud beukenhouten kinderstoeltje 50-er jaren 42x30x31cm. Cond.: G

Mahonie nachtkastje
Startprijs 225 EUR

(Ongeldig)

Danziger boekenkast
Resultaat: 1.850 EUR

Kapitale eiken boekenkast in Danziger barokstijl ca. 1910. Wortelnoten panelen geheel met zeer fraai snijwerk. De kroon met 2 grote uitgesneden engelenfiguren. Onder met uitgewerkte leeuwekoppen. Zeld...

Danziger bureau
Resultaat: 900 EUR

Danziger barokstijl eikenhouten bureau ca. 1910. Wortelnoten panelen, geheel met zeer fraai snijwerk. Zeldzaam meubel 78x178x84cm.

Danziger eettafel
Resultaat: 300 EUR

Danziger barokstijl eettafel ca. 1910 met 4 grote uitgewerkte leeuwen die het blad dragen. Midden met een vierkante zuil met wortelnoten panelen 78x110x110cm.

2 Kasteel stoelen
Resultaat: 750 EUR

Twee Danziger barokstijl armleunstoelen ca. 1910. 1x damesstoel en 1x herenstoel.

Danziger bijzettafel
Resultaat: 200 EUR

Danziger barokstijl acht-hoekige bijzettafel ca. 1910. In de poot bevindt zich een deurtje om drankflessen op te bergen 66x85x85cm.

Franse tafel met marmeren blad
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse Art Nouveau tafel met marmeren blad (ovaal) ca. 1900. Voet bestaat uit een grote engel, goud beschilderd.

Danziger zuil
Resultaat: 100 EUR

Danziger barokstijl zuil ca. 1910 met divers snijwerk en wortelnoten paneel. 110x42x31cm.

Vierdeurs buffetkast
Resultaat: 175 EUR

Antieke eikenhouten Henry Deux vierdeurs buffetkast Frankrijk ca. 1880. Mooie patina, rijkelijk uitgewerkt en origineel beslag in zeer goede staat (stuk rugwand mist) 240x140x54cm. Cond.: U

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 900 EUR

Antiek mahoniefineer gebogen Hollands kabinet ca. 1800. Louis Quinze stijl in goede staat 244x161x48cm. Cond.: G

Notenhouten eetkamertafel
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten eetkamertafel biedermeier stijl 20e eeuw met verlengbaar blad. 68xø117cm. Cond.: U

Biedermeier vitrine
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten Biedermeier tweedeurs vitrinekastje ca. 1820 (Duits) met twee beglaasde deuren 164x120x50cm. Cond.: G

Salonbank
Geen vanafprijs

Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U

Dekenkist
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke dekenkist 18e eeuw rijkelijk uitgewerkt met 2 laden, floraal motief. SLot afwezig 80x156x56cm. Cond.: G

2 Damesfauteuils
Resultaat: 50 EUR

Twee notenhouten damesfauteuils in Louis Quize stijl met velours bekleed. 20e Eeuw in zeer goede staat 85x60x50cm. Cond.: U

Mahoniehouten secretaire
Resultaat: 190 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse Empire secretaire ca. 1830. Mahonie gefineerd op eiken. Binnenwerk met 6 lades en deurtje met daarachter een laadje. Mahoniehouten zuiltjes met koperen capitellen. De secr...

Mahoniehouten secretaire
Resultaat: 175 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse Biedermeier secretaire ca. 1870. Mahonie gefineerd op vurenhout. Binnenwerk met 5 lades en deurtje (achter het deurtje weer een lade). De secretaire bevindt zich in ongere...

Eiken kabinet
Resultaat: 1.900 EUR

Antiek eiken gebogen kabinet ca. 1790 Holland. Getoogde deuren en mooie kwaliteit houtsnijwerk, Louis Quinze 243x187x60cm. Cond.: G

Theetafel
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten theetafel met lade in Queen-Anne stijl 20e eeuw. in zeer goede staat 65x73x42cm. Cond.: U

Plat bureau met 5 laden
Startprijs 800 EUR

Damesbureau Dresden barok ca. 1900. geheel notengefineerd. Lades met intarsia , wortelnoten en bronzen beslag. Bureau heeft tevens een uittrekblad 82x62x96cm. Cond.: G

1-Deurs eiken kussenkast
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse 1-deurs kussenkast ca. 1890. Met ebbenhout bewerkt en bolpoten. In goede staat 173x102x53cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse kussenkast midden 20e eeuw van eikenhout deels met palisander opgelegd. Kop met drie uitgewerkte leeuwekoppen. Kast heeft tevens drie uitgewerkte ranken met druivenmotief. Onder met 2 lades ...

