Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese borden
Startprijs 150 EUR

3 Chinese borden quang long, ca. 1750, met landschapmotiefen beschilderd.

Tegeltableau 6-pas
Startprijs 150 EUR

6-Pas tegeltableau 18e eeuw met diverse dierlijke voorstellingen o.a; een hert, haas, eend en 3 vogels 39x26cm. Cond.: R-G

Tegeltableau
Startprijs 150 EUR

6-Pas tegeltableau met 6 verschillende voorstellingen van engeltjes. 1 Tegel mist linksonder een hoekje 39x26cm. Cond.: R

6 Porseleinen borden
Startprijs 150 EUR

Zes porseleinen borden ca. 1900 gesigneerd J.B. Cappelemans Bruzelles. Handbeschilderd met bloemen en bladgoud. Mooie kwaliteit 3xø23cm. Cond.: U

Kapitale schotel ca. 1900
Resultaat: 210 EUR

Grote Weense porseleinen sierschotel ca. 1890 met decor van bladgoud, bloemen en figuren met putti. Gesigneerd J.N.H. (Oostenrijk) ø34cm. Cond.: U

6 Chinese borden
Resultaat: 425 EUR

Zes Chinese borden 18e eeuw ca. 1750 met paradijsvogels en tempel gedecoreerd. Zeldzaam, kleine randschilfers.

4 Gebaksbordjes
Resultaat: 150 EUR

Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U

Copier Leerdam, schaal
Resultaat: 125 EUR

Copier Leerdam schaal met cracele effect. geel-groen glas 20e eeuw 6x20x33cm. Cond.: G

Celadon vaas, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Celadon vaas Japans eind 19e eeuw gedecoreerd met vogels, bloemen en vlinders 24xø11cm. Cond.: G

Celadon Chinese vaas
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G

Celadon Chinese vaas
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met landschapsdecor en 2 vogels 42,5xø18cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Resultaat: 125 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 125 EUR

Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.

2x Porseleinen beeld
Startprijs 125 EUR

2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).

5 Chinese miniaturen
Resultaat: 200 EUR

Vijf porseleinen Chinese figuren 17e-18e eeuw (blank). Voorstellingen met Europese edelmannen (V.O.C.?). Lichte beschadigingen.

2 Chinese borden
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw Chien Lung, haarscheuren ø23cm. Cond.: G

2 Japans Imari kraagvazen
Startprijs 125 EUR

2 Japans Imari kraagvazen 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 37xø17cm. Cond.: U

Rosenthal Maria-Weiss
Startprijs 120 EUR

6-Delen Rosenthal, 20e eeuw,, decor "Maria-Weiss".

Kapitale imari schotel
Resultaat: 130 EUR

Kapitale Japanse imari schotel 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemenmotief ø47cm.

2 Glazen schalen, Jugendstil
Startprijs 120 EUR

Paar jugendstill glasschalen, ca.1900, melk-licht blauw, Ø12 cm.

Regout dekselschaal
Startprijs 120 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht dekselterrine, op originele onderschaal en originele lepel ,ca. 1900, Holland. 30xø32cm. Cond.: G

Meissen vaas
Startprijs 120 EUR

Porseleinen Meissen vaas 20e eeuw met gouddecor en bloemmotief (Duitsland) 25,5xø12cm. Cond.: U

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinese schotel Jung Cheng 18e eeuw met capucijner rand. Middenin gedecoreerd met guirlandes en bloemen. 1 Chipje en 2 haarscheurtjes 5xø30,5cm.

Blauw Chinees bord
Startprijs 120 EUR

Groot Chinees porseleinen bord met blauw decor met figuren te paard eind 20e eeuw 6,5xø41cm. Cond.: U