3 Chinese borden quang long, ca. 1750, met landschapmotiefen beschilderd.
6-Pas tegeltableau 18e eeuw met diverse dierlijke voorstellingen o.a; een hert, haas, eend en 3 vogels 39x26cm. Cond.: R-G
6-Pas tegeltableau met 6 verschillende voorstellingen van engeltjes. 1 Tegel mist linksonder een hoekje 39x26cm. Cond.: R
Zes porseleinen borden ca. 1900 gesigneerd J.B. Cappelemans Bruzelles. Handbeschilderd met bloemen en bladgoud. Mooie kwaliteit 3xø23cm. Cond.: U
Grote Weense porseleinen sierschotel ca. 1890 met decor van bladgoud, bloemen en figuren met putti. Gesigneerd J.N.H. (Oostenrijk) ø34cm. Cond.: U
Zes Chinese borden 18e eeuw ca. 1750 met paradijsvogels en tempel gedecoreerd. Zeldzaam, kleine randschilfers.
Vier doorbroken Meissen gebaksbordjes "streublümchen" ø18cm. Cond.: U
Copier Leerdam schaal met cracele effect. geel-groen glas 20e eeuw 6x20x33cm. Cond.: G
Celadon vaas Japans eind 19e eeuw gedecoreerd met vogels, bloemen en vlinders 24xø11cm. Cond.: G
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met figurendecor. 1 Chip aan de kraag 44xø18,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met landschapsdecor en 2 vogels 42,5xø18cm. Cond.: G
Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.
Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.
2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).
Vijf porseleinen Chinese figuren 17e-18e eeuw (blank). Voorstellingen met Europese edelmannen (V.O.C.?). Lichte beschadigingen.
Twee antieke Chinese porseleinen borden 18e eeuw Chien Lung, haarscheuren ø23cm. Cond.: G
2 Japans Imari kraagvazen 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 37xø17cm. Cond.: U
Kapitale Japanse imari schotel 19e eeuw, polychroom beschilderd met bloemenmotief ø47cm.
Paar jugendstill glasschalen, ca.1900, melk-licht blauw, Ø12 cm.
Antiek Petrus Regout Maastricht dekselterrine, op originele onderschaal en originele lepel ,ca. 1900, Holland. 30xø32cm. Cond.: G
Porseleinen Meissen vaas 20e eeuw met gouddecor en bloemmotief (Duitsland) 25,5xø12cm. Cond.: U
Grote Chinese schotel Jung Cheng 18e eeuw met capucijner rand. Middenin gedecoreerd met guirlandes en bloemen. 1 Chipje en 2 haarscheurtjes 5xø30,5cm.
Groot Chinees porseleinen bord met blauw decor met figuren te paard eind 20e eeuw 6,5xø41cm. Cond.: U