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U

Buffet met spiegelopzet
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten Frans buffetkastje met spiegelopzet ca. 1870. Onderstuk met 2 lades en 2 deuren. Bovenstuk is rijkelijk versierd met krullenknopjes, 2 spiegels en een uitgewerkte kroon 192x130x55cm. Con...

Hollandse panelenkast
Resultaat: 800 EUR

Hollandse 18e eeuwse 4-deurs panelenkast van massief eiken. Front met paneeldeuren, deels met palisanderhout opgelegd. Kast is geheel staand op zwarte bolpoten onder met 1 lade. Kast heeft antieke slo...

Notenhouten bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot en 2 lades in Engelse stijl 20e eeuw. 63x29x35cm. Cond.: G

Eethoek tafel + 4 stoelen
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame eethoek van massief ebbenhout ca. 1920 Azië (Indonesië). Stoelen met Queen-Anne poten en getorste rugleuningen met snijwerk 110x45x51cm. Achthoekige tafel met compleet opengewerkte rand met b...

Notenhouten vertico
Resultaat: 350 EUR

Notenhouten tweedeurs vertico met volle zuilen ca. 1880. Wegdraaiende deuren met wortelnoten fineer, vertico is geheel gerestaureerd 141x103,5x52cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 5 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U

Boekenkast, massief iepen
Startprijs 800 EUR

Boeken notenkleurige vitrinekast in de Engelse stijl. Onder 3 laden en 3 beglaasde deuren. Zijkanten ook met glas 205x135x36cm. Cond.: U

Bijzettafeltje
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G

2 Notenhouten tafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R

4 Stoelen
Resultaat: 260 EUR

Vier Biedermeier stijl kersenkleurige stoelen met gezwart snijwerk en goudkleurig gedecoreerd ca. 1920 88x45x44cm. Cond.: G

Notenhouten wijntafel
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten wijntafel in Engelse stijl met leder op geschulpt blad 52x35x35cm. Cond.: U

6 Biedermeier stoelen 1780
Resultaat: 250 EUR

Zes vroeg Biedermeier mahoniehouten stoelen Hollands ca. 1810. Licht gebogen poten met Empire stijl rugleuning. Massief mahonie 86x49x52cm. Cond.: G

Biedermeier stijl zitbank
Resultaat: 440 EUR

Notenhouten Art Deco zitbank op gebogen poten met zwart afgezet. En met witte stoffering ca. 1920 98x160x50cm. Cond.: G

Willem III Bureaustoel
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten Willem III bureaustoel ca. 1860 met in de rug divers snijwerk. Geheel met gezwarte omrandingen en bekleed met panterprint 80x65x50cm. Cond.: G

Commode met marmeren blad
Startprijs 600 EUR

Hollandse mahoniehouten dubbelgebogen dressoir ca. 1870 met marmeren blad en 1 lade. Rijkelijk versierd met snijwerk. Alle 4 deuren zijn gebogen 95x61x160cm.

Notenhouten wijntafel
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 60x54x54cm. Cond.: U

Biedermeier salontafel
Startprijs 150 EUR

Hollandse Biedermeier salontafel ca. 1870 van mahoniekleurig vruchtenhout. Blad is licht geschulpt en geheel staand op een uitgewerkte 3-poot. Mist 1 bolletje van het blad 75x134x89cm. Cond.: G

Indisch plantentafeltje
Resultaat: 15 EUR

Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U

Perzisch kleed, Karachi
Startprijs 50 EUR

Perzisch kleed van zijde, Karachi 140x97cm. Cond.: G

Hangeknoopt tapijt
Startprijs 1.250 EUR

Hangeknoopt oosters tapijt Kashmar Iran 400x300cm.

