Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

M. de Jongere, havengezicht
Resultaat: 950 EUR

Marinus de Jongere (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, het witte huis te Rotterdam (ooit het hoogste gebouw van Rotterdam) 40x50cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 5.000 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U

Frederik Jacobus du Chattel, winter
Startprijs 12.000 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U

W.J. Boogaard, paard
Startprijs 1.750 EUR

Willem Johan Boogaard (Haarlem 1842 - 1888 Antwerpen), olieverf op paneel, jongen met sigaret bij paard 33x25cm. Cond.: U

Schilderij met poezen, vergulde lijst
Resultaat: 2.250 EUR

Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U

Schilderij, Frans Baaijens
Startprijs 300 EUR

Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G

Anton Dirckx, Parijs
Startprijs 450 EUR

Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U

Schilderij, J. Knikker junior
Resultaat: 200 EUR

Jan Knikker junior (Leiden 1911 - ), olieverf op linnen, Zuidhavenpoort Zierikzee 24x18cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Startprijs 900 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 108x78cm. Cond.: U

Schilderij, Giethoorns landschap
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd F.D.L. ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 50x70cm. Cond.: G

J.H.B. Koekoek
Resultaat: 2.250 EUR

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G

Xeno Münninghof
Resultaat: 350 EUR

Xeno Münninghof (1873 Deventer - 1944 Barneveld), olieverf op linnen, heidelandschap met vennen 40x60cm. Cond.: G

Willem van Nieuwenhoven
Startprijs 600 EUR

Willem van Nieuwenhoven (1879 Rotterdam - 1973), olieverf op linnen, soep etende visser 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, botter op zee
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G

Willem van Nieuwenhoven
Startprijs 600 EUR

Willem van Nieuwenhoven (1879 Rotterdam - 1973), olieverf op linnen, portret van een man met kruik 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, B.H. Bolink
Resultaat: 235 EUR

Bert Henry Bolink ca. 1900 (Deventer 1876 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met boerin en kippen 44x55cm. Cond.: G

G.J.H. Poggenbeek, koeien
Resultaat: 350 EUR

G.J.H. Poggenbeek 1887 (1853 Amsterdam - 1903 Amsterdam), olieverf op paneel, landschap met koeien 32x24cm. Cond.: U

Jan Holtrop
Startprijs 1.400 EUR

Jan Holtrop (Holtrup) (1917 Lemmer - 1995), olieverf op linnene, landschap met koeien bij Epen Zuid Limburg 45x35cm. Cond.: U

Landkaart Zutphen
Resultaat: 45 EUR

Landkaart van de stad Zutphen aan de IJssel 17e-18e eeuw (vermoedelijk Blauw), ets op papier 31x23cm. Cond.: G

Schilderijte op ivoor
Resultaat: 100 EUR

Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U

J. Jansson 1780, koeien
Startprijs 125 EUR

Johannes Janson "Fecit" 1780 (1729 - 1784 Leiden), aquarel op papier, Hollands landschap met vee 10x15cm. Cond.: G

Louis W. van Soest, dorpsgezicht
Startprijs 900 EUR

Louis Willem van Soest (1867 Ned. Indië - 1948 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op een dorp in polderlandschap 61x30cm. Cond.: G

Schilderij, boer met koeien
Startprijs 170 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (1917 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 40x50cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 40 EUR

W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G

Evert Moll
Resultaat: 1.750 EUR

Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G

Schilderij, P. Smidt
Resultaat: 150 EUR

P. Smidt 1995, acryl op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, 19e eeuws
Resultaat: 175 EUR

Onduidelijk monogram 19e eeuw (vermoedelijk Duitsland), olieverf op linnen, riviergezicht met kathedraal 44x37cm. Cond.: G

Ets, Marius Bauer
Resultaat: 185 EUR

Marius Bauer (1867 Den Haag - Amsterdam 1932), ets op papier (ets is dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd), Oosters winkeltje (Verso etiket van E.J. van Wisselingh Co Rotin 78-80 Amsterdam) 20x24,5cm....

