Ongesigneerd bronzen beeld van een stijgerend paard met figuur ca. 1900, naar Cousteau. Mooie patina 28x23x11cm. Cond.: U
Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G
Bronzen sculpture, voorstellend moeder met kind op schoot bij een gans. 21e eeuws 25x16x13cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een Chinees met hengel ca. 1900 met mooie patina. Ongesigneerd 54x23x21cm. Cond.: U
Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend de schilder Verboekhoven (België) ca. 1900 met mooie patina 26x16x10cm. Cond.: U
Antieke massief bronzen putto 19e eeuw, fijn uitgewerkt, mooie patina (7 KG.) 30x8x12cm. Cond.: U
Thomas Francois Cartier (1879 - 1943), Bronzen herdershonden, bijzondere kwaliteit, mooie patina 38x42x23cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een leeuw gesigneerd F. Azam 1e helft 20e eeuw. Mooie patina 12x16x6cm. Cond.: G
Aziatisch houten figuur voorstellend een visser die het volle net uit de zee trekt.20e eeuw. H.60.5cm.
Torres Guardia (Spanje) Porta-Celi, liggend paard op travetin sokkel 23x36x15cm. Cond.: U
Houten figuur geëboniseerd voorstellend een sluipende leeuw, ca.1940,klauwen,tanden en ogen van gesneden ivoor.H 16.5cm.,L.28.5 cm.
Zeer kleine beschadigingen.
Grote bronzen dame staande op een schildpad. Gesigneerd Nino Oliviand eind 20e eeuw met marmeren sokkel 45x17x17cm. Cond.: G
Antieke brons op marmeren sokkel ca. 1900 Frankrijk. Voorstellend een meisje met schep en schaal met vissen 14,5x6,5x3cm. Cond.: G
Antieke bronzen figuur, gesigneerd Miroy Freres Leve Oue Bolande ca. 1890 in zeer goede staat en mooie patina 42x15x15cm. Cond.: U
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame staand op rotsen. Geheel op ronde zwarte marmeren sokkel. 26,5xø13cm. Cond.: G
Beeld van "De Denker" A. Rodin van compositie. Gelimiteerde oplage 275/499. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 20e eeuw 41x20x20cm. Cond.: U
Bronzen halve ring van hoge kwaliteit 19e eeuw. Romeinse voorstelling met figuren, classicisme 4,5x21x10cm. Cond.: G
Bronzen vogeltje zittend op een hoge zwart aardewerken sokkel 21e eeuw 22x16x10cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen sierschotel met Griekse voorstelling, gesigneerd E. Picault Sculp. ø34cm. Cond.: U
Aziatisch houten figuur,1e helft 20e eeuw,voorstellend een bamboe-boer.met bamboescheuten over de schouder.H 70cm.(spanningscheur)
Antiek compositie beeld op houten voet getiteld "Prisonniere" van Ferrand 37x16x14cm. Cond.: G
Bronzen Japanse cloisonne wierookbrander op driepoot, met tempelhond ,eind 19e eeuw. 42xø28cm. Cond.: U
Oud albasten beeld 20e eeuw. Voorstelling van een vrouw met oorkonde op marmeren sokkel 38x14x16cm. Cond.: U
Groot zinken antiek beeld, voorstellend een stijgerend paard met jongen, ca. 1890. Gemerkt onder de buik met Anco of Janco. Mooi uitgewerkt 40x35x16cm. Cond.: G
Grote bronzen Jugendstil brievenstandaard in de vorm van een vrouw die bladzijden omslaat. gesigneerd Fery 20e eeuw 38x27x22cm. Cond.: G
Houten Heilig hart beeld 19e eeuw. Gesigneerd P. Steffen (beschadigd) 84x17x23cm. Cond.: G
Massief bronzen Indische olifant met versiering 20e eeuw 20x25x15cm. Cond.: U
Antieke bronzen buste van Jezus, gesigneerd Eugene Marioton (Frankrijk) 19e eeuw 24x12x12cm. Cond.: U
Antieke bronzen figuur van een Griek op marmeren sokkel ca. 1900 13x6x4,5cm.
18e Eeuws Petrushoofd met originele polychromie 22x14x13cm. Cond.: U
Houtsnijwerk Duitsland 18e eeuw (vroeg barok) van een heilige figuur in kleed 21x17x7cm. Cond.: G
Bronzen beeld, ongesigneerd Japan ca. 1900. Voorstellend Japanse dame met waaier in de hand. Geheel staand op een houten boomstam . Hoofd en armen zijn gemaakt van ivoor. Waaier is gelijmd 21,5cm. Co...
Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G
Groot ongesigneerd bronzen paard 20e eeuw in de stijl van Remmington op marmeren sokkel 36x42x19cm. Cond.: G
Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G
Terracotta buste staand op maremeren sokkel(Fabrication Belge) ca. 1910 gesigneerd Maquet Nr.: 5521 10, 37x20x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Griekse vrouw met gedrapeerd kleed ca. 1900. Marmeren sokkel, mooie kwaliteit 38x15x9cm. Cond.: U
Bronzen beeld, ongesigneerd ca. 1900. Voorstellend balancerende overwinningsgodin met laurierskrans in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 24,5cm. Cond.: G
Groot compositie beeld van een boerenvrouw met hark 20e eeuw, mooi uitgewerkt 79xø24cm. Gesigneerd Weiss Cond.: G
Grote massief bronzen kemphaan eind 20e eeuw in zeer goede staat 27x26x17cm. Cond.: U
Bronzen beeldje ca. 1910 voorstellend staand meisje met de handen op de rug en een doek over haar hoofd. Brons groen gepatineerd. Staand op rechthoekig bronzen plaatje met tekst "Musee de Naples" 16cm...
