Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers aardewerk 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Kavel divers aardewerk begin 20e eeuw waaronder; Goudsteen Holland, Allertons Langton. Bronsdecor met bloemen. Grote schenkkan heeft gelijmde tuit. Kleine schenkkan 1 chip, 1 kopje met 2 chips 9-15cm....

Porseleinen groep, valsspeler
Startprijs 725 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

3-Delig kaststel
Startprijs 40 EUR

3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

Bronzen uil
Resultaat: 90 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

Glazen schaal op voet
Startprijs 200 EUR

Groot antiek amandelgeslepen kristallen tafelstuk, Biedermeier 19e eeuw. Hollands, beschadigd 56xø38cm. Cond.: R

Meissen halsvaas, verguld
Resultaat: 280 EUR

Grote Meissen porseleinen vaas 20e eeuw met bladgoud decor en bloemen. De handgrepen zijn in de vorm van slangen (Duitsland). 28x16,5xø13cm. Cond.: U

Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startprijs 2.900 EUR

Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.

Rosenthal servies
Resultaat: 300 EUR

Rosenthal 6-persoons servies "Classic Rose". Koffie-, thee- en gebaksservies. 35 delig Cond.: U

Meissen, streublümchen
Resultaat: 850 EUR

Meissen servies "Streublümchen" bestaande uit; 10 kop en schotels, 6 gebaksbordjes, koffiekan, theekan, comfoor, onderschotel, vaas en roomstel. Cond.: U

Meissen soepterrine
Resultaat: 250 EUR

Meissen soepterrine "Veldbloemen" , met putti op deksel.gerestaureerd 27x35x24cm. Cond.: G

9 Diepe borden
Startprijs 350 EUR

Negen diepe Meissen borden "veldbloemen" ø23cm. Cond.: U

Kristallen schaal, Kosta Boda
Resultaat: 250 EUR

Grote Kosta Boda glazen schaal met bladgoud decor, design Ulrica HV/M 26xø28cm. Cond.: U

9 Kleine bordjes
Startprijs 200 EUR

Negen kleine Meissen bordjes "veldbloemen" ø16cm. Cond.: U

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 45 EUR

Twee porseleinen figuren 20e eeuw. Dansend meisje en jongen in 18e eeuwse kledendracht en gouddecoratie. 1 Bloem beschadigd 19-20cm. Cond.: G

8 Boterhambordjes
Startprijs 200 EUR

Acht Meissen boterhambordjes "veldbloemen" ø22cm. Cond.: U

4 Delen Dresden porselein
Geen vanafprijs

Vier miniatuur porseleinen figuren Dresden(Duitsland) 20e eeuw, mooie kwaliteit . 7-10cm. Cond.: G

Sauskom
Startprijs 60 EUR

Meissen sauskom "veldbloemen", 2e keus 10x24x14cm. Cond.: U

3 Diepe borden
Startprijs 100 EUR

Drie Meissen diepe borden "veldbloemen", 2e keus ø22,5cm. Cond.: U

Vaas, Salvador Dali
Startprijs 75 EUR

Grote porseleinen vaas Salvador Dali "La Divina Comedia" met certificaat. 1988 Gelimiteerde oplage (Spanje) 30x31x12cm. Cond.: U

4 Gebaksbordjes
Resultaat: 150 EUR

Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U

Gebakbord
Resultaat: 100 EUR

Doorbroken Meissen gebakbord "streublümchen" 4xø28cm. Cond.: U

Royal Copenhagen,bordje
Startprijs 20 EUR

Royal Copenhagen diep porseleinen bordje 20e eeuw, letters NAX 2800/z.s59 4xø18cm. Cond.: G

Capodimonte sierbord
Startprijs 50 EUR

Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee imari dekselvazen met bronzen voet en houders in de vaas voor wierook 19e eeuw. Deksels zijn vakkundig gerestaureerd 23xø12cm. Cond.: R

5 Imari porseleinen borden
Startprijs 200 EUR

5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U

Imari schotel
Resultaat: 100 EUR

Chinees Fam. Rose bord gedecoreerd met bloemen en palm. Haarschuertje in de rand ø22cm.

