Decoratief notenhouten dienblad met silver-overlay binnenkant, USA ca.1910/20, meesterteken: Meriden Brittania Co., sterlingzilver 925/000, Cartouche met monogram R, ø 44 cm.
Paar tafelkandelaars, Berlijn 19e eeuw, meesterteken: C Silber, voet is verzwaard. H. 21.5 cm.
Imposante tafelkandelaar Berlin/Frankfurt a. Main, ca.1890, meesterteken:Lazarus Posen Witwe, zilver 800/000,
Mooi bewerkte kandelaar. H.32 cm., ca.320 gr.
Zilveren vaas, Bremen midden 20e eeuw, meesterteken:Bremer Silberwarenfabrik, 800/000, H.28 cm., ca.475 gr.
Antiek zilveren knottenkistje 1888 met romantische taferelen, jaarletter D ca. 101gr. 5x8x5cm. Cond.: U
3-Delig klein zilveren koffieserviesje 800/000 ca. 303gr. Cond.: G
Mooi Engels zilveren hengselschaal, Sheffield 1923, 925/000, ca. 342gr. 6xø23,5cm. Cond.: U
Mooi zwaar zilveren dienblad met 2 handgrepen 800/000 ca. 534gr. 37x24cm. Cond.: U
Antieke zilveren belletjes-rammelaar met fluitje en benen handgreep eind 1800. 835/000 ca. 34gr. Cond.: G
Zilveren kan, 1e helft 20e eeuw,gestempeld :Handarbeit, Silber 800/000, balustervormige kan staand op 4 klauwpootjes, kan is rijkelijk bewerkt met rozen decor. H. 19.5 cm., ca. 530 gr.
Zilveren rammelaar (zgn. Nar) met belletje en benen handgreep ca. 29gr. Cond.: G
Prachtige zilveren fruitschaal, Birmingham 1944, 835/000, ca. 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U
Fraai bewerkte zilveren brandewijnkom met gegoten handgrepen, geciseleerde voet en bak. 925/000, ca. 299gr. 8x26x11,5cm. Cond.: U