Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse etageretafel Art Nouveau
Startprijs 210 EUR

Franse etageretafel Art Nouveau met snijwerk. Gesigneerd Caron Bonnela Cambrai. Beschilderd met bloemen en vogels 83x78x63cm. Cond.: U

Antieke theetafel ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eiken theetafel ca. 1900 met lade. Queen Anne stijl Holland met bronzen beslag 70x75x49cm. Cond.: G

Perzisch kleed 154x90cm.
Startprijs 25 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandse hangvitrine van eikenhout 20e eeuw met mooi ornament 62x68x13cm. Cond.: G

Biedermeier kast
Resultaat: 150 EUR

Biedermeier mahoniehouten meidenkast met panelen met rocailles. licht beschadigd 170x108x43cm. Cond.: G

Eiken spindetje
Resultaat: 75 EUR

Massief eikenhouten tweedeurs Neogotisch spindekastje midden 20e eeuw. Zijkanten met panelen. Voorkant met gotisch snijwerk 139x47x36cm. Cond.: R-G

2 Wijntafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee notenhouten wijntafeltjes met hout inlegwerk op het blad eind 20e eeuw Hollands. 60x54x54cm. Cond.: U

2 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee eikenhouten stoelen. 1x Rijkelijk gestoken Franse stoel met getorste rugleuning en rode velours bekleding 117x43x49cm. Cond.: G. 1x Eikenhouten Mechelse leeuwekopjes-stoel 101x54x48cm. Cond.: R

Empire stijl spiegel
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten wandpsiegel geheel gemaakt in de Empire stijl eind 20e eeuw. Beide kanten twee volle zuilen met messing ornamenten 110x66cm.

Biedermeier tafel
Startprijs 75 EUR

Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G

Eiken theekastje
Startprijs 100 EUR

Antiek eikenhouten theekastje ca. 1910 met rondom facetgeslepen glas in zeer goede staat 72x65x44cm. Cond.: U

Dubbelgebogen commode
Resultaat: 60 EUR

Gebogen mahoniegefineerde Hollandse barokcommode 2e helft 20e eeuw, in goede staat met bronzen beslag en klauwpoten 72x90x44cm. Cond.: G

Biedermeier penantkastje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantenkastje ca. 1860 met geaccoleerde deuren en 1 gebogen lade 101x104x45cm. Cond.: R

Perzisch kleed 158x122cm.
Startprijs 20 EUR

Perzisch kleed 158x122cm. Cond.: G

Grenen 3-ladencommode
Resultaat: 90 EUR

Antieke grenen commode, Duitsland Grunderzeit ca. 1900 met 3 lades en origineel beslag 80x110x53cm. Cond.: G

Mahoniehouten voltaire
Resultaat: 60 EUR

Massief mahoniehouten Louis- Philip voltaire ca. 1860, met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G

Eiken penantkastje
Resultaat: 80 EUR

Antiek massief eiken penantkastje ca. 1890 op bolpoten in zeer goede staat. vermoedelijk Duitsland 85x51x110cm. Cond.: G

Eiken vitrine
Resultaat: 300 EUR

Zware oude eikenhouten vitrine kast ca. 1920, met inlegwerk op de kollijst en deuren. De opzet heeft halfronde zijkanten met bolglas. Midden voor 1 deur met glas, onderkant heeft een deur. 197x147x48c...

Tijdschriftenhouder
Startprijs 45 EUR

Blank teakhouten lectuurbak met lade. Geheel gemaakt in klassieke stijl 21e eeuw. 60x47x37cm. Cond.: G

Eiken kist
Startprijs 120 EUR

Antieke 18e eeuwse Engelse eiken panelenkist 68x125x53cm. Cond.: G 1 gaatje aan de zijkant voor kabels

Buffet
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder groot buffet ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk 175x222x58cm. Cond.: U

Bureau + Stoel
Resultaat: 450 EUR

Antiek eikenhouten bureau (116x110x66cm.) ca. 1900 met bijbehorende stoel (89x62x66cm.) in Engelse tudor stijl (16e eeuw). Rolluikbureau met veel snijwerk en lijstenwerk. Stoel bekleed met velours. Co...

