Grote moderne lampevoet van messing, zwart afgezet (Empirestijl) 60x16x16cm. Cond.: G
Oude messing petroleumlamp Art Nouveau stijl begin 20e eeuw met witte kap 55xø21cm. Cond.: U
Antieke tinnen dekselterrine 19e eeuw classisisme, vermoedelijk Duitsland 26xø23cm. Cond.: G
Vroege tinnen kraantjeskan 18e-19e eeuw Holland 44x39xø17cm. Cond.: R
Twee bronzen drie-armige electrische wandlampen 20e eeuw 27x35x22cm. Cond.: G
Gietijzeren wandplaquette ca. 1900 zgn. Berliner ijzer, voorstelling van een sprookje.30.5x18 cm.
Oude plafonniere 50-er jaren, metaal met glas (creme) 14x39cm. Cond.: G
Twee koperen wandlampen met rocailles begin 20e eeuw 31x11x22cm. Cond.; G
Doos met messing objecten en figuren 20e eeuw, waaronder een koffiemolen, lantaarn, zonnewijzer etc. Cond.: G
Verchroomde schijnwerperlamp op driepoot 21e eeuw 34xø10cm. Cond.: U
Grote zilverkleurige tambourette (hapjesschaal) ca. 1900. Lichte beschadiging 20x44x40cm. Cond.: G
Facetgeslepen spiegel in goudkleurige galerielijst 21e eeuw 61x47cm. Cond.: G
Houten scheepsmodel 2e helft 20e eeuw, driemaster 57x66x12cm. Cond.: G
Antieke reisnecessaire in de vorm van een houten huisje (vermoedelijk Zwitserland/Oostenrijk). Bevat 1 vingerhoed, 1 parfumflesje, 1 naald en een naaldenkokertje 9x8x6cm. Cond.: G
Antieke kruithouder 19e eeuw, gemaakt van messing en hoorn 15x6x4cm. Cond.: U
Oude Volts en Ampere meter met mahonie kast van de firma "Robert Abrahamsohn, Berlin NW Trumstrasse 70 Fabrik elektr. Messinstrumente und Widerstände" 23x30,5x10cm. Cond.: G
Lichte bont stola met bijpassende bont sjaal (mogelijk vos) 20e eeuw Cond.: G
4-Delig koffie/theeservies Sheffield begin 20e eeuw bestaand uit; Koffiekan, theekan, melkan en suikerpot. Cond.: R
Reproductie met mooie goudkleurige lijst, stilleven met bloemen 24x30cm. Nieuwwaardig Cond.: G
Reproductie met mooie goudkleurige lijst, strandgezicht 8x10cm. Cond.: G nieuwwaardig.