Franse etageretafel Art Nouveau met snijwerk. Gesigneerd Caron Bonnela Cambrai. Beschilderd met bloemen en vogels 83x78x63cm. Cond.: U
Antieke eiken theetafel ca. 1900 met lade. Queen Anne stijl Holland met bronzen beslag 70x75x49cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G
Oude Hollandse hangvitrine van eikenhout 20e eeuw met mooi ornament 62x68x13cm. Cond.: G
Biedermeier mahoniehouten meidenkast met panelen met rocailles. licht beschadigd 170x108x43cm. Cond.: G
Massief eikenhouten tweedeurs Neogotisch spindekastje midden 20e eeuw. Zijkanten met panelen. Voorkant met gotisch snijwerk 139x47x36cm. Cond.: R-G
Twee notenhouten wijntafeltjes met hout inlegwerk op het blad eind 20e eeuw Hollands. 60x54x54cm. Cond.: U
Twee eikenhouten stoelen. 1x Rijkelijk gestoken Franse stoel met getorste rugleuning en rode velours bekleding 117x43x49cm. Cond.: G. 1x Eikenhouten Mechelse leeuwekopjes-stoel 101x54x48cm. Cond.: R
Mahoniehouten wandpsiegel geheel gemaakt in de Empire stijl eind 20e eeuw. Beide kanten twee volle zuilen met messing ornamenten 110x66cm.
Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten theekastje ca. 1910 met rondom facetgeslepen glas in zeer goede staat 72x65x44cm. Cond.: U
Gebogen mahoniegefineerde Hollandse barokcommode 2e helft 20e eeuw, in goede staat met bronzen beslag en klauwpoten 72x90x44cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 gebogen lade 101x104x45cm. Cond.: R
Antieke grenen commode, Duitsland Grunderzeit ca. 1900 met 3 lades en origineel beslag 80x110x53cm. Cond.: G
Massief mahoniehouten Louis- Philip voltaire ca. 1860, met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G
Antiek massief eiken penantkastje ca. 1890 op bolpoten in zeer goede staat. vermoedelijk Duitsland 85x51x110cm. Cond.: G
Zware oude eikenhouten vitrine kast ca. 1920, met inlegwerk op de kollijst en deuren. De opzet heeft halfronde zijkanten met bolglas. Midden voor 1 deur met glas, onderkant heeft een deur. 197x147x48c...
Blank teakhouten lectuurbak met lade. Geheel gemaakt in klassieke stijl 21e eeuw. 60x47x37cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Engelse eiken panelenkist 68x125x53cm. Cond.: G 1 gaatje aan de zijkant voor kabels
Bijzonder groot buffet ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk 175x222x58cm. Cond.: U
Antiek eikenhouten bureau (116x110x66cm.) ca. 1900 met bijbehorende stoel (89x62x66cm.) in Engelse tudor stijl (16e eeuw). Rolluikbureau met veel snijwerk en lijstenwerk. Stoel bekleed met velours. Co...
Bijzondere eikenhouten eethoek ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk. 4 Stoelen (97x55x54cm.), 1 armleunstoel (101x70x63cm.) en een v...
Handgeknoopt Perzisch kleed midden 20e eeuw, rood van kleur 118x160cm. Cond.: G
Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G
Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Donker gebeitst 70x70x17cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten bijzettafel, Duitsland Grunderzeit ca. 1890 75x43x44cm. Cond.: G
Blank teakhouten lectuurbak met lade. Geheel gemaakt in klassieke stijl 21e eeuw. 60x47x37cm. Cond.: G
Antieke grenenhouten kaptafel ca. 1900 geheel staand op hoge poten. Onder met 3 lades en 2 deuren. Spiegel is draaibaar. Ideaal voor de slaapkamer of meisjeskamer. Mist 1 porseleinen knop 167x120x35cm...
4 Antieke Biedermeier stoelen met groene bekleding 19e eeuw. Donker gebeitst beukenhout 88x46x55cm. Cond.: G
Oude Engelse mahoniehouten barometer 2e helft 20e eeuw. Mooi uitgewerkt in zeer goede staat 71x23x8cm. Cond.: G
Oude lederen barokstoel 20e eeuw noten kleurig. Leder is gecapituneerd 106x93x80cm. Cond.: G
6 Moderne eetkamerstoelen met riet en stof bekleed (klassieke stijl) Louis Quinze 20e eeuw in zeer goede staat 95x52x52cm. Cond.: G
Antieke Hollandse barometer met houtsnijwerk ca. 1900 48x21x4cm. Cond.: G
Chinees of Japans tafeltje/hokker (evt. voor een vaas) 20e eeuw. Mooi uitgesneden 61xø50cm. Cond.: G
Glasvitrine uit een grutterswinkel 30-er jaren van geloogd grenen. 1 Glasplaat binnenin. 100x80x41cm.
Moderne grenen spekkast met deur en 5 lades in antieklook 125x88x45cm. Cond.: G
Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.