Eethoek
Startprijs 500 EUR

Bijzondere eikenhouten eethoek ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk. 4 Stoelen (97x55x54cm.), 1 armleunstoel (101x70x63cm.) en een v...

Kleed 90x120cm.
Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed midden 20e eeuw, rood van kleur 118x160cm. Cond.: G

Oud Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch kleed 230x176cm. Cond.: G

Ca. 10 Kussen
Geen vanafprijs

Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G

Kleed
Startprijs 150 EUR

Oud PErzisch kleed 240x203cm. Cond.: G

Eikenhouten hangvitrine
Resultaat: 10 EUR

Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Donker gebeitst 70x70x17cm. Cond.: G

Kleed 118x180cm.
Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed midden 20e eeuw 95x120cm. Cond.: G

Eikenhouten bijzettafel
Resultaat: 25 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel, Duitsland Grunderzeit ca. 1890 75x43x44cm. Cond.: G

Tijdschriftenhouder, teak
Resultaat: 45 EUR

Blank teakhouten lectuurbak met lade. Geheel gemaakt in klassieke stijl 21e eeuw. 60x47x37cm. Cond.: G

Pers 133x87
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt begin 20e eeuw 133x87cm.

Grenen kaptafel
Resultaat: 60 EUR

Antieke grenenhouten kaptafel ca. 1900 geheel staand op hoge poten. Onder met 3 lades en 2 deuren. Spiegel is draaibaar. Ideaal voor de slaapkamer of meisjeskamer. Mist 1 porseleinen knop 167x120x35cm...

4 Biedermeier stoelen
Startprijs 100 EUR

4 Antieke Biedermeier stoelen met groene bekleding 19e eeuw. Donker gebeitst beukenhout 88x46x55cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 70 EUR

Oude Engelse mahoniehouten barometer 2e helft 20e eeuw. Mooi uitgewerkt in zeer goede staat 71x23x8cm. Cond.: G

Lederen barok stoel
Resultaat: 60 EUR

Oude lederen barokstoel 20e eeuw noten kleurig. Leder is gecapituneerd 106x93x80cm. Cond.: G

6 Eetkamerstoelen
Resultaat: 100 EUR

6 Moderne eetkamerstoelen met riet en stof bekleed (klassieke stijl) Louis Quinze 20e eeuw in zeer goede staat 95x52x52cm. Cond.: G

Hollandse barometer 1910
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollandse barometer met houtsnijwerk ca. 1900 48x21x4cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 50 EUR

Chinees of Japans tafeltje/hokker (evt. voor een vaas) 20e eeuw. Mooi uitgesneden 61xø50cm. Cond.: G

Vitrine
Startprijs 50 EUR

Glasvitrine uit een grutterswinkel 30-er jaren van geloogd grenen. 1 Glasplaat binnenin. 100x80x41cm.

Grenen spekkast
Geen vanafprijs

Moderne grenen spekkast met deur en 5 lades in antieklook 125x88x45cm. Cond.: G

Ovale tafel, modern/klassiek
Resultaat: 20 EUR

Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.

Eetkamertafel
Resultaat: 125 EUR

Moderne mahoniehouten ovale eetkamertafel (1 maal te verlengen met tussenblad) van goede kwaliteit, houtgepint met tapstoelopende poten 78x174x107cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 35 EUR

Antieke Engelse ovale koperen spiegel met 3 koperen ornamenten. De spiegel is facetgeslepen 55x79x3cm. Cond.: G

Hollands buffetkastje
Resultaat: 75 EUR

Eikenhouten Hollands buffetkastje ca. 1910. Bovenstuk met facetgeslepen spiegel en divers houtsnijwerk. Gebogen kastjes met gebogen glas 187x140x49cm. Cond.: U

Plantentafeltje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

Eiken hangoortafel
Startprijs 80 EUR

Antieke eiken Engelse hangoortafel ca. 1910 in goede staat met getorste poten 74x103x141cm. Cond.: G

