Kavel divers aardewerk begin 20e eeuw waaronder; Goudsteen Holland, Allertons Langton. Bronsdecor met bloemen. Grote schenkkan heeft gelijmde tuit. Kleine schenkkan 1 chip, 1 kopje met 2 chips 9-15cm....
Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.
3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G
Groot antiek amandelgeslepen kristallen tafelstuk, Biedermeier 19e eeuw. Hollands, beschadigd 56xø38cm. Cond.: R
Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U
Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.
Rosenthal 6-persoons servies "Classic Rose". Koffie-, thee- en gebaksservies. 35 delig Cond.: U
Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U
Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G
Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U
Twee porseleinen figuren 20e eeuw. Dansend meisje en jongen in 18e eeuwse kledendracht en gouddecoratie. 1 Bloem beschadigd 19-20cm. Cond.: G
Vier miniatuur porseleinen figuren Dresden(Duitsland) 20e eeuw, mooie kwaliteit . 7-10cm. Cond.: G
Drie Meissen diepe borden "veldbloemen", 2e keus ø22,5cm. Cond.: U
Grote porseleinen vaas Salvador Dali "La Divina Comedia" met certificaat. 1988 Gelimiteerde oplage (Spanje) 30x31x12cm. Cond.: U
Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U
Royal Copenhagen diep porseleinen bordje 20e eeuw, letters NAX 2800/z.s59 4xø18cm. Cond.: G
Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G
Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R
5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U
Chinees Fam. Rose bord gedecoreerd met bloemen en palm. Haarschuertje in de rand ø22cm.
Chinese imari schotel 18e eeuw, gedecoreerd met blad- en vismotief. ø28cm. Cond.: U
Chinees Fam Rose bord 18e eeuw beschilderd met palmen en bloemen. Haarscheur in de bodem, minimale schilfers ø22cm.
Imari kop en schotel 19e eeuw, beide met geschulpte rand. Kopje heeft een haarscheur en chipje H.: 6cm.
Imari bord ca. 1890, gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ø35cm.
Twee antieke Imari sierborden 19e eeuw. beide met haarscheuren ø25cm. en 24x28cm. Cond.: R
Twee antieke porseleinen goud-imari borden. Japans 19e eeuw in goede staat ø31cm.
1x Chinees bord Quang Long begin 18e eeuw ø22,5cm. met bloem- en vogeldecor. 1x Imari bord met bloemdecor.
Japans imari bordje ca. 1920 met geschulpte rand en bloemdecor. 1 Chip aan de achterzijde van de rand ø21,5cm. Cond.: G
Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G
Zes delen Imari porselein midden 20e eeuw met bloemdecor. 23cm. 17cm. en 24cm. Cond.: G
Vijf delen imari porselein 19e eeuw. 3 Delen met lichte beschadiging 3x15cm. en 2x12cm. Cond.: R
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met planetn en vazen op sokkel. Lichte randschade 59,5xø20cm. Cond.: G
Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor van bloemen en paleis. ø23cm. Cond.: U
Chinees wandbord 18e eeuw met gecontoerneerde rand, lange leis- en bloemdecor ø27cm. Cond.: U
Chinees bord 18e eeuw, gezicht op een meer Quang Long, randschilfers ø23cm.
Chinees bord 18e eeuw, gezicht op een meer Quang Long, randschilfers ø23cm.
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met landschapsdecor en 2 vogels 42,5xø18cm. Cond.: G
Chinees bord Kang Xi 18e eeuw met figuur in landschap en bloemmotieven. Minimale randbeschadiging.
Zes Chinese borden 18e eeuw ca. 1750 met paradijsvogels en tempel gedecoreerd. Zeldzaam, kleine randschilfers.
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G
Quang Long Chinees bord 18e eeuw met figuren in landschap, randschade ø23cm.
Twee Chinese schoteltjes met tempels en bloemdecor. Minimale randschilfers ø16cm.
Twee grote Japanse sierschotels 19de -20e eeuw met blauw decor van een Japans landschap 5xø40cm. en 5xø37cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden ca. 1900 met blauw-wit decor met florale motieven ø18,5cm. Cond.: G
Vier antieke porseleinen borden Samson China met bloemmotief 18e eeuw. Lichte randschades en haarscheuren ø24cm. Cond.: G
Grote Delftse schotel met blauw-decor 18e-19e eeuw 5xø34,5cm. Cond.: G
Porseleinen plaquette 20e eeuw. Handbeschilderd "Die Schäferin nach Hofner '97" 36x26cm. Cond.: G
Twee Chinese porseleinen vaasjes met bloemdecor ca. 1900 17xø7cm. Cond.: G
Plateel fruitschaal op voet. Plazuid Zuid-Holland, decor "Madeleine" 10xø25,5cm.
