Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kerkkandelaar
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen kandelaar in barokstijl 20e eeuw 56x17x17cm. Cond.: U

2 Wandlampen
Resultaat: 20 EUR

Twee bronzen wandlampen begin 20e eeuw 34x12x6cm. Cond.: G

2 Windlichten
Resultaat: 20 EUR

2 Aardewerken windlichten met glazen stolpen 21e eeuw. Voet met bladdecor 37xø14cm. Cond.: G

4 Karbidlampen
Resultaat: 20 EUR

Vier oude karbidlampen voor op de fiets begin 20e eeuw. 2 Glaasjes kapot 17-22cm. Cond.: G

Doos divers messing
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen van messing 20e eeuw Cond.: G

Doos divers koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Doos divers koperwerk 20e eeuw. Cond.: G

Rijtuig stoof
Resultaat: 20 EUR

Antieke Engelse rijtuigenstoof eind 19e eeuw. koper met mahonie 15xø28cm. Cond.: U

Balinees vleesbestek
Resultaat: 20 EUR

Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G

4 Delen verzilverd
Resultaat: 20 EUR

Tafelset bestaand uit peper&zoutvaatjes met blauwe binnenbak, maggiehouder en een servethouder van Kelken silverplated Cond.: R-G

2 Bierkruiken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duitse bierpullen van keramiek met tinnen deksel, gemerkt en genummerd 22-25cm. Cond.: G

4 Slakkenschaaltjes met tang
Resultaat: 20 EUR

Vier metalen Inox Frankrijk slakkenschalen met tang 20e eeuw 16,5xø13cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 20 EUR

Messing hanglamp ca. 1970 met 8 brandpunten ø80cm. Cond.: G

Tropisch houten schaal
Resultaat: 20 EUR

Tropisch houten schaal. Handwerk van Jan van Tol en Spijk Nederland. 1929 Rijswijk. ø34cm. Cond.: U

Zoutkist
Resultaat: 20 EUR

Zoutkist Nederland, 20e eeuw,donkergebeitste kist met zadeldak,kerf snijwerk en ijzerbeslag. 42x30x22 cm.

Biedermeier kistje
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse kistje, vermoedelijk voor thee begin 19e eeuw. Mahonie gefineerd, licht beschadigd 13,5x11,5x11,5cm. Cond.: G

Visitekaartjes houder
Resultaat: 20 EUR

Tinnen visitekaartjeshouder ca. 1900. Reliëf afbeelding van een hondekop omringd met eikenbladeren versieringen. Linksonder gemonogrammeerd 17x10x2cm.

Deurklopper Jugendstil
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil bronzen deurklopper bevestigd op een houten plank.L.. 34 cm.

Deurklopper Jugendstil
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil bronzen deurklopper, bevestigd op een eikenhouten plank. L. 34cm.

Mahonie koetsstoof
Resultaat: 20 EUR

Antieke koetsstoof ca. 1900 met messing en mahonie, vermoedelijk Engeland 13xø27cm. Cond.: G

Citer
Resultaat: 20 EUR

Houten Citer ca. 1900, zwart gelakt met ploychroom bloemdecor. Embleem van een adelaar met de titel "Bestes Fabrikat". Diverse gebruikerssporen, mist de zijkanten, achterkant met spanningsscheuren. 56...

Doos met 14 tafelkleden
Resultaat: 20 EUR

Doos met ca. 14 opengewerkte tafelkleden.

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bordenrek ca. 1930 Holland 41x82x8cm. Cond.: G

Electronische sigarenaansteker
Resultaat: 15 EUR

Electronische aansteker in de vorm van een visser die een sigaret rookt ca. 1950 11x7x7cm. Cond.: G

Atlas
Resultaat: 15 EUR

Grote Elsevier atlas deel II copyright 1950 in zeer goede staat 35x31cm. Cond.: U