Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Blikken, 7x Droste
Resultaat: 15 EUR

Acht oude blikken 20e eeuw, 7x Droste cacao en 1x Tabak Lieftinks Friesland 15-19cm. Cond.: R

Geelkoperen trompet
Resultaat: 15 EUR

Oude geelkoperen trompet ca. 1900, bedeukt 40x18xø11cm. Cond.: G

Metalen staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne metalen staande lamp 5-lichts. H.: 165cm. Cond.: G

Messing staande lamp
Resultaat: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Doos divers koperwerk 20e eeuw. Cond.: G

IJskoeler
Resultaat: 15 EUR

Duitse Art Deco zilverkleurige ijskoeler "Original Alfi Western Germany" 26xø15cm. Cond.: G

2 Staande kandelaars
Resultaat: 15 EUR

2 Balustervormige vernikkelde kaarsenkandelaars eind 20e eeuw. 39,5xø13,5cm. Cond.: G

Ingelegd lepeldoosje
Resultaat: 15 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ingelegd lepeldoosje (parelmoer, zilver) met zilverkleurige koffielepeltjes 5x15,5x7cm. Cond.: G

Gasbrander Barthel
Resultaat: 15 EUR

Antieke Duitse koperen gasbrander ca. 1900 van het merk G. Bärthel 19x22x19cm. Cond.: G

Hoedendoos + 2 hoeden
Resultaat: 15 EUR

Hoedendoosje met 2 bonthoedjes midden 20e eeuw Cond.: G

Vliegtuig, bronskleur
Resultaat: 15 EUR

Bronskleurig model van een gevechtsvliegtuig WO II, 21e eeuw 15x17cm. Cond.: U

16 Kerkboekjes
Resultaat: 15 EUR

16 Hollandse kerkboekjes 19e-20e eeuw Cond.: G

Koperen mijnwerkerslamp + pot
Resultaat: 15 EUR

Oude koperen mijnwerkerslamp (28xø10cm.) (geen kopie) en messing hengselpot (40xø22cm.)20e eeuw. Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 13,5 EUR

Bronzen vijzel (11xø11cm.) ca. 1900 met stamper (20cm.) Cond.: G

Serviesje
Resultaat: 12 EUR

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

2 Koffiemolens
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G

Zakketel
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G

Antieke koperen wandlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

Tinnen rookstel 1910
Resultaat: 10 EUR

4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G

Kraanpot tin
Resultaat: 10 EUR

Oude tinnen kraantjeskan 2e helft 20e eeuw Holland. In zeer goede staat 38xø12cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Resultaat: 10 EUR

Twee oude messing kandelaars 20e eeuw, 25cm. Cond.: G

Diverse modesieraden
Resultaat: 10 EUR

Diverse modesieraden

2 Kandelaars + beeldje
Resultaat: 10 EUR

1 Grote getorste kaarsenkandelaar 45xø15,5cm. 1x Kaarsenkandelaar met bolvoet. 1x beeld van een dansende damespersoon. Allen eind 20e eeuw. Cond.: G

Beddepan
Resultaat: 10 EUR

Oude koperen beddepan met houten steel 2e helft 20e eeuw 85x21x13cm. Cond.: G