Ladenkastje, teak
Resultaat: 70 EUR

Modern ladenkastje van teakhout , met 10 lades in nieuwstaat 114x57x31cm. Cond.: G

Mahonie wandtafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten gefineerde wandtafel 19e eeuw ingelegd met band. Gebogen front, taps toelopende poten. In zeer goede staat 71x56x105cm. Cond.: G

Tafel, salonmodel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Biedermeier salontafel, noetenhout 19e eeuw Holland 55xø100cm. Cond.: G

Eiken wandtafel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollanse eiken baroktafel (2e periode) ca. 1900. Onderling verbonden flespoten en houtsnijwerk in de lades 90x120x54cm.

Tafel, brons beslag
Resultaat: 125 EUR

Notenhouten haltafeltje met messing omrandingen en beslag. In de lade een bronzen plaquette. Blad is met bloemen beschilderd en omrand met intarsia. Zijkanten met marmer 21e eeuw. 86x74x54,5cm. Cond.:...

Leren draaifateuil
Resultaat: 50 EUR

Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.

Schrijfsecretaire
Startprijs 40 EUR

Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R

Eikenhouten tafel
Startprijs 50 EUR

Oude eikenhouten tafel van Janos Varecza met neogothische voet 20e eeuw 61xø83cm. Cond.: U

Eiken bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met 2 etages ca. 1890, Grunderzeit Duitsland 75x66x45cm. Cond.: G

Klapstoeltje
Resultaat: 5 EUR

Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G

Teakhouten theemeubel
Resultaat: 50 EUR

Teakhouten theemeubel met dienblad eind 20e eeuw. Rondom glas, mooi snijwerk en Queen Anne poten 73x74x48cm. Cond.: G

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke mahonie gefineerde Hollands hangvitrine 19e eeuw. Staand op moderne massief mahonie ondertafel ,van latere datum. Lichte beschadigingen 105x93x34cm. en 72x96x32cm. Cond.: G

Bureau
Startprijs 125 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Commode met spiegelopzet
Resultaat: 160 EUR

Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G

Messing vitrine
Resultaat: 40 EUR

Moderne messing vitrine met 2 glasdeuren en spiegel op de bodem 70x81x46cm. Cond.: G

Fries stoeltje
Resultaat: 25 EUR

Antiek eiken Fries stoeltje met pitriet en bewerkte rug ca. 1900. Mooie patina 91x47x59cm. Cond.: U

Tafeltje met brons
Resultaat: 100 EUR

Frans bijzettafeltje met diverse houtsoorten ingelegd in bloemmotief midden 20e eeuw. geheel afgezet met bronzen applicaten en hekje. Tafeltje heeft 1 lade 75x47x34cm. Cond.: G

Biedermeier stoel
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten biedermeier stoel ca. 1840 Duits. 83x40x54cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Startprijs 60 EUR

Notenhouten bijzettafeltje ca. 1880 Louis PHilip. Geheel staand op kruispoot 77x74x45cm. Cond.: R

Bijzettafeltje
Resultaat: 10 EUR

Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G

Twee bijzettafeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee moderne donkergebeitste bijzettafels beide met lade tafels zijn gemaakt in de barokstijl. In zeer goede staat 46x60x60cm. Cond.: G

2 Damesstoeltjes
Startprijs 75 EUR

Twee oude stoeltjes petit point. Cremekleurig Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 87x59x61cm. Cond.: G

Spaanse panelenkast
Resultaat: 130 EUR

Notenhouten Spaanse panelenkast met gebogen toog 2e helft 20e eeuw. Onder met 2 lades 200x135x50cm. Cond.: G

Theemeubel
Resultaat: 35 EUR

Theemeubel ca. 1930 met facetgeslepen glas. Donkergebeitst 76x61x34cm. Cond.: G

Twee kleden
Startprijs 20 EUR

Twee Perzische kleden en een kamelenzak. Cond:G

Bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Moderne bijzettafel in kersenkleur, met lade en taps toelopende poten. 48x64x64cm. Cond.: G

Hollandse eiken kast
Resultaat: 225 EUR

Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude spiegel 2e helft 20e eeuw, goud- en zilverkleurig 81x60cm. Cond.: G

Stoeltje
Resultaat: 90 EUR

Bijzonder Indonesisch Jattie houten schaarstoel ca. 1940. De rugleuning is compleet uitgwerkt en er zitten 2 paradijsvogels met trotse staart in verwerkt. Armleuningen uitlopend in 2 beestenkopjes met...

