07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

Evert Moll 1024
Evert Moll

1.750 EUR

Schilderij, P. Smidt 1025
Schilderij, P. Smidt

150 EUR

Schilderij, 19e eeuws 1026
Schilderij, 19e eeuws

175 EUR

Ets, Marius Bauer 1027
Ets, Marius Bauer

185 EUR

J.J.H. van Leeuwen 1028
J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 375 EUR
Monogram B.H.T.S., landschap 21e eeuw 1029
Monogram B.H.T.S., landschap 21e eeuw
Startprijs 45 EUR
Onduidelijk gesigneerd, gouache 1030
Onduidelijk gesigneerd, gouache

150 EUR

Jan te Wierik 1031
Jan te Wierik

4.250 EUR

Henri Schouten 1032
Henri Schouten
Startprijs 550 EUR
Evert Moll, havengezicht 1033
Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR
Stadsgezicht Parijs 1034
Stadsgezicht Parijs

130 EUR

Fedor v. Kregten, schapen 1035
Fedor v. Kregten, schapen
Startprijs 900 EUR
Willy Fleur 1036
Willy Fleur
Startprijs 350 EUR
Willem Steelink 1037
Willem Steelink
Startprijs 800 EUR
Schilderij, Remmerswaal 1038
Schilderij, Remmerswaal
Startprijs 90 EUR
Gesigneerd Brown, stilleven 1039
Gesigneerd Brown, stilleven

45 EUR

Theo Goedvriendt 1040
Theo Goedvriendt
Startprijs 350 EUR
Eugene Joors, stilleven 1041
Eugene Joors, stilleven
Startprijs 1.100 EUR
Tilly Moes, stilleven 1042
Tilly Moes, stilleven
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd 20e eeuw, kippen 1043
Ongesigneerd 20e eeuw, kippen
Startprijs 45 EUR
Jan Knikker, eenden 1044
Jan Knikker, eenden
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, Ab Voorn 1045
Schilderij, Ab Voorn
Startprijs 90 EUR
J.J.H. van Leeuwen 1046
J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 350 EUR
J.J.H. van Leeuwen 1047
J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 350 EUR