Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860. Uurwerk gesigneerd Japy Fils. Voorstelling van een zittende dame die een hond voert 37x26x13cm. Cond.: U
Grote Franse kolompendule, met centrale seconde wijzer, van gezwart hout met messing. Speciaal precisie uurwerk gestempeld "Alain en Co Secondes Brevette" 53x26x14cm. Cond.: U
Kapitaal Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast, gesigneerd J.N. De Graaf Den Haag. Gedragen op klauwpoten, dubbelgebogen kap met openwerkt zaagwerk en gestoken toog. Uurwerk met volle kalender...
Oude bronzen pendule ca. 1960 in de vorm van een olifant met een uurwerk en figuur op de rug (6,5kg.). Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches 41x31x16cm. Cond.: U
Grote antieke Franse pendule ca. 1880 met emaille wijzerplaat (2 palmbladeren afgebroken), bronzen voet en figuren compositie 47x35x14cm. Cond.: G
Klokkenstel Frankrijk Art Nouveau, gemaakt van Marbrolithe (marmer-granulaat) ca. 1910. 20x22x5cm. en 14,5x9x4,5cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Pajot A. Monterezi. Voorstelling van een meisje bij bloemenvaas in Louis Quinze stijl 41x27x13cm. Cond.: U
Antieke Hollandse keramische klok met wekkeruurwerk 33x22x8cm. (cracele) Cond.: G
Kapitaal 3 delig klokkenstel, Frankrijk 1880, bronskleurig. Bestaande uit een klok op marmeren voet voorstellend een mucicerende dame met harp, en 2 bokaal vazen met engelen figuren.(dame mist stukje ...
Antieke Friese mahoniehouten staartklok met dubbele kap en emaille wijzerplaat. Groot model 19e eeuw, in ongerestaureerde staat 157x50x13cm. Cond.: G
Antieke majolica tafelklok ca. 1890 met porseleinen wijzerplaat en Frans uurwerk 30x22x12cm. Cond.: U
Antieke 3-delig Frans pendulestel, ca. 1890, met een beeld "Danse par Ruchot". Groen marmer met compositie en een emaille wijzerplaat. Beschadigd compositie (wel aanwezig) 74x37x21cm. en 2 bokaal vaze...
Antieke 1-gewichts regelateur zwartgekleurd, Weens model met aan de zijkant glas, ongesigneerd ca. 1870 105x27x14cm. Cond.: G de darm van de gewicht ophaging is geknapt.
Antieke Luikse staande klok ca. 1900 met eiken kast. Rijkelijk bewerkt, koperen gedreven wijzerplaat en Westminster gong in goede staat. 242x69x33cm. Cond.: G
Antieke Franse comtaise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U
Jugendstil vaaspendule ca. 1900 geëmailleerd. Rijkelijk gedecoreerd met bloemdecor in zweepslag motief. Bronzen voet en sierwerk in uitmuntende staat. Porseleinen wijzerplaat 56x26x17cm. Cond.: U
Antiek Art Deco klokkenstel 3-delig (België) 22x26x7cm. en 19x7x13cm. Cond.: G
Antieke Engelse staande klok van massief eiken met mahonie fineer. Gesigneerd James Thristle Williton ca. 1861-66 met 8 daags uurwerk. Handbeschilderde wijzerplaat met seconden en dagaanduiding. De k...
Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...
Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U
Antieke bronzen vuurvegulde Franse pendule ca. 1900 met porseleinen wijzerplaat in Louis Quinze stijl. Voorstelling van een staande jongen naast de pendule met rocailles 24x22x12cm. Cond.: G
Antieke Junghans vrijslinger regelateur met bijzondere Jugendstil wijzerplaat en slinger. Getoogde notenhouten kast compleet met kroon en tollen 99x41x20cm. Cond.: G
Antieke Junghans Duitse tafelklok met precisieslinger en gong ca. 1890 in noten kast 49x36x13cm. Cond.: G
3-Delig Frans pendulestel van lichtbruin marmer, pendule met bronzen leeuw en 2 messing kaarskandelaars. Het uurwerk is gestempeld "Japy et Freres" , met zgn. kwikslinger, 34x16x12cm. en 44x18x18cm. C...