Moderne mahoniehouten ovale eetkamertafel (1 maal te verlengen met tussenblad) van goede kwaliteit, houtgepint met tapstoelopende poten 78x174x107cm. Cond.: G
Antieke Engelse ovale koperen spiegel met 3 koperen ornamenten. De spiegel is facetgeslepen 55x79x3cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands buffetkastje ca. 1910. Bovenstuk met facetgeslepen spiegel en divers houtsnijwerk. Gebogen kastjes met gebogen glas 187x140x49cm. Cond.: U
Antieke eiken Engelse hangoortafel ca. 1910 in goede staat met getorste poten 74x103x141cm. Cond.: G
Modern ladenkastje van teakhout , met 10 lades in nieuwstaat 114x57x31cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten gefineerde wandtafel 19e eeuw ingelegd met band. Gebogen front, taps toelopende poten. In zeer goede staat 71x56x105cm. Cond.: G
Antieke Biedermeier salontafel, noetenhout 19e eeuw Holland 55xø100cm. Cond.: G
Antieke Hollanse eiken baroktafel (2e periode) ca. 1900. Onderling verbonden flespoten en houtsnijwerk in de lades 90x120x54cm.
Notenhouten haltafeltje met messing omrandingen en beslag. In de lade een bronzen plaquette. Blad is met bloemen beschilderd en omrand met intarsia. Zijkanten met marmer 21e eeuw. 86x74x54,5cm. Cond.:...
Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.
Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R
Oude eikenhouten tafel van Janos Varecza met neogothische voet 20e eeuw 61xø83cm. Cond.: U
Antieke eikenhouten bijzettafel met 2 etages ca. 1890, Grunderzeit Duitsland 75x66x45cm. Cond.: G
Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G
Teakhouten theemeubel met dienblad eind 20e eeuw. Rondom glas, mooi snijwerk en Queen Anne poten 73x74x48cm. Cond.: G
Grote antieke mahonie gefineerde Hollands hangvitrine 19e eeuw. Staand op moderne massief mahonie ondertafel ,van latere datum. Lichte beschadigingen 105x93x34cm. en 72x96x32cm. Cond.: G
Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G
Moderne messing vitrine met 2 glasdeuren en spiegel op de bodem 70x81x46cm. Cond.: G
Antiek eiken Fries stoeltje met pitriet en bewerkte rug ca. 1900. Mooie patina 91x47x59cm. Cond.: U
Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier stoel ca. 1840 Duits. 83x40x54cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis PHilip. Geheel staand op kruispoot 77x74x45cm. Cond.: R
Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G
Twee moderne donkergebeitste bijzettafels beide met lade tafels zijn gemaakt in de barokstijl. In zeer goede staat 46x60x60cm. Cond.: G
Twee oude stoeltjes petit point. Cremekleurig Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 87x59x61cm. Cond.: G
Notenhouten Spaanse panelenkast met gebogen toog 2e helft 20e eeuw. Onder met 2 lades 200x135x50cm. Cond.: G
Theemeubel ca. 1930 met facetgeslepen glas. Donkergebeitst 76x61x34cm. Cond.: G
Moderne bijzettafel in kersenkleur, met lade en taps toelopende poten. 48x64x64cm. Cond.: G
Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G
Bijzonder Indonesisch Jattie houten schaarstoel ca. 1940. De rugleuning is compleet uitgwerkt en er zitten 2 paradijsvogels met trotse staart in verwerkt. Armleuningen uitlopend in 2 beestenkopjes met...
Zes massief beukenhouten (notenkleurig) Biedermeier stoelen ca. 1860 met webbing zittingen 96x44x45cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Queen-Anne hocker ca. 1920 met rose velours bekleding afgezet met grote messing nagels 51x55x43cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten kamergemak kastje met band ingelegd. Staand op koperen wieltjes, vermoedelijk Engeland ca. 1900 81x51x48cm. Cond.: G
Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G
Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Zijkanten met glas en een getoogde deur 58x58x17cm. Cond.: G
Grote rijkbewerkte Italiaanse notenhouten vitrine opzetkast 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. Rococo stijl, de opzet heeft speciaal gebogen glas in de zijdelen 216x182x41cm. Cond.: U
Mechelse eikenhouten kapstok ca. 1900 met 6 haken, facetgeslepen spiegel en twee leeuwekoppen 79x100cm. Cond.: G
Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G
Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G
Eikenhouten Engels voetenbankje 1e helft 20e eeuw 53x46x35cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten miniatuurkastje met 4 deurtjes met opschrift "Rexophone". Aan beide zijkanten 2 koperen 2-dimensionale platen met zeilschepen afgebeeld ca. 1920. 48x37x22cm. Cond.: G
Antiek olifantentafeltje ca. 1900 Azië (evt. voor een vaas), mooi uitgewerk, 3 olifanten koppen met slurf zijn de poten. Gezwart hout 55xø36cm. Cond.: G
Antiek Frans bijzettafeltje met marmeren blad van mahoniekleurig beukenhout. Compleet afgezet met bronzen applicaten. geheel in Louis Seize stijl 77x31x31cm. Cond.: G
Armleunstoel van beukenhout (notenkleurig) midden 20e eeuw. geheel bekleed met petit-point stof. Stoel heeft divers snijwerk en een kroontje 90x63x53cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten boekenmolen ca. 1920 Engeland. Draaibaar (scheur in blad) staand op wieltjes. 85x46x46cm. COnd.: G
Antieke Duitse notenhout fineer Grunderzeit spiegel ca. 1890 150x58cm. Cond.: G
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse eetkamertafel. Gerestaureerd 71xø106cm. Cond.: G
Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G