J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 375 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, strandplezier Scheveningen 18x24cm. Cond.: U

Monogram B.H.T.S., landschap 21e eeuw
Startprijs 45 EUR

Monogram B.H.T.S., olieverf op paneel, landschap 21e eeuw 30x40cm. Cond.; U. nieuwwaardig

Onduidelijk gesigneerd, gouache
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, gouache op papier, plasgezicht met molens en schapen in de stijl van de Haagse school 66x47cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 4.250 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U

Henri Schouten
Startprijs 550 EUR

Henri Schouten (1864 - 1927 Belgische school), olieverf op paneel, boer met paarden en hond. Signatuur is UV getest, vroeg werk van deze schilder 37x30cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 130 EUR

Dupre 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G

Fedor v. Kregten, schapen
Startprijs 900 EUR

Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen 100x70cm. Cond.: G

Willy Fleur
Startprijs 350 EUR

Willy Fleur (1888 - 1967 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met tinnen kan, glas en koper 40x50cm. Cond.: G

Willem Steelink
Startprijs 800 EUR

Willem Steelink (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, landschap met boer en schapen 40x32cm. Cond.: U

Schilderij, Remmerswaal
Startprijs 90 EUR

Remmerswaal ca. 1910, olieverf op paneel, dorpsgezicht met molen "Het Veentje te Den Haag" 40x50cm. Cond.: G

Gesigneerd Brown, stilleven
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd Brown, nieuwwaardig, stilleven 21e eeuw. 30x40 cm. Cond.: U

Theo Goedvriendt
Startprijs 350 EUR

Theodoor Fransiscus Goedvriendt (De Steeg 1879 - Warsnveld 1969), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 51x32cm. Cond.: G

Eugene Joors, stilleven
Startprijs 1.100 EUR

Eugene Joors (1850 - 1910 Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit 24x32cm. Cond.: G

Tilly Moes, stilleven
Startprijs 100 EUR

Tilly Moes ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met Chrysanten 40x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd 20e eeuw, kippen
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen 50x60cm. Cond.: G

Jan Knikker, eenden
Startprijs 1.000 EUR

Jan Knikker (Hillegom 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 45x22cm. Cond.: U

Schilderij, Ab Voorn
Startprijs 90 EUR

Monogram A.V. ca. 1920 (misschien Ab Voorn), olieverf op linnen, bloemen op een glazen vaas 30x40cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, spelende kinderen met strandkorf op het Scheveningse strand 25x20cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, spelende kinderen op het Scheveningse strand 25x20cm. Cond.: U

Schilderij, Nan Dam
Startprijs 90 EUR

Nan Dam ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met bloemen 27x40cm. Cond.: G

Schilderij, heilige Fransiscus
Startprijs 150 EUR

Monogram S.M. '98, olieverf op linnen, heilige Fransicus 19e eeuw 27x18cm. Cond.: U

Landkaart Bredevoort
Startprijs 60 EUR

Landkaart van de stad Brievoort 17e-18e eeuw (scheurtje aan de kant), ets op papier 32,5x42,5cm. Cond.: R

Aquarel, ezels
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, goauche op papier, ezels op het strand 30x21cm. Cond.: G

Monogram
Resultaat: 350 EUR

Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R

Jan Cossaar, kerkinterieur
Resultaat: 300 EUR

Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), aquarel op papier, gezicht op een kerkingang met figuren 35x27cm. Cond.: U

2 Etsen, vliegen
Startprijs 100 EUR

2x Portratz/helmut 20e eeuw Frankfurt, etsen op papier, vliegen en wijnglas 19x23cm. Cond.: U

2 Etsen, Boris Klein
Startprijs 80 EUR

2x Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprenten met honden 44x18cm. Cond.: G

Hongaarse school, paarden
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd Hongaarse school ca. 1930, olieverf op linnen, jagers met paarden en honden voor een huisje 35x50cm. Cond.: G

B. Essers, ets
Resultaat: 25 EUR

B. Essers (Baarn 1914 - ), ets op papier Nr. 32, surrealistische voorstelling van jongen op kip 10x14cm.

Arnout van Gilst
Resultaat: 400 EUR

Arnout van Gilst (Den Haag 1898 - 1982), olieverf op linnen, zicht op Dordrecht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 40 EUR

Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 2.000 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, expressieve compositie met fantasiefiguren 57x70cm. Cond.: U

Schilderij, man met pijp
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, middeleeuwse rokende edelman 50x60cm. Cond.: U

Ongesigneerd, bloesemboom
Startprijs 45 EUR

Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, landschap met bloesemboom 40x80cm. Cond.: G

Ben Viegers
Startprijs 800 EUR

Ben Viegers (Den haag 1886 - 1947 Nunspeet), olieverf op linnene, aardewerken vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: U

8 Plaatjes, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

8 Ongesigneerde gravures 18e eeuw Holland, gravure op papier. Acht handgekleurde gravures met Nederlandse vooorstellingen in goede kwaliteit 9,5x8cm. Cond.: G

