Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Marly horses
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd bronzen beeld van een stijgerend paard met figuur ca. 1900, naar Cousteau. Mooie patina 28x23x11cm. Cond.: U

Houten engel ca. 1850
Startprijs 200 EUR

Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend moeder met kind op schoot bij een gans. 21e eeuws 25x16x13cm. Cond.: G

Chinees bronzen figuur ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Groot bronzen figuur van een Chinees met hengel ca. 1900 met mooie patina. Ongesigneerd 54x23x21cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startprijs 55 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Verboekhoven
Startprijs 300 EUR

Bronzen beeld voorstellend de schilder Verboekhoven (België) ca. 1900 met mooie patina 26x16x10cm. Cond.: U

Bronzen putto ca. 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke massief bronzen putto 19e eeuw, fijn uitgewerkt, mooie patina (7 KG.) 30x8x12cm. Cond.: U

Bronzen leeuw
Startprijs 550 EUR

Antieke grote bronzen leeuw 19e eeuw, Japans 23x35x15cm. Cond.: U

Bronzen herdershonden, Cartier
Startprijs 1.000 EUR

Thomas Francois Cartier (1879 - 1943), Bronzen herdershonden, bijzondere kwaliteit, mooie patina 38x42x23cm. Cond.: U

Bronzen leeuwtje
Startprijs 175 EUR

Bronzen beeld van een leeuw gesigneerd F. Azam 1e helft 20e eeuw. Mooie patina 12x16x6cm. Cond.: G

Houten figuur, visser
Startprijs 140 EUR

Aziatisch houten figuur voorstellend een visser die het volle net uit de zee trekt.20e eeuw. H.60.5cm.

Beeld, paard
Startprijs 300 EUR

Torres Guardia (Spanje) Porta-Celi, liggend paard op travetin sokkel 23x36x15cm. Cond.: U

Houten leeuw
Startprijs 40 EUR

Houten figuur geëboniseerd voorstellend een sluipende leeuw, ca.1940,klauwen,tanden en ogen van gesneden ivoor.H 16.5cm.,L.28.5 cm.
Zeer kleine beschadigingen.

Dame op schildpad
Resultaat: 145 EUR

Grote bronzen dame staande op een schildpad. Gesigneerd Nino Oliviand eind 20e eeuw met marmeren sokkel 45x17x17cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, meisje
Startprijs 150 EUR

Antieke brons op marmeren sokkel ca. 1900 Frankrijk. Voorstellend een meisje met schep en schaal met vissen 14,5x6,5x3cm. Cond.: G

Bronzen figuur
Startprijs 600 EUR

Antieke bronzen figuur, gesigneerd Miroy Freres Leve Oue Bolande ca. 1890 in zeer goede staat en mooie patina 42x15x15cm. Cond.: U

Bronzen staande naakte dame
Resultaat: 90 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame staand op rotsen. Geheel op ronde zwarte marmeren sokkel. 26,5xø13cm. Cond.: G

Beeld, Rodin
Startprijs 150 EUR

Beeld van "De Denker" A. Rodin van compositie. Gelimiteerde oplage 275/499. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 20e eeuw 41x20x20cm. Cond.: U

Brons, 19e eeuw, halve ring
Startprijs 100 EUR

Bronzen halve ring van hoge kwaliteit 19e eeuw. Romeinse voorstelling met figuren, classicisme 4,5x21x10cm. Cond.: G

Bronzen vogel
Resultaat: 75 EUR

Bronzen vogeltje zittend op een hoge zwart aardewerken sokkel 21e eeuw 22x16x10cm. Cond.: G

Bronzen sierschotel
Startprijs 700 EUR

Grote antieke bronzen sierschotel met Griekse voorstelling, gesigneerd E. Picault Sculp. ø34cm. Cond.: U

Houten figuur
Startprijs 100 EUR

Aziatisch houten figuur,1e helft 20e eeuw,voorstellend een bamboe-boer.met bamboescheuten over de schouder.H 70cm.(spanningscheur)

Compositie beeld
Startprijs 40 EUR

Antiek compositie beeld op houten voet getiteld "Prisonniere" van Ferrand 37x16x14cm. Cond.: G

