Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kruidenkastje
Resultaat: 80 EUR

Bijzonder kruidenkastje gemaakt door Societe Ceramique Maastricht Holland (Art Deco) in zeer goede staat 54x38x16cm. Cond.: G

2 Messing wandlampen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote messing wandlampen, handgedreven 20e eeuw met drie kaarshouders (Holland) 76x40x22cm. Cond.: G

Bronzen wandlamp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1900 (zwaar uitgevoerd) 47x35x21cm. Cond.: U

Zilverkleurige fotolijst
Resultaat: 80 EUR

Grote fotolijst, zilver, met rozenmotief 20e eeuw 30x16cm. Cond.: G

Dubbelloops pistool voorlader
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.

Sterrenkijker
Resultaat: 80 EUR

Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U

Tiffany lamp
Resultaat: 75 EUR

Art Deco stijl Tiffany lamp op metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 44x14,5x14,5cm. Cond.: U

Tiffany lamp
Resultaat: 75 EUR

Art Deco stijl Tiffany lamp op metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 44x14,5x14,5cm. Cond.: U

Bronzen wandlamp
Resultaat: 75 EUR

Antieke bronzen wandlamp ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt 44x42x9cm. Cond.: G

Tafel spiegel
Resultaat: 75 EUR

Mahoniehouten tafelspiegel 75x67x38cm.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke staande petroleumlamp,voet van marmer en cloisonne . De houder en de kap zijn van groen glas en beschilderd met bloemen ca. 1910. 42xø15cm. Cond.: G

Klarinet
Resultaat: 70 EUR

Oude klarinet in koffer gemaakt door Kenosha Wisconsin USA in zeer goede staat 20e eeuw. 12x27x36cm. Cond.: G

Staande barometer
Resultaat: 70 EUR

Weerstation Holland, 1e helft 20e eeuw, kwikzilver thermoter en Aneroid barometer. Houtwerk opengewertkt snijwerk.34x23x13 cm.

Satsuma olielamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U

Satsuma lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U

Messing heilig kruis
Resultaat: 60 EUR

Groot messing Heilig kruis ca. 1900 op Gotisch raam gemonteerd ,op houten sokkel 52x37x15cm. Cond.: G

Pijpenstandaard + pijpen
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse 19e eeuwse pijpencomfort van notenhout met extra pijpen (4 beschadigd, 1 heel) en messing binnenbak 59xø23cm. Cond.: G

Marmeren zuil
Resultaat: 60 EUR

Oude zwarte marmeren zuil 2e helft 20e eeuw, hoek gerepareerd 83xø11cm. Cond.: G

Parelmoer doosje + kwastje
Resultaat: 60 EUR

Twee delen parelmoer begin 20e eeuw. 1x Aziatisch houten kistje met parelmoer inlegwerk van vogels en landschap 9x20x12cm.(deel mist). 1x Penseel met ivoren handvat 20xø1,5cm. Cond.: G

Zandloper
Resultaat: 60 EUR

Grote aparte zandloper van messing en metaal 20e eeuw (ontwerp Dali?), 28,5x12x12cm. Cond.: U

Wanddecoratie,gietijzer
Resultaat: 60 EUR

Grote bronzen tak met mussen. Koud beschilderd 20e eeuw, Weense stijl 52x30x10cm. Cond.: U

Benen koker met uil
Resultaat: 60 EUR

Oude koker in de vorm van een uil gemaakt van been. Geheel uitgewerkt met een bosgezicht met uilen 21cm. Cond.: U

Bontjas + Hoedje
Resultaat: 60 EUR

Donkerbruine nerts jas met bijpassende hoofdbedekking 20e eeuw Cond.: G

Tiffany, blauw
Resultaat: 60 EUR

Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U