Imari schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinese imari schotel 18e eeuw, gedecoreerd met blad- en vismotief. ø28cm. Cond.: U

Imari bordje
Resultaat: 100 EUR

Chinees Fam Rose bord 18e eeuw beschilderd met palmen en bloemen. Haarscheur in de bodem, minimale schilfers ø22cm.

Imari kop en schotel
Startprijs 15 EUR

Imari kop en schotel 19e eeuw, beide met geschulpte rand. Kopje heeft een haarscheur en chipje H.: 6cm.

Imari schotel
Startprijs 50 EUR

Imari bord ca. 1890, gedecoreerd met paradijsvogels en bloemen ø35cm.

2 Imari sierborden
Resultaat: 18 EUR

Twee antieke Imari sierborden 19e eeuw. beide met haarscheuren ø25cm. en 24x28cm. Cond.: R

2 Imari borden
Startprijs 60 EUR

Twee antieke porseleinen goud-imari borden. Japans 19e eeuw in goede staat ø31cm.

Chinees + Imari bord
Resultaat: 30 EUR

1x Chinees bord Quang Long begin 18e eeuw ø22,5cm. met bloem- en vogeldecor. 1x Imari bord met bloemdecor.

Imari bordje
Startprijs 10 EUR

Japans imari bordje ca. 1920 met geschulpte rand en bloemdecor. 1 Chip aan de achterzijde van de rand ø21,5cm. Cond.: G

Satsuma vaas
Resultaat: 80 EUR

Monumentale Satsuma vaas met bladgoud, tempelleeuwen en figuren. 20e Eeuw Japans 47x34x25cm. Cond.: G

6 Delen imari
Resultaat: 60 EUR

Zes delen Imari porselein midden 20e eeuw met bloemdecor. 23cm. 17cm. en 24cm. Cond.: G

5 Delen imari
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen imari porselein 19e eeuw. 3 Delen met lichte beschadiging 3x15cm. en 2x12cm. Cond.: R

Celadon Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met planetn en vazen op sokkel. Lichte randschade 59,5xø20cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinese borden 18e eeuw met landschapsdecor van bloemen en paleis. ø23cm. Cond.: U

Chinees bord, lange leis
Startprijs 100 EUR

Chinees wandbord 18e eeuw met gecontoerneerde rand, lange leis- en bloemdecor ø27cm. Cond.: U

Chinees bord
Startprijs 30 EUR

Chinees bord 18e eeuw, gezicht op een meer Quang Long, randschilfers ø23cm.

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees bord 18e eeuw, gezicht op een meer Quang Long, randschilfers ø23cm.

Celadon Chinese vaas
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met landschapsdecor en 2 vogels 42,5xø18cm. Cond.: G

Chinees bord, figuur
Resultaat: 45 EUR

Chinees bord Kang Xi 18e eeuw met figuur in landschap en bloemmotieven. Minimale randbeschadiging.

6 Chinese borden
Resultaat: 425 EUR

Zes Chinese borden 18e eeuw ca. 1750 met paradijsvogels en tempel gedecoreerd. Zeldzaam, kleine randschilfers.

Celadon Chinese vaas
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G

Schotel met figuren
Resultaat: 70 EUR

Quang Long Chinees bord 18e eeuw met figuren in landschap, randschade ø23cm.

2 Chinese schoteltjes
Resultaat: 65 EUR

Twee Chinese schoteltjes met tempels en bloemdecor. Minimale randschilfers ø16cm.

2 Grote Japanse sierschotels
Startprijs 100 EUR

Twee grote Japanse sierschotels 19de -20e eeuw met blauw decor van een Japans landschap 5xø40cm. en 5xø37cm. Cond.: G

Chinees bord 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Chinees bord 20e eeuw met blauw decor 4xø26cm. Cond.: U

3 Chinese bordjes ca. 1890
Startprijs 80 EUR

Drie Chinees porseleinen borden ca. 1900 met blauw-wit decor met florale motieven ø18,5cm. Cond.: G

4 Borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Vier antieke porseleinen borden Samson China met bloemmotief 18e eeuw. Lichte randschades en haarscheuren ø24cm. Cond.: G

