Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kralentas met zilv. beugel + haak
Startprijs 550 EUR

Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G

Dienblad met zilver-lay
Startprijs 500 EUR

Decoratief notenhouten dienblad met silver-overlay binnenkant, USA ca.1910/20, meesterteken: Meriden Brittania Co., sterlingzilver 925/000, Cartouche met monogram R, ø 44 cm.

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 500 EUR

Paar tafelkandelaars, Berlijn 19e eeuw, meesterteken: C Silber, voet is verzwaard. H. 21.5 cm.

Zilveren theeservies
Resultaat: 550 EUR

Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G

Tas met zilveren beugel
Startprijs 500 EUR

Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G

Zilveren strooier, Londen 1897
Startprijs 475 EUR

Zeer fraaie antieke zilveren strooier, Engeland, Londen 1897. 925/000,ca. 212gr. 23xø8cm. Cond.: G

Zilveren kaarsenkandelaar
Startprijs 450 EUR

Imposante tafelkandelaar Berlin/Frankfurt a. Main, ca.1890, meesterteken:Lazarus Posen Witwe, zilver 800/000,
Mooi bewerkte kandelaar. H.32 cm., ca.320 gr.

Zilveren vaas
Startprijs 450 EUR

Zilveren vaas, Bremen midden 20e eeuw, meesterteken:Bremer Silberwarenfabrik, 800/000, H.28 cm., ca.475 gr.

Zilveren knottenkistje
Startprijs 450 EUR

Antiek zilveren knottenkistje 1888 met romantische taferelen, jaarletter D ca. 101gr. 5x8x5cm. Cond.: U

Zilveren koffieservies
Startprijs 450 EUR

3-Delig klein zilveren koffieserviesje 800/000 ca. 303gr. Cond.: G

Zilveren schaal
Startprijs 425 EUR

Mooi Engels zilveren hengselschaal, Sheffield 1923, 925/000, ca. 342gr. 6xø23,5cm. Cond.: U

Zilveren dienblad
Startprijs 400 EUR

Mooi zwaar zilveren dienblad met 2 handgrepen 800/000 ca. 534gr. 37x24cm. Cond.: U

Zilveren rammelaar
Startprijs 380 EUR

Antieke zilveren belletjes-rammelaar met fluitje en benen handgreep eind 1800. 835/000 ca. 34gr. Cond.: G

Zilveren zoutvat
Resultaat: 375 EUR

Zilveren zoutvat in barokstijl, Hollands gekeurd 19e eeuw (in de stijl van de 17e eeuw) ca. 163gr.

Zilveren kan
Startprijs 350 EUR

Zilveren kan, 1e helft 20e eeuw,gestempeld :Handarbeit, Silber 800/000, balustervormige kan staand op 4 klauwpootjes, kan is rijkelijk bewerkt met rozen decor. H. 19.5 cm., ca. 530 gr.

Zilveren rammelaar
Startprijs 350 EUR

Zilveren rammelaar (zgn. Nar) met belletje en benen handgreep ca. 29gr. Cond.: G

Zilveren fruitschaal
Startprijs 350 EUR

Prachtige zilveren fruitschaal, Birmingham 1944, 835/000, ca. 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U

Zilveren koffiekan
Resultaat: 350 EUR

Zeer mooie Engelse zilveren theepot begin 20e eeuw. 925/000, ca. 584gr. H:18cm. Cond.: U

Peper & Zoutstel, zilveren montuur
Startprijs 325 EUR

Kristallen peper & zoutstel in zilveren montuur. Frans 19e eeuw.

Zilveren strooier
Startprijs 325 EUR

Fraaie antieke zilveren opengewerkte strooier met guirlandes, ramskoppen en medaillons. Blauw glazen inzet, begin 1900. Voorzien van keur buitenlandse werken. 925/000, ca. 145gr. H:16cm. Cond.: U

Zilveren secretaire
Startprijs 325 EUR

Zilveren secretaire met 4 deurtjes en uitklapbaar schrijfblad, midden 20e eeuw. 835/000 245gr. 16x8,5x4,5cm. Cond.: G

Zilveren brandewijn kom
Startprijs 300 EUR

Fraai bewerkte zilveren brandewijnkom met gegoten handgrepen, geciseleerde voet en bak. 925/000, ca. 299gr. 8x26x11,5cm. Cond.: U

Tas, zilv. beugel + haak
Startprijs 290 EUR

Antiek Hollandse beugeltas, met zilveren beugel en antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000, ca. 202gr. 15cm. Cond.: G

Bijbel met zilv. sloten
Startprijs 290 EUR

Bijbel,met diverse etsen. "De Gansche Heilige Schrift",zijkanten verguld. Met zilveren sloten.