Bronzen koro
Resultaat: 375 EUR

Bronzen Japanse cloisonne wierookbrander op driepoot, met tempelhond ,eind 19e eeuw. 42xø28cm. Cond.: U

Oud albasten beeld
Startprijs 700 EUR

Oud albasten beeld 20e eeuw. Voorstelling van een vrouw met oorkonde op marmeren sokkel 38x14x16cm. Cond.: U

Zinken paard
Startprijs 100 EUR

Groot zinken antiek beeld, voorstellend een stijgerend paard met jongen, ca. 1890. Gemerkt onder de buik met Anco of Janco. Mooi uitgewerkt 40x35x16cm. Cond.: G

Bronzen brievenstandaard
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen Jugendstil brievenstandaard in de vorm van een vrouw die bladzijden omslaat. gesigneerd Fery 20e eeuw 38x27x22cm. Cond.: G

Houten Heilig hart beeld
Startprijs 225 EUR

Houten Heilig hart beeld 19e eeuw. Gesigneerd P. Steffen (beschadigd) 84x17x23cm. Cond.: G

Beeld, olifant
Resultaat: 50 EUR

Massief bronzen Indische olifant met versiering 20e eeuw 20x25x15cm. Cond.: U

Bronzen buste, Jezus
Resultaat: 300 EUR

Antieke bronzen buste van Jezus, gesigneerd Eugene Marioton (Frankrijk) 19e eeuw 24x12x12cm. Cond.: U

Bronzen figuur, Diogenis
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen figuur van een Griek op marmeren sokkel ca. 1900 13x6x4,5cm.

18e Eeuws Petrushoofd
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Petrushoofd met originele polychromie 22x14x13cm. Cond.: U

Houtsnijwerk
Resultaat: 40 EUR

Houtsnijwerk Duitsland 18e eeuw (vroeg barok) van een heilige figuur in kleed 21x17x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 700 EUR

Bronzen beeld, ongesigneerd Japan ca. 1900. Voorstellend Japanse dame met waaier in de hand. Geheel staand op een houten boomstam . Hoofd en armen zijn gemaakt van ivoor. Waaier is gelijmd 21,5cm. Co...

Bronzen uil
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Art Deco uil, gesigneerd Altdorp 21e eeuw. Geheel staand op een zwart geaderde marmeren sokkel 33x10x10cm. Cond.: G

Bronzen paard
Startprijs 230 EUR

Groot ongesigneerd bronzen paard 20e eeuw in de stijl van Remmington op marmeren sokkel 36x42x19cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 220 EUR

Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G

Buste, jonge vrouw
Resultaat: 70 EUR

Terracotta buste staand op maremeren sokkel(Fabrication Belge) ca. 1910 gesigneerd Maquet Nr.: 5521 10, 37x20x11cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Ceres
Startprijs 550 EUR

Bronzen figuur van een Griekse vrouw met gedrapeerd kleed ca. 1900. Marmeren sokkel, mooie kwaliteit 38x15x9cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Bronzen beeld, ongesigneerd ca. 1900. Voorstellend balancerende overwinningsgodin met laurierskrans in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 24,5cm. Cond.: G

Beeld, boerenvrouw
Resultaat: 180 EUR

Groot compositie beeld van een boerenvrouw met hark 20e eeuw, mooi uitgewerkt 79xø24cm. Gesigneerd Weiss Cond.: G

Beeld, haan
Startprijs 35 EUR

Grote massief bronzen kemphaan eind 20e eeuw in zeer goede staat 27x26x17cm. Cond.: U

Bronzen beeldje
Startprijs 270 EUR

Bronzen beeldje ca. 1910 voorstellend staand meisje met de handen op de rug en een doek over haar hoofd. Brons groen gepatineerd. Staand op rechthoekig bronzen plaatje met tekst "Musee de Naples" 16cm...

