Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/00, ca. 54gr. Cond.: U
Zilveren steelpannetje, Kopenhagen gekeurd 1926 ca. 254gr. ø16cm.
Antiek 18e eeuws Chinees imarischoteltje met zilveren handgreep (afbeeldend een Duitse staande hond). MT: gebr. Reitsma Sneek ø11cm. Cond.: U
Apart Hollands zilveren peper en zoutstel midden 20e eeuw, echtpaar met Markense kledendracht., 925/000, ca. 176gr. H:8,5cm. Cond.: G
Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920, 835/000, ca. 305gr. 8xø21cm. Cond.: U
Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G
Prachtige antieke Hollands zilveren visschep met agaten heft. MT: WV, van der Velden Amsterdam ca. 1860. ca. 56gr. 23cm. Cond.: U
Schitterende Hollands kristallen inktpot met zilveren dop waarop een patrijs staat. Ebbenhouten basement rust op 3 ivoren pootjes 835/000 17cm. Cond.: U
18e Eeuwse zilveren Syrisch doosje, voor de echte verzamelaar ca. 48gr. ø4,5cm. Cond.: U
Prachtige antieke Engels zilveren theebus 925/000 ca. 97gr. Cond.: U
Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.
Zilveren hengselbak met blauw glazen inzet., 800/000, . 23xø11cm. Cond.: U
Ronde zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak eind 20e eeuw. 835/000 8,5xø15,5cm. Cond.: G
4-Delig zilveren specrijengarnituur, Hollands gekeurd ca. 1930, inclusief lepeltje.
Verguld zilveren geboortelepel versierd met moedefiguur met kinderen en levensboom. Friesland gekeurd 19e eeuw ca. 62gr. 18cm.
Antiek zilveren tabaksdoos met handgegraveerd deksel eind 1800. 830/000 ca. 69gr. 9x5cm. Cond.: G
Kristallen gembercoupe met zilveren dop , H.29 cm.Cond.: R
Ovaal zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak, jaarletter T 1929. 835/000 7,5x19x13cm. Cond.: R
Lot van 17 diverse delen zilver o.a; knoppen, voetjes, bakjes etc. ca.442gr.