Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kolenkit ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil eikenhouten kolenkit met messing beslag ca. 1900 Engeland. 35x33x54cm. Cond.: G

Dame, golfen
Resultaat: 60 EUR

Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U

Kleine kapstok
Resultaat: 55 EUR

Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G

4 Petroleumlampen
Resultaat: 55 EUR

4 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 3x Opaline glas 1x Normaal glas. 16-50cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)

Barok kistje
Resultaat: 50 EUR

Dekselkistje in barokstijl ca. 1900 notenhout met fineer,oplopend deksel met ster intarsia. Cond:G, 18 x 32 x 26 cm.

Boek Johan Arnt
Resultaat: 50 EUR

Boek van Johann Arndt ca. 1700,Erbauungsbuch (samengaan kerken) met veel kopergravures.Titel ontbreekt.Bij ingebonden "Catechetische Einleitung (..)vom Wahren Christentum"leder band met sluiting Boek ...

Speeldoosje
Resultaat: 50 EUR

Oud notenhouten speeldoosje gemerkt Thorens Switzerland met drie melodiën namelijk "Grindelwaldlied", "Nach dem Räge schinnt Sunne", "Ich Kusse Ihre Hand Madamme". Klein defect (rem zit vast) 6x14x9cm...

Chinese rammelaar
Resultaat: 50 EUR

Chinese kinderrammelaar begin 20e eeuw gemaakt uit been. Rammelaar is compleet uitgewerkt en gedecoreerd met drakenmotief. Binnen met 4 kleine balltjes waarvan er 1 kapot is ø5,6cm. Cond.: G

Messenset
Resultaat: 50 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

Nikkelen theeservies
Resultaat: 50 EUR

Bijzonder 5-delig nikkelen theeservies ca. 1910 in Empire stijl (plate). Mooi uitgewerkt met guirlandes 56x22x31cm. Cond.: U

Barok wandlampje
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse wandlamp in barokstijl met nautilusschelp. Gemengd hout met rocailles 29x19x21cm. Cond.: G

Jugendstil petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900, Oranjekleurig keramiek met polychroom bloembeschildering. Driekantig metalen montering met bloemotief en melkglazen kap 105cm.

Schaaltje met Afr.man
Resultaat: 50 EUR

Kruidenschaaltje 19e eeuw, parelmoer schaaltje in messing montuur. Afrikaanse man van beschilderd metaal. Gebruikssporen 15x11x7cm.

Damast tafelkleden + servetten
Resultaat: 50 EUR

Doos met damast tafelkleden (4 stuks) en servetten (9 stuks).

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Majolica hangpetroleumlamp ca. 1910, glazen kap met barst 57xø32cm. Cond.: G

W.M.F. Vaas
Resultaat: 45 EUR

Antiek Art-Deco gegraveerde W.M.F. vaas (metaal) Duitsland, 1e prijs 1936. 30xø15cm. Cond.: G

Stolpje voor een klok
Resultaat: 45 EUR

Oud glazen stolpje voor een klok 20e eeuw met zwart geëboniseerd houten voet 22xø17cm. Cond.: G

Twee lampen
Resultaat: 45 EUR

Twee moderne lampen met messing voet in goede staat 74xø33cm. Cond.: G

Tulplamp, 3-lamp
Resultaat: 45 EUR

Jugendstil stijl tulpenlamp met 3 brandpunten en rose kelklampekapjes. 21e eeuws 56x22x20cm. Cond.: G

5 Koffiemolens
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude koffiemolens 20e eeuw van hout met koper of metaal Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G

Doofpot
Resultaat: 40 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse doofpot van messing met rood koper. 37xø27cm. Cond.: U

Twee lampen Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Twee moderne Wedgwood salonlampen in goede staat. 50xø25cm. Cond.: G

Twee lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee moderne lampen, klassieke stijl met houten voet en koper. In goede staat 80x36cm. Cond.: G