Zes delen porselein, gemerkt Sneroll Grup Bohemia met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U
Gouds platelen vaas met oor, plateelbakkerij Zuid-Holland midden 20e eeuw 20xø9,5cm. Cond.: G
Wit plateel, Zuid-Holland, beeldje van een haas met ontwerpersstempel van R. Riedel aan de onderzijde. 14cm. Cond: U
Polychroom beschilderde keramiek sierschotel gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1890 ø30cm.
Grote Weense porseleinen sierschotel ca. 1890 met decor van bladgoud, bloemen en figuren met putti. Gesigneerd J.N.H. (Oostenrijk) ø34cm. Cond.: U
Drie delen Goedewaagen plateel Gouda. Oorkannetje (8,5xø8cm.), capucijner kommetje en een wandbord (ø16,5cm.)
Plateel vaas met 2 oren Zuid-Holland. Decor Tiny, jaarteken 1918. Voetje iets bijgewerkt 21xø18cm.
Twee delen Schoonhoven plateel. Suikerpotje + deksel (10xø10cm.) en een vaasje (12xø11cm.). Vaasje heeft schade.
Gouds platelen vaasje met oord, decor Princess, plateelbakkerij Ivora Gouda ca. 1920. 1 Chip (goed gerestaureerd) 11x9,5x7,5cm. Cond.: G
Oude Delfts blauwe keramiek dekselpot ca. 1930. Ram Arnhem met bloemdecor Holland, haarscheur in deksel 15xø14cm. Cond.: R
2 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. Figuur van een man en een vrouw en een koets met figuren 25x16x8cm. en 13x20x11cm. Cond.: G
12 Figuren, Delftsblauw motief , Holland 20e eeuw 4-21cm. Cond.: G
6 Keramiek aardewerk molens Delftsblauw gedecoreerd 20e eeuw 8-12cm. Cond.: G
3-Delig kaststel van Petrus Regout Maastricht ca. 1950 met Delfts decor. 29xø15cm. en 24,5xø13cm. Cond.: U
3 Delen P.M.I. porselein Duitsland 20e eeuw. Gelimiteerde oplage. 1x Klok met goud en rozendecor 27cm. 1x Vrouw op canape 22cm. Cond.: G
Zes Delfts keramiek figuren Holland 20e eeuw. 1 Vaasje, 2 kaarskandelaars en 3 figuren. 1 Bakscheurtje Cond.: G
6 Delfts blauw figuren in boeren kledendracht 20e eeuw, Holland 13-17cm. Cond.: G
6 Keramiek aardewerk molens Delftsblauw gedecoreerd 20e eeuw 8-12cm. Cond.: G
2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G
3-Delig Delfts blauw kaststel 20e eeuw. Chip 1x32cm. 2x25cm. Cond.: R
Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G
3-Delig Delftsblauw keramiek kaststel. Blauw decor met bloemen en kerkdorp 20e eeuw Holland. 32x14x9cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
6 Porseleinen figuren in kledendracht eind 20e eeuw. Goud en blauw decor 13-22cm. Cond.: G
6 Porseleinen figuren in kledendracht eind 20e eeuw. Goud en blauw decor 15-20cm. Cond.: G
Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
Grote aparte moderne mondgeblazen siervaas 2e helft 20e eeuw. Met zwarte binnenkant en geschulpte rand 33x34x37cm. Cond.: U
Grote moderne handgeblazen siervaas net geschulpte kraag en oranje-roze tinten. gestempeld R.G.H. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Twee oude kristallen karaffen 20e eeuw. 1x Ruitgeslepen 1x Amandelgeslepen (1 stop beschadigd). 29xø10cm. en 30xø13cm. Cond.: G
Leerdam persglazen schaal met ambachten "50 jarig bestaan vakbond ABC" ø28cm. Cond.: G
Antieke Engelse glazen cakeschaal op chrome veot Art Deco ca. 1930 (geel glas, gematteerd). 11xø23,5cm. Cond.: U
Renee Lalique France glazen schaaltje met paardebloemen 20e eeuw Frankrijk 13x11x2cm. Cond.: U
Grote kristallen dekselcoupe met amandel- en ruitslijpsel ca. 1900 Holland. Barstje in de voet 31xø17cm. Cond.: G
5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Karaf met stop, 1 tafelbel, olie-en azijnstel met tablet 17-23cm. Cond.: G
Twee antieke Franse opalineglazen vazen met putto afgebeeld. Compositie voet en schenktuit ca. 1880 35xø10cm. Cond.: G
4 Delen persglas 20e eeuw. 2 Roofvogels en 2 Dolfijnen 20x16xø12cm. en 16x10x11cm. Cond.: G
Modern mondgeblazen vaasje met bloemmotief opgelegd. Gelobte kraag 18xø9,5cm. Cond.: G
Vier aardewerk geglazuurde vaasjes, Patterie Zaalberg Leiderdorp Holland jaren '50. 14x8cm. en 3 stuks tussen de 7-8cm.
Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G