Schilderij, koeien en molen
Startprijs 800 EUR

Limpert Johann Heinrich (1858 - 1938 Duitsland), Hollands landschap met molens en koeien bij boer 4568cm. Cond.: U

S. Raul, dame op ezel
Resultaat: 100 EUR

S. Raul 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met vrouw op ezel 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, schapen
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, herder met schapen bij avond 60x90cm. Cond.: U

2 Etsen, Boris Klein
Startprijs 80 EUR

2x Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprenten met honden 44x18cm. Cond.: G

Genrestuk, afscheidnemend gezelschap
Startprijs 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd begin 19e eeuw, olieverf op linnen, afscheid van cavaleristen te paard 65x61cm. Cond.: G

J. van Slogteren, heidelandschap
Startprijs 50 EUR

J. van Slogteren ca. 1920, olieverf op linnen, heidegezicht Veluwe 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, herder met schapen
Startprijs 140 EUR

J.F. Gerritsen ca. 1910, olieverf op linnen, landschap met schaapskooi met schapen en herder 40x60cm. Cond.: G

Jan Hovener, poesjes
Startprijs 400 EUR

Jan Hovener (1936 Rotterdam), olieverf op linnen, interieur met poezen 50x60cm. Cond.:U

Kenneth MacKenzie, boerenerf
Startprijs 2.000 EUR

Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G

D. Pelotti
Resultaat: 125 EUR

D. Pelotti 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Bloemen stilleven
Startprijs 100 EUR

R. Rovnikus 1939, olieverf op linnen, vaas met tulpen 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Assenberg
Resultaat: 110 EUR

G. van Assenbergh ca. 1920, olieverf op linnen, gracht van Amsterdam 40x50cm. Cond.: G

Watermolen
Startprijs 150 EUR

H. ter Kagen, olieverf op paneel, watermolen 50x40cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 175 EUR

J, Callani, vermoedelijk Italië, olieverf op linnen, stilleven met schilderspalet etc. 120x80cm. Cond.: G

Wil van Dinther
Startprijs 350 EUR

Wil van Dinther (1917 Oss - 1993), olieverf op linnen, stilleven met blauwe irisssen 1970 40x50cm. Cond.: G

Gullik
Startprijs 350 EUR

F. van Gulik ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 57x42cm. Cond.: G

A. v. de Burg, waterlandschap
Startprijs 100 EUR

A. v.d. Burg, olieverf op paneel, poldergezicht 20-er jaren 60x80cm. Cond.: G

A. van Leeuw, strandgezicht
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerd A. van Leeuw 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x90cm. Cond.: G

Victor Bauffe
Startprijs 550 EUR

Gesigneerd Victor Bauffe, aquarel op papier, boer aan het metselen 33x50cm. Cond.: U

W.D. van Zijl
Startprijs 30 EUR

W.D. van Zijl ca. 1950, olieverf op linnen, rivier met ophaalbrug (Zaandam?) 30x40cm. Cond.: G

H. Bogman Jr.
Startprijs 300 EUR

Herman Bogman Jr. (1890- 1975), olieverf op linnen, dorpsgezicht Zeeland 30x40cm. Cond.: G

Paulo, naar Ruisdael
Startprijs 50 EUR

Paulo 20e eeuw, olieverf op paneel, rivierlandschap met molen (naar Ruysdael) 20x25cm. Cond.: G

Boten op zee
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kustgezicht met tjalken 50x70cm. Cond.: G

F.A. Mooy
Startprijs 350 EUR

F.A. Mooy (1884 Haarlem - 1968 Baarn), olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht (oude bedoeking) 90x70cm. Cond.: G

Winterlandschap met slede
Startprijs 90 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, winter met paarden en figuren 25x20cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ,olieverf op linnen, ca. 1920, man spelend op accordeon 45x55cm. Cond.: G

Winterlandschap met knotwilgen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, knotwilgen in de winter 24x18cm. Cond.: G

Engelse prent in lijst
Startprijs 150 EUR

Franse gravure ca. 1900, gravure op papier, "Les Nimphes au Bain" 29x44cm. Cond.: U

Schilderij, winterlandschap
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, winterlandschap 60x50cm. Cond.: U

W. West, bosgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR

W. West 20e eeuw, olieverf op paneel, bosgezicht met huizen en figuren 20x25cm. Cond.: G

Landkaart Gelderland
Startprijs 30 EUR

Landkaart van Osnabruck (ingekleurd) 20e eeuw. Lithografie op papier 42x33cm. Cond.: G