Porseleinen pop ca.42cm., Frans Dep.blauwe vaste ogen, tandjes boven beschadigd Cond:R
Battery Powered Mystery Actoin Lift Fire Engine, Japan. Met originele doos
Porseleinen hoofd van A.M. 341. Slaapogen, lichaam is niet origineel. Cond.: G
Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
Lederen hoedendoos met flesjes en popjes van celluloid en porselein.
Drie antieke gekantkloste hoofdbedekkingen ca. 1900 Holland.Cond.: G
Porseleinen poppen 5-delige lampetset in doos 20e eeuw. Cond.: G
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G