6 Biedermeier stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes massief beukenhouten (notenkleurig) Biedermeier stoelen ca. 1860 met webbing zittingen 96x44x45cm. Cond.: R-G

Kruk op gebogen pootjes
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten Queen-Anne hocker ca. 1920 met rose velours bekleding afgezet met grote messing nagels 51x55x43cm. Cond.: G

Mahoniehouten kamergemak
Startprijs 80 EUR

Antiek mahoniehouten kamergemak kastje met band ingelegd. Staand op koperen wieltjes, vermoedelijk Engeland ca. 1900 81x51x48cm. Cond.: G

Kruisvoet kabinet
Resultaat: 425 EUR

Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G

Eikenhouten hangvitrine
Startprijs 10 EUR

Oude eikenhouten hangvitrine eind 20e eeuw Holland. Zijkanten met glas en een getoogde deur 58x58x17cm. Cond.: G

Italiaanse vitrine
Resultaat: 235 EUR

Grote rijkbewerkte Italiaanse notenhouten vitrine opzetkast 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. Rococo stijl, de opzet heeft speciaal gebogen glas in de zijdelen 216x182x41cm. Cond.: U

Kapstok
Resultaat: 35 EUR

Mechelse eikenhouten kapstok ca. 1900 met 6 haken, facetgeslepen spiegel en twee leeuwekoppen 79x100cm. Cond.: G

Armstoel
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G

Armstoel
Startprijs 45 EUR

Mahoniehouten armstoel met rode stoffering en divers snijwerk in de rug. Poten in Queen-Anne stijl met snijwerk. Stoelen zijn eind 20e eeuw 93x63x53cm. Cond.: G

Teakhouten TV kastje
Startprijs 40 EUR

Modern teakhouten TV meubel 76x86x55cm. Cond.: G

Voetenbankje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten Engels voetenbankje 1e helft 20e eeuw 53x46x35cm. Cond.: G

Miniatuurkastje
Startprijs 40 EUR

Antiek mahoniehouten miniatuurkastje met 4 deurtjes met opschrift "Rexophone". Aan beide zijkanten 2 koperen 2-dimensionale platen met zeilschepen afgebeeld ca. 1920. 48x37x22cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Startprijs 10 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 139x90cm. Cond.: U

Olifantentafeltje ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek olifantentafeltje ca. 1900 Azië (evt. voor een vaas), mooi uitgewerk, 3 olifanten koppen met slurf zijn de poten. Gezwart hout 55xø36cm. Cond.: G

Plantentafeltje
Startprijs 125 EUR

Antiek Frans bijzettafeltje met marmeren blad van mahoniekleurig beukenhout. Compleet afgezet met bronzen applicaten. geheel in Louis Seize stijl 77x31x31cm. Cond.: G

Armleunstoel, petit point
Resultaat: 45 EUR

Armleunstoel van beukenhout (notenkleurig) midden 20e eeuw. geheel bekleed met petit-point stof. Stoel heeft divers snijwerk en een kroontje 90x63x53cm. Cond.: G

Eiken boekenmolen 1920
Startprijs 300 EUR

Antieke eikenhouten boekenmolen ca. 1920 Engeland. Draaibaar (scheur in blad) staand op wieltjes. 85x46x46cm. COnd.: G

Antieke Duitse spiegel, noten
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhout fineer Grunderzeit spiegel ca. 1890 150x58cm. Cond.: G

Tafel, 3-spant
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse eetkamertafel. Gerestaureerd 71xø106cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G