Grote Delftse schotel
Startprijs 110 EUR

Grote Delftse schotel met blauw-decor 18e-19e eeuw 5xø34,5cm. Cond.: G

Handbeschilderde plaquette
Startprijs 240 EUR

Porseleinen plaquette 20e eeuw. Handbeschilderd "Die Schäferin nach Hofner '97" 36x26cm. Cond.: G

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee Chinese porseleinen vaasjes met bloemdecor ca. 1900 17xø7cm. Cond.: G

Plateel fruitschaal
Startprijs 90 EUR

Plateel fruitschaal op voet. Plazuid Zuid-Holland, decor "Madeleine" 10xø25,5cm.

6 Delen porselein
Startprijs 70 EUR

Zes delen porselein, gemerkt Sneroll Grup Bohemia met goud/zilver bloemdecor 17-25cm. Cond.: U

Gouds platelen vaas
Startprijs 20 EUR

Gouds platelen vaas met oor, plateelbakkerij Zuid-Holland midden 20e eeuw 20xø9,5cm. Cond.: G

Plateel beeldje, haas
Startprijs 110 EUR

Wit plateel, Zuid-Holland, beeldje van een haas met ontwerpersstempel van R. Riedel aan de onderzijde. 14cm. Cond: U

Keramiek sierschotel
Startprijs 650 EUR

Polychroom beschilderde keramiek sierschotel gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1890 ø30cm.

Kapitale schotel ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Grote Weense porseleinen sierschotel ca. 1890 met decor van bladgoud, bloemen en figuren met putti. Gesigneerd J.N.H. (Oostenrijk) ø34cm. Cond.: U

3x Goedewaagen plateel
Startprijs 15 EUR

Drie delen Goedewaagen plateel Gouda. Oorkannetje (8,5xø8cm.), capucijner kommetje en een wandbord (ø16,5cm.)

Plateel vaas, 2 oren
Startprijs 70 EUR

Plateel vaas met 2 oren Zuid-Holland. Decor Tiny, jaarteken 1918. Voetje iets bijgewerkt 21xø18cm.

2x Schoonhoven plateel
Startprijs 10 EUR

Twee delen Schoonhoven plateel. Suikerpotje + deksel (10xø10cm.) en een vaasje (12xø11cm.). Vaasje heeft schade.

Gouds platelen vaasje
Startprijs 35 EUR

Gouds platelen vaasje met oord, decor Princess, plateelbakkerij Ivora Gouda ca. 1920. 1 Chip (goed gerestaureerd) 11x9,5x7,5cm. Cond.: G

Delfts blauw potje
Startprijs 20 EUR

Oude Delfts blauwe keramiek dekselpot ca. 1930. Ram Arnhem met bloemdecor Holland, haarscheur in deksel 15xø14cm. Cond.: R

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 10 EUR

2 Porseleinen figuren eind 20e eeuw in kledendracht. Figuur van een man en een vrouw en een koets met figuren 25x16x8cm. en 13x20x11cm. Cond.: G

12 Delftsblauw figuren
Startprijs 35 EUR

12 Figuren, Delftsblauw motief , Holland 20e eeuw 4-21cm. Cond.: G

6 Keramiek molens
Startprijs 20 EUR

6 Keramiek aardewerk molens Delftsblauw gedecoreerd 20e eeuw 8-12cm. Cond.: G

Kaststel
Resultaat: 40 EUR

3-Delig kaststel van Petrus Regout Maastricht ca. 1950 met Delfts decor. 29xø15cm. en 24,5xø13cm. Cond.: U

3 Delen P.M.I. porselein
Startprijs 35 EUR

3 Delen P.M.I. porselein Duitsland 20e eeuw. Gelimiteerde oplage. 1x Klok met goud en rozendecor 27cm. 1x Vrouw op canape 22cm. Cond.: G

6 Keramiek figuren
Startprijs 25 EUR

Zes Delfts keramiek figuren Holland 20e eeuw. 1 Vaasje, 2 kaarskandelaars en 3 figuren. 1 Bakscheurtje Cond.: G