Bronzen miniatuur, vrouw
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen buste van een vrouw met een strik in het haar (Presse-papier) ca. 1900 Frankrijk 5x7x2,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, zittend jongetje
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongetje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G

Bronzen smid
Startprijs 145 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een smid aan het werk. Gesigneerd C. Romlaux 21e eeuw 53,5xø16cm. Cond.: G

Beeld, L.F. Moreau
Resultaat: 45 EUR

L. F. Moreau, beeld van een vrouw met vaas. Compositie met houten sokkel ca. 1900. Frankrijk 47x20x13cm. Cond.: G

Boedha
Startprijs 75 EUR

Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. COnd.: G

Bronzen olifant
Startprijs 220 EUR

Grote bronzen olifant 20e eeuw, staart gerestaureerd 52x50x25cm. Cond.: G

Bronzen beeld, golfer
Startprijs 125 EUR

Bronzen abstracte sculpture van een golfende man gemaakt door Guens Berg te Delden 20e eeuw 21x10x9cm. Cond.: G

2 Kariboe boeksteunen
Startprijs 350 EUR

Twee Art Deco boekensteunen ca. 1920 met bronzen patina, voorstellend Afrikaanse kariboes in zeer goede staat. Mooie patina 16x10x8cm. Cond.: G

Buste vrouw
Resultaat: 130 EUR

Bronzen buste van een jonge vrouw op marmeren sokkel 21e eeuw 39x24x15cm. Cond.: U

Beeld, Smid
Startprijs 25 EUR

La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G

Beeld, nijlpaard
Resultaat: 50 EUR

Nijlpaard van Anthony Chauke '94 van groen natuursteen 20e eeuw 10x22x8cm. Cond.: U

Beeld, Ce Have
Startprijs 40 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

Bronzen haan, naar Picasso
Startprijs 100 EUR

Bronzen sculpture van een kip naar voorbeeld van Pablo Picasso 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 34x22x13cm. Cond.: G

Vergulde Boedha
Resultaat: 40 EUR

Vergulde boedha (koper of brons) 19e eeuw 24x9x6,5cm. Cond.: G

2 Eiken snijwerken
Startprijs 125 EUR

Twee antieke eikenhouten houtsnijwerken 19e eeuw met barokke gezichten, Vlaams 44cm. Cond.: G

Bronzen venus
Startprijs 190 EUR

Bronzen beeld, de Venus van Milo, Louvre Paris 1e helft 20e eeuw. Mooie patina 22x7x5,5cm. Cond.: G

Bronzen panter
Startprijs 100 EUR

Bronzen Art Deco beeld voorstellend een zittende panter, gesigneerd Milo 21e eeuw 32xø16cm. Cond.: G

3 Bronzen hondjes
Startprijs 60 EUR

Drie bronzen windhonden eind 20e eeuw, mooie patina 10-14cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 250 EUR

Japans bronzen beeld uit de Mey periode 1880-1900. Voorstellend een leerlooiende vrouw. Mooie kwaliteit 21x15x12cm. Cond.: G

Beeld, Boedha
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur voorstellend een Thaise boedha met tempelhond en figuur op schoot 21e eeuw. 27x19x11cm. Cond.: U

Ebbenhouten beeld
Startprijs 15 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend negerinnen 26x12x9cm. Cond.: U

Bronzen Jugendstil vaas
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen Jugendstil vaas gesigneerd Milo 20e eeuw, decor met drie vrouwen en bloemen 36xø20cm. Cond.: G

Ebbenhouten beeld
Startprijs 20 EUR

Afrikaans ebben houten figuur. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U

Egyptisch beeld
Startprijs 100 EUR

Groot Egyptisch beeld van gezwart hout afgewerkt met goudkleur, 20e eeuw. Gelimiteerde replica van museum te Caïro. "Toetanchamon met visspeer" 95x77x29cm. Cond.: U

Bronzen dame, liggend
Resultaat: 110 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een liggende dikke dame met een hand in haar nek. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 22x27x16cm. Cond.: G

Bronzen pelikaan
Startprijs 120 EUR

Bronzen Art Deco sculpture voorstellend een zittende pelikaan met de bek open. 21e Eeuw gesigneerd Doward Bertun. geheel op zwart marmeren sokkel 29x25x12cm. Cond.: G

Ebbenhouten beeld
Resultaat: 15 EUR

Afrikaans ebben houten beeld. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U

Dame, golfen
Resultaat: 110 EUR

Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U

Gipsen Mariabeeld
Resultaat: 75 EUR

Groot gipsen Mariabeeld, midden 20e eeuw met de tekst "Je suis rimmaculee conception" Handen zijn gelijmd, N.D. de Lourdes 95x26x21cm.