Loper, Bouchara
Resultaat: 25 EUR

Perzische loper van zijde, Bouchara 148x46cm. Cond.: G

Pakistaans tapijt
Startprijs 20 EUR

Oud Pakistaans tapijt 79x118cm. Cond.: G

Groot Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Groot Perzisch kleed 290x200cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kastje
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten tweedeurs legkast ca. 1880 met strakke paneeldeuren en 3 legplanken. Kast is uitneembaar 176x129x61cm. Cond.: G

3 Tafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U

Mahonie kastje
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 lade. Mist 1 deurlijst 95x104x45cm. Cond.: R

Tafel
Resultaat: 50 EUR

Massief mahoniehouten Queen-Anne theetafel ca. 1900. Geschulpt blad en gebogen Queen-Anne poten met snijwerk 61x101x70cm. Cond.: G

Eiken 4-laden commode
Startprijs 150 EUR

Massief eikenhouten 4-laden commode ca. 1880 met origineel beslag en sloten 103x107x60cm. Cond.: G

Strak halve maan tafeltje
Resultaat: 130 EUR

Hollandse halve maan tafel mahonie gefineerd op eiken ca. 1890 74x79x38cm. Cond.: G

Piedestal
Resultaat: 50 EUR

Aziatische bloementafel 20e eeuw van mahoniehout met marmeren blad 93x37x37cm. Cond.: G

Eiken Duitse zitgroep 5-delig
Resultaat: 250 EUR

5-Delige antieke eiken zitgroep ca. 1920, Duitsland. bestaande uit 2 armleunstoelen, 2 stoelen (108x50x54cm.) en een zitbank (125x72x134cm.) in neo-barok stijl. Cond.: G

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U

Willem III eettafel
Resultaat: 100 EUR

Antiek notenhouten fineer Hollandse Willem III eettafel met uitgewerkte voet, 4-poots 19e eeuw 69x113x90cm. Cond.: G

Engelse buffetkast
Resultaat: 250 EUR

Engelse mahoniehouten spiegel buffetkast ca. 1910. Onderstel met 7 lades waarvan 5 met wortelnoten zijn belijmd. De andere twee hebben snijwerk. Bovenstuk met 4 facetgeslepen spiegels, pilaren en kroo...

Notenhouten wijntafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Iepenhouten voetenbankje
Resultaat: 15 EUR

Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U

Opzetvitrine
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse vitrine ca. 1930 van massief mahonie (zijkanten glas) met mooi snijwerk en losse voet . 175x114x42cm. Cond.: G

Voetenbankje
Geen vanafprijs

Mahoniekleurig voetenbankje in Engelse stijl, gestoffeerd met groene velours 20e eeuw 39x55x44cm. Cond.: U

Halve maan tafeltje met hekje
Resultaat: 125 EUR

Mahoniehouten halve maantafel ca. 1920 met 2 lades. Tafel is ingelegd met bandintarsia. Geheel in de Louis Seize stijl 74x73x37cm. Cond.: G

2 Stoelen, zwart-zilver
Startprijs 100 EUR

2 Zilverkleurige armleunstoeltjes met zwarte bekleding 21e eeuw. Snijwerk in de rug. Stoeltjes zijn in nieuwstaat 83x55x45cm. Cond.: G

Bank
Resultaat: 150 EUR

Moderne nieuw gestoffeerde blauwe tweezitsbank. Recentelijk gestoffeerd voor € 2000,00 82x90x160cm. Cond.: G

Eiken hangoortafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke eiken Engelse hangoortafel ca. 1910 in goede staat met getorste poten 73x106x48cm. Cond.: G

4 Mahoniehouten stoelen
Resultaat: 200 EUR

4 Mahoniehouten uitgewerkte stoelen in Louis Philippe stijl met rode stoffering 20e eeuw 98x53x43cm. Cond.: U

Eikenhouten kuifkabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

6 Boeren knopstoelen
Resultaat: 50 EUR

Zes massief eikenhouten boeren knopstoelen met gevlochten rieten zittingen midden 20e eeuw. Stoelen en zittingen zijn in goede staat 106x48x38cm. Cond.: G

Kinderstoel, mahonie 1820
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten kinderstoel ca. 1820 Empire tijd. Halfronde voorzijde (Holland) 93x60x48cm. Cond.: G

Secretaire 1910
Resultaat: 250 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten secretaire met schuine klep ca. 1910 in zeer goede staat. Binnenwerk met lades en vakverdeling 102x76x42cm. Cond.: U

Chinees kamerscherm
Resultaat: 75 EUR

Groot Aziatisch kamerscherm ca. 1920 (vermoedelijk Indonesië). Uitgesneden tropisch hout ingelegd met been. Afbeelding met bloemen en vogels (delen zijn weg) 183x160cm. Cond.: R