6 Delfts blauw figuren
Startprijs 25 EUR

6 Delfts blauw figuren in boeren kledendracht 20e eeuw, Holland 13-17cm. Cond.: G

6 Keramiek molens
Startprijs 20 EUR

6 Keramiek aardewerk molens Delftsblauw gedecoreerd 20e eeuw 8-12cm. Cond.: G

2 Bloempotten
Resultaat: 1 EUR

2 Bloempotten van Royal Sphinx Maastricht 1e helft 20e eeuw. Blauw bloemendecor (Balmoral). 1 Pot met chip 15,5xø19cm. Cond.: G

Delfts blauw kaststel
Startprijs 20 EUR

3-Delig Delfts blauw kaststel 20e eeuw. Chip 1x32cm. 2x25cm. Cond.: R

Doos aardewerk/porselein
Resultaat: 10 EUR

Doos aardewerk en porselein; theekannen, vazen etc. Cond.: G

3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 40 EUR

3-Delig Delftsblauw keramiek kaststel. Blauw decor met bloemen en kerkdorp 20e eeuw Holland. 32x14x9cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

6 Porseleinen figuren
Startprijs 25 EUR

6 Porseleinen figuren in kledendracht eind 20e eeuw. Goud en blauw decor 13-22cm. Cond.: G

6 Porseleinen figuren
Startprijs 25 EUR

6 Porseleinen figuren in kledendracht eind 20e eeuw. Goud en blauw decor 15-20cm. Cond.: G

Glazen schenkkan/vaas
Startprijs 35 EUR

Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G

Gekleurde glazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote aparte moderne mondgeblazen siervaas 2e helft 20e eeuw. Met zwarte binnenkant en geschulpte rand 33x34x37cm. Cond.: U

Glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne handgeblazen siervaas net geschulpte kraag en oranje-roze tinten. gestempeld R.G.H. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G

Doos glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Doos divers glaswerk 20e eeuw. Cond.: R

2 Glazen karaffen
Startprijs 30 EUR

Twee oude kristallen karaffen 20e eeuw. 1x Ruitgeslepen 1x Amandelgeslepen (1 stop beschadigd). 29xø10cm. en 30xø13cm. Cond.: G

Persglazen schaal
Startprijs 20 EUR

Leerdam persglazen schaal met ambachten "50 jarig bestaan vakbond ABC" ø28cm. Cond.: G

Bonbonschaaltje
Startprijs 20 EUR

Antieke Engelse glazen cakeschaal op chrome veot Art Deco ca. 1930 (geel glas, gematteerd). 11xø23,5cm. Cond.: U

Lalique schaal
Startprijs 80 EUR

Renee Lalique France glazen schaaltje met paardebloemen 20e eeuw Frankrijk 13x11x2cm. Cond.: U

Vaas, geel glas
Resultaat: 20 EUR

Zware glazen vaas, mondgeblazen 20e eeuw 16xø25cm. Cond.: G

Kristallen coupe
Startprijs 70 EUR

Grote kristallen dekselcoupe met amandel- en ruitslijpsel ca. 1900 Holland. Barstje in de voet 31xø17cm. Cond.: G

5 Delen Boheems kristal
Startprijs 25 EUR

5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Karaf met stop, 1 tafelbel, olie-en azijnstel met tablet 17-23cm. Cond.: G

2 Opalineglazen vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Franse opalineglazen vazen met putto afgebeeld. Compositie voet en schenktuit ca. 1880 35xø10cm. Cond.: G

4 Delen persglas
Startprijs 20 EUR

4 Delen persglas 20e eeuw. 2 Roofvogels en 2 Dolfijnen 20x16xø12cm. en 16x10x11cm. Cond.: G

Glazen vaasje groen
Startprijs 10 EUR

Modern mondgeblazen vaasje met bloemmotief opgelegd. Gelobte kraag 18xø9,5cm. Cond.: G

4 Aardewerk vaasjes
Startprijs 20 EUR

Vier aardewerk geglazuurde vaasjes, Patterie Zaalberg Leiderdorp Holland jaren '50. 14x8cm. en 3 stuks tussen de 7-8cm.

Doos Maastricht aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos Maastricht aardewerk, Mosa en Petrus Regout 30-er jaren Cond.: G