2 Aardewerken windlichten met glazen stolpen 21e eeuw. Voet met bladdecor 37xø14cm. Cond.: G
Vier oude karbidlampen voor op de fiets begin 20e eeuw. 2 Glaasjes kapot 17-22cm. Cond.: G
Antieke Engelse rijtuigenstoof eind 19e eeuw. koper met mahonie 15xø28cm. Cond.: U
Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G
Twee oude Duitse bierpullen van keramiek met tinnen deksel, gemerkt en genummerd 22-25cm. Cond.: G
Vier metalen Inox Frankrijk slakkenschalen met tang 20e eeuw 16,5xø13cm. Cond.: G
Zoutkist Nederland, 20e eeuw,donkergebeitste kist met zadeldak,kerf snijwerk en ijzerbeslag. 42x30x22 cm.
19e Eeuwse kistje, vermoedelijk voor thee begin 19e eeuw. Mahonie gefineerd, licht beschadigd 13,5x11,5x11,5cm. Cond.: G
Tinnen visitekaartjeshouder ca. 1900. Reliëf afbeelding van een hondekop omringd met eikenbladeren versieringen. Linksonder gemonogrammeerd 17x10x2cm.
Jugendstil bronzen deurklopper bevestigd op een houten plank.L.. 34 cm.
Jugendstil bronzen deurklopper, bevestigd op een eikenhouten plank. L. 34cm.