Antieke bronzen buste van een vrouw met een strik in het haar (Presse-papier) ca. 1900 Frankrijk 5x7x2,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongetje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een smid aan het werk. Gesigneerd C. Romlaux 21e eeuw 53,5xø16cm. Cond.: G
L. F. Moreau, beeld van een vrouw met vaas. Compositie met houten sokkel ca. 1900. Frankrijk 47x20x13cm. Cond.: G
Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. COnd.: G
Grote bronzen olifant 20e eeuw, staart gerestaureerd 52x50x25cm. Cond.: G
Bronzen abstracte sculpture van een golfende man gemaakt door Guens Berg te Delden 20e eeuw 21x10x9cm. Cond.: G
Twee Art Deco boekensteunen ca. 1920 met bronzen patina, voorstellend Afrikaanse kariboes in zeer goede staat. Mooie patina 16x10x8cm. Cond.: G
Bronzen buste van een jonge vrouw op marmeren sokkel 21e eeuw 39x24x15cm. Cond.: U
La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G
Nijlpaard van Anthony Chauke '94 van groen natuursteen 20e eeuw 10x22x8cm. Cond.: U
Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U
Bronzen sculpture van een kip naar voorbeeld van Pablo Picasso 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 34x22x13cm. Cond.: G
Twee antieke eikenhouten houtsnijwerken 19e eeuw met barokke gezichten, Vlaams 44cm. Cond.: G
Bronzen beeld, de Venus van Milo, Louvre Paris 1e helft 20e eeuw. Mooie patina 22x7x5,5cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco beeld voorstellend een zittende panter, gesigneerd Milo 21e eeuw 32xø16cm. Cond.: G
Drie bronzen windhonden eind 20e eeuw, mooie patina 10-14cm. Cond.: G
Japans bronzen beeld uit de Mey periode 1880-1900. Voorstellend een leerlooiende vrouw. Mooie kwaliteit 21x15x12cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een Thaise boedha met tempelhond en figuur op schoot 21e eeuw. 27x19x11cm. Cond.: U
Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend negerinnen 26x12x9cm. Cond.: U
Grote bronzen Jugendstil vaas gesigneerd Milo 20e eeuw, decor met drie vrouwen en bloemen 36xø20cm. Cond.: G
Afrikaans ebben houten figuur. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U
Groot Egyptisch beeld van gezwart hout afgewerkt met goudkleur, 20e eeuw. Gelimiteerde replica van museum te Caïro. "Toetanchamon met visspeer" 95x77x29cm. Cond.: U
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een liggende dikke dame met een hand in haar nek. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 22x27x16cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco sculpture voorstellend een zittende pelikaan met de bek open. 21e Eeuw gesigneerd Doward Bertun. geheel op zwart marmeren sokkel 29x25x12cm. Cond.: G
Afrikaans ebben houten beeld. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U
Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U
Groot gipsen Mariabeeld, midden 20e eeuw met de tekst "Je suis rimmaculee conception" Handen zijn gelijmd, N.D. de Lourdes 95x26x21cm.
Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U
2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Twentse boer met sijs, 1x Twentse boer aan het zaaien 13-14,5cm. Cond.: U
Keramiek vrouwentorso, "gebakken klei geglazuurd", mooi gepatineerd op sokkel. 55x19x14cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend een adelaar met gespreide vleugels zittend op een tak. 21e Eeuw gesigneerd J. Muiguieg 53x31x20,5cm. Cond.: G
Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.
Antoinette Ruiter bronzen beeld. Twentse boerin bij het binden van het koren 13cm. Cond.: U
Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U
Bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel 21e eeuw 35x12x18cm. Cond.: U
Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G
12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G
Houten Indiaase sculptuur van een dansende vrouw met instrument 20e eeuw 38x11x7cm. Cond.: G
Bronzen sculpture, ongesigneerd 21e eeuw, voorstellend vriendschap (2 handen in elkaar) 36,5x33x9cm. Cond.:G
Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G
Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G
Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U
2 Traditionele huwelijks beelden van de Akamba stam uit Kenia.
De beelden zijn ruim 1 meter hoog en erg zwaar (20 kilo)
De beelden werden gemaakt voor een paar dat in het huwelijk trad en voor de hu...
Indonesisch houten beeld ca. 1930 van mooie kwaliteit, vrouw met aparte haardracht 27x19x10cm. Cond.: U
Masker van de Vivi stam uit Gabon. Het masker is ongeveer 45 jaar oud 40x24cm.
Oud masker van de Bakongo stam uit Congo. Het masker is tussen de 50 en 60 jaar oud 40x18cm.
Zeer zeldzaam beschermingsbeeld van de Vili stam uit Congo. Het beeld komt uit een gerenomeerde Belgische collectie en is meer dan 80 jaar oud 39x13cm.
2x Antoinette Ruiter bronzen beeld. 1x Twentse vrouw met wastobbe, 1x Twentse vrouw met karnton 10,5-11cm. Cond.: U
Oud masker van de Ogoni stam uit Nigeria. Dit masker is ongeveer 40 a 50 jaar oud 32x21cm.
Mooi gebruikt meer dan 40 jaar oude masker van de Igbo stam uit Nigeria 37x20cm.