Armstoeltje
Resultaat: 90 EUR

Moderne armleunstoel (klassiek) van notengekleurd beukenhout, recent opnieuw gestoffeerd met mooie blauw stoffering en afgewerkt met koperen nagels. Engelse stijl 20e eeuw 81x70x60cm. Cond.: U

Mahonie 2-deurs kastje
Resultaat: 600 EUR

Antiek mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G

Salontafeltje
Startprijs 60 EUR

Moderne mahoniehouten gefineerde salontafel (klassiek) ingelegd met een band. De tafel is aan beide zijden opklapbaar (verlenging) en heeft 3 lades en koperen voetjes 20e eeuw 52x156x49cm. Cond.: U

Mahonie penantkastje
Resultaat: 70 EUR

Hollands mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1820 met gebogen lade en afgeronde hoeken 94x51x107cm. Cond.: M

Mahonie kastje met klauwpoten
Startprijs 80 EUR

Antiek mahoniehouten lage kast op klauwpoten. Twee lades en twee deuren met inlegwerk, vermoedelijk Engeland 60x46x136cm. Cond.: R

Bijbelstandaard
Startprijs 175 EUR

Antieke massief eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880. Geheel staand op een 4-spant poot 102x53x28cm. Cond.: U

Mechels dressoir
Resultaat: 240 EUR

Massief eikenhouten Mechels dressoir met opzet en leeuwekoppen. Front compleet besneden, 4 deuren en 2 lades. Tevens een klein nisje 121x158x59cm. Cond.: R-G

Eiken plantentafeltje
Resultaat: 45 EUR

Antiek 8-kantig eikenhouten plantentafeltje met getorste poten onderling verbonden, ca. 1900. In zeer goede staat 56x60x60cm. Cond.: U

Pianostoel
Resultaat: 30 EUR

Antieke beukenhouten Jugendstil stoel met een speciaal mechaniek om de zitting in hoogte te verstellen. Gesigneerd Beethoven D.R.W.Z. 90x43x39cm. Cond.: G

Hollands minikastje 1880
Startprijs 200 EUR

Antiek Hollands kastje ca. 1870. Palissanderhout gefineerd in zeer goede staat 68x36x50cm. Cond.: G

Grunderzeit eiken kast
Resultaat: 180 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit kast ca. 1890 met spiegel en lade. Originele kroon 236x115x39cm. Cond.: G

Half rond tafeltje op klauwpoten
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Engels chippendale halve maan tafel ca. 1920 met geschulpt blad. geheel staand op klauwpoten 71x82x43cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch tapijt 240x220cm. Cond.: G

Gangloper
Resultaat: 50 EUR

Lange Perzische gangloper 325x82cm. Cond.: G

Grote pers
Startprijs 80 EUR

Perzischs tapijt, 2000x260 cm. Cond:G

Perzisch tapijt 313x212
Resultaat: 35 EUR

Groot Perzisch tapijt 313x212cm. Cond.: G

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch kleed 230x162cm. Cond.: G

Plantentafeltje, 3-poot
Startprijs 140 EUR

Frans Zeshoekig notenkleurig bijzettafeltje met marmeren blad. Compleet afgezet met messing beslag en hekje. Geheel gemaakt in de Louis Seize stijl (marmer gebroken) 81x36x40cm. Cond.: G

Eikenhouten partnerdesk
Startprijs 225 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Kampfer kist
Resultaat: 40 EUR

Oude Aziatische kampfer kist 20e eeuw, rondom houtsnijwerk met koper beslag 40x80x40cm. Cond.: G

Eethoek
Resultaat: 140 EUR

Eikenhouten Mechelse eethoek ca. 1880. Massief eikenhouten uittrektafel met snijwerk 75x132x92cm. en 6 massief eikenhouten stoelen met getorste poten en met skai bekleed 96x44x56cm. Cond.: G

Miniatuur buffetkastje
Startprijs 190 EUR

Miniatuur buffetkastje van massief notenhout eind 19e eeuw (Zuid Holland / België) 67x39x17cm. Cond.: U

Salontafel
Resultaat: 100 EUR

Grote mahoniehouten salontafel in Engelse stijl met 4 lades. Afgewerkt met koper in zeer goede staat 54xø127cm. Cond.: G