Bronzen dubbelgezicht
Resultaat: 70 EUR

Zakopane Paka (Polen), bronzen sculptuur 20e eeuw. Voorstellend twee gezichten 27,5x17,5x6cm. Cond.: U

2x Antoinette Ruiter
Startprijs 75 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Twentse boer met sijs, 1x Twentse boer aan het zaaien 13-14,5cm. Cond.: U

Torso van keramiek
Resultaat: 40 EUR

Keramiek vrouwentorso, "gebakken klei geglazuurd", mooi gepatineerd op sokkel. 55x19x14cm. Cond.: U

Bronzen adelaar
Resultaat: 135 EUR

Bronzen beeld voorstellend een adelaar met gespreide vleugels zittend op een tak. 21e Eeuw gesigneerd J. Muiguieg 53x31x20,5cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur op houten sokkel
Resultaat: 70 EUR

Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.

1x Antoinette Ruiter
Resultaat: 35 EUR

Antoinette Ruiter bronzen beeld. Twentse boerin bij het binden van het koren 13cm. Cond.: U

Sculptuur, antiloop
Resultaat: 15 EUR

Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U

Buste, jongeman
Resultaat: 45 EUR

Bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel 21e eeuw 35x12x18cm. Cond.: U

Bronzen briefgewicht
Startprijs 20 EUR

Antieke presse-papier ca. 1920 van marmer met voorstelling van een kiekendief op een nest met eieren, gemaakt van legering 6x7,5x12cm. Cond.: G

12 Afrikaanse beelden
Startprijs 45 EUR

12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Startprijs 130 EUR

Houten Indiaase sculptuur van een dansende vrouw met instrument 20e eeuw 38x11x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vriendschap
Resultaat: 135 EUR

Bronzen sculpture, ongesigneerd 21e eeuw, voorstellend vriendschap (2 handen in elkaar) 36,5x33x9cm. Cond.:G

2 Balinese beelden
Startprijs 30 EUR

Twee tropisch houten Indonesische beelden 20e eeuw. 1x Landarbeider (karikatuur) met hark en waterzakken. 1x Landarbeider met hoofdlast. 31x12x8cm. en 30x8x5cm. Cond.: G

Balinese buste
Startprijs 25 EUR

Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G

Beeld, Balinese vrouw
Resultaat: 40 EUR

Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U

Stel huwelijksbeelden, Akamba
Startprijs 50 EUR

2 Traditionele huwelijks beelden van de Akamba stam uit Kenia.
De beelden zijn ruim 1 meter hoog en erg zwaar (20 kilo)
De beelden werden gemaakt voor een paar dat in het huwelijk trad en voor de hu...

Indonesisch beeld
Startprijs 30 EUR

Indonesisch houten beeld ca. 1930 van mooie kwaliteit, vrouw met aparte haardracht 27x19x10cm. Cond.: U

Masker, Vivi stam
Resultaat: 50 EUR

Masker van de Vivi stam uit Gabon. Het masker is ongeveer 45 jaar oud 40x24cm.

Masker, Bakongo
Resultaat: 50 EUR

Oud masker van de Bakongo stam uit Congo. Het masker is tussen de 50 en 60 jaar oud 40x18cm.

Beschermingsbeeld, Vili
Resultaat: 75 EUR

Zeer zeldzaam beschermingsbeeld van de Vili stam uit Congo. Het beeld komt uit een gerenomeerde Belgische collectie en is meer dan 80 jaar oud 39x13cm.

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 85 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beeld. 1x Twentse vrouw met wastobbe, 1x Twentse vrouw met karnton 10,5-11cm. Cond.: U

Masker Ogoni
Startprijs 35 EUR

Oud masker van de Ogoni stam uit Nigeria. Dit masker is ongeveer 40 a 50 jaar oud 32x21cm.

Masker, Igbo
Resultaat: 35 EUR

Mooi gebruikt meer dan 40 jaar oude masker van de Igbo stam uit Nigeria 37x20cm.