Antieke eiken Junghans tafelklok met gong ca. 1920 (Duitsland) 32x20x13cm. Cond.: U
Antieke marmeren 3-delige klokkenstel, bestaande uit eenkolompendule ca. 1880 . waarop een bronzen leeuw (Neo Classisisme) 35x26x12cm. en 2 amfoor vormige vazen 27x11x9cm. Cond.: G
Antieke Franse marmeren (chip af) pendule ca. 1890 met compositie figuur. Voorstellend een cavalerist te paard 41x23x11cm. Cond.: G
Antiek Jugendstil tafelklokje in de vorm van een staande vrijslinger "Original Junghans ca. 1900". Decor met vuurverguld Jugendstil motief. Eiken kast en emaille wijzerplaat 43x18x8cm. Cond.: U
Tweekleurig marmeren Franse bureauklok met wekkerwerk. gemerkt Brevete Frankrijk ca. 1920-1930 10x21x5cm. Cond.: G
Antiek bronzen Franse pendule ca. 1880 staande op een bronzen voet. Wijzerplaat van brons met emaille cartouches. Louis Quinze stijl 30x24x12cm. Cond.: U
Grote mahoniehouten pendule met Westminster slag, koperen voetjes en capitellen op de halve zuilen 25x31x16cm. Cond.: G
Amerikaanse regelateur Waterburry, mahoniehouten kast ca. 1880 met originele beschildering achter het glas 66x39x11cm.
Antieke bronzen vuurvergulde Franse pendule met emaille wijzerplaat ca. 1840. Voorstelling van een bloemenverkoopster met bloemenmand. 43x31x12cm. Cond.: U
Antieke grote Duitse gewichten regelateur van notenhout. Gemonogrammeerd Verso ca. 1890 112x42x18cm. Cond.: G
Kapitaal Frans pendulestel 1880. (Limoges?)Pendule met beschilderde wijzerplaat (56x40x19cm. )en twee kandelaars(6 kaarshouders) (60x27x21cm.) met galante scenes beschilderd. Metaal gegoten en verguld...
Antieke Gustav Becker pendule met westminster gong ca. 1930. Eiken kast met snijwerk 31x48x16cm. Cond.: G
Antieke Engelse pubklok met slinger in de kast ca. 1920. Beukenhouten kast en metalen wijzerplaat 14xø42cm. Cond.: G
Franse messing reiswekker ca. 1900 met facetgeslepen glas. Uurwerk gesigneerd P. Frodsham. Slagwerk op hele en halve uren, goedlopend met originele sleutel 12,5x8,5x7,5cm.
Pendule (compositie) 2e helft 20e eeuw van een staande vrouw (iets in de hand ontbreekt), batterij uurwerk 48x29x10cm. Cond.: G
Antiek 3-delig pendulestel van marmer met brons ca. 1880. Frankrijk, Louis Seize 2e periode. Gestempeld F. marti Paris Medialle D'or. In zeer goede staat 44x22x12cm. en 28x10x10cm. Cond.: U
Antieke Friese staartklok met eiken kast vroeg 19e eeuw. Originele beelden en beschildering op de wijzerplaat (wekkerstand) 130x35x21cm. Cond.: G
Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met noten kast, zonder slinger. Veren zijn goed 74x32x17cm. Cond.: R
Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, op rood marmeren onderstel,oogstthema. Goedlopend H. 51 cm. x D.18 cm.
Antieke Art Deco regelateur met eiken kast ca. 1930 48x33x15cm. Cond.: U
Antieke Frans comtaise ca. 1880 met emaille wijzerplaat en mooi uitgewerkte toog. Voorstelling van een jager met hond. Originele harpslinger 41x26x14cm.
Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw. Tweegaats met massief eiken kast 82x30x15cm. Cond.: G
Junghans wekkerklok 70-er jaren met batterijfunctie in messing kast 14x25x6cm. Cond.: U
Grote antieke Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850. Uurwerk gestempeld met medaille D'argent. Edelman met paard. Rijkelijk gedecoreerd met vuurvergulde voorwerpen (mand, hamer enz.) Louis Seiz...
Grote antieke Duitse rozenklok met Schwarzwalder uurwerk. Beschildering is in goede staat. Rechts een randbeschadiging 38x29x14cm. Cond.: G
Antieke Friese staartklok met eikenhuten kast .Begin 19e eeuw (ossenbloed gekleurd). Met 3 messing spiegels en originele beschildering 149x36x21cm. Cond.: U
Antieke Schwarzwalder rozenklok met bel 19e eeuw, Duitsland. In goede staat 21x14x10cm. Cond.: G
Antiek Junghans regelateur met mooi uurwerk en mooie notenhouten kast. Facetgeslepen glas 68x34x20cm. Cond.: U
Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met notenhouten kast, gestempeld F.M.S. (lichte fineerschade) 90x32x17cm. Cond.: R
Antieke Hollandse Friese stoelklok ca. 1800 met originele beschildering, gewichten etc. in zeer goede staat 67x42x23cm. Cond.: U
Oude Zaanse wandklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast en bronzen versieringen. Peervormige gewichten 48x24x17cm. Cond.: G
Kapitaal Schwarzwald klokkenstel van groot formaat met zijstukken. Geëboniseerd hout met met bijzonder snijwerk van vogels, eikebladeren en een vos. Uurwerk is in tact. Klok is 64x52x29cm. Zijstukken ...
Antieke Gustav Becker Silezia wandregelateur met notenhouten kast. Compleet met kroon en tollen 77x37x16cm. Cond.: G
Antieke kolompendule ca. 1900. Duitland pfeilkreuz. Mahoniegekleurde kast. Compleet 36x14x22cm. Cond.: G
Antieke Kienzle Jugendstil vrijslinger in gesloten kast met kroon. Kast is donker gebeitst 88x40x18cm. Cond.: G
Hollands Fries schippertje met maanstand en Westminster slagwerk. 2e Helft 20e eeuw met eiken kast 76x22x15cm. Cond.: G
Antieke, marmer met brons, Franse pendule in Empire stijl II periode ca. 1880. Monogram B.R. 31x20x13cm. Cond.: U
Antieke regelateur, Amerikaans model ca. 1900 met gong. Zwart gekleurd 50x31x12cm. Cond.: G
Franse pendule 1855 met gezwarte kast en vuurvergulde ornamenten, pookjes en ballustrade. 1 Knop bovenop mist 53,5x30x15cm. Cond.: G
Sallandse klok met maanstand en vrije slinger in noten kast. Gemaakt door de firma Warmink 52x23x15cm. Cond.: G
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met koper en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G
Grote oude Zaanse klok in notenhouten kast met slinger 67x29x17cm. Cond.: G
Grote Zaanse klok 2e helft 20e eeuw met eiken kast en messing sierwerk. Slinger zit in de kast 63x25x18cm. Cond.: G
Art-Deco tafelklok 30-er jaren (2 gekleurde glasplaatjes missen) 41,5x15x6cm. Cond.: G
Antiek Franse kolompendule 19e eeuw van notenhout met inlegwerk. Vuurvergulde ornamenten en capitellen. Emaille wijzerplaat, uurwerk gemonogrammeerd G.A. 51x26x15cm. Cond.: G
Oude pendule met wandconsole eind 20e eeuw met een Zwitsers kwaliteit uurwerk. Houten kast met bloemen beschilderd. De klok is afgewerkt met messing sierlijsten, in zeer goede staat, merk Eluxa 51x23x...
Antieke Frans wandklok Oeil de Boeuf (koeienoog) ca. 1880 met emaille wijzerplaat en inlegwerk met parelmoer. Gesigneerd Ferdinand Grenier St. Germain des Fosses. Mist het glas ervoor. 62x59x15cm. Con...
Groot 3-delig antiek pendulestel van marmer en brons ca. 1880 Frankrijk. gesigneerd Verso Bonnet en Pottier Paris, met zgn. kwikslinger, 45x27x12cm. en 32xø9cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Friese staartklok ca. 1800. geheel origineel met figuren en beschildering. Bevat mechaniek met in de toog een bewegende putto met trompet 141x36x21cm. Cond.: U
Oude messing scheepsklok Royal Mariner van Schatz 20e eeuw. 10xø11cm. Cond.: G
Rose marmeren wekkertje 60-70 er jaren. Uurwerk is merkloos 9,5x10x5,5cm. Cond.: G
Oude tafelklok met datum- en dagaanduiding en maanstand, uurwerk F.H.S. Germany (uurwerk in tact) 30x18,5x13cm. Cond.: U
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Franse Oeil-de-Boeuf wandklok met inlegwerk (compleet) 19e eeuw. Glasplaat van de wijzerplaat is gebroken 61x51x14cm. Cond.: G
Originele haantjesklok met schotelplaat en draadslinger, Frankrijk 1780-1790, Handdruk als symbool van broederschap (Franse revolutie). Fraai gerestaureerd, goedlopend/slaand.Op wijzerplaat gemerkt:D...
Klokkenstel, met 2 vijfarmige kandelaars, Frankrijk ca.1900, brons verguld, met porselein met rose beschildering, klok gemerkt "S Marti et Cie" H. 55-57.5 cm.
Zeer decoratieve Franse tafelklok, 1e helft 20e eeuw,notenhout met bronzen ornamenten.Zijkanten van de klok met glas, wijzerplaat met witte cartouches waarop kobaltblauwe Romeinse cijfers.Gemerkt: Mon...
Decoratieve jugendstil klok, Frankrijk ca. 1900, compositie groen gepatineerd,aan voorkant een staande jugendstil dame. Wijzerplaat met witte emaille cartouches voorzien van kobaltblauwe Romeinse cijf...
Reisklok met kompas, ca.1880/1890, gebronsd compositie, rijkelijk bewerkt, witte emaille wijzerplaat. H.18 cm.
Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.
Vuurvergulde pendule 1e helft 19e eeuw met zittende edelman. Slinger mist H.: 44,5cm.
Antieke vuurvergulde Lenzkirch Cartel wandklok ca. 1900. Emaille wijzerplaat, Louis Seize stijl in zeeer goede staat 83x49x13cm. Cond.: G
Antieke Engelse staande klok van massief eiken 200x49x23cm. Cond.: G