Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tas, zilv. beugel
Startprijs 280 EUR

Antiek Hollands zilveren beugeltas, beugel 835/000 Cond.: G

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 280 EUR

Zeer leuke antieke Hollandse beugeltas van kralen, met zilveren beugel met muziekanten, 835/000, ca. 211gr. 12cm.

Zilveren tafelbel
Startprijs 280 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelbel, MT: Lang & Koops Rotterdam 1850. 835/000 ca. 200gr. 18xø9cm. Cond.: G

6-Delig zilveren servies
Startprijs 275 EUR

Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/00, ca. 54gr. Cond.: U

Zilveren steelpannetje
Startprijs 275 EUR

Zilveren steelpannetje, Kopenhagen gekeurd 1926 ca. 254gr. ø16cm.

Imarischotel, zilv. hond
Startprijs 275 EUR

Antiek 18e eeuws Chinees imarischoteltje met zilveren handgreep (afbeeldend een Duitse staande hond). MT: gebr. Reitsma Sneek ø11cm. Cond.: U

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 280 EUR

Apart Hollands zilveren peper en zoutstel midden 20e eeuw, echtpaar met Markense kledendracht., 925/000, ca. 176gr. H:8,5cm. Cond.: G

Zilveren wijnkelk
Resultaat: 275 EUR

Antieke zilveren wijnbeker, handgegraveerd MT. ABJ, Haag. groot keur 835/000, ca. 104gr., 9xø7,5cm. Cond.: U

Zilveren tassa
Startprijs 275 EUR

Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920, 835/000, ca. 305gr. 8xø21cm. Cond.: U

Zilveren hengselmandje
Resultaat: 275 EUR

Ovaal zilveren opengewerkt hengselmandje met blauw glazen inzet ,1e helft 20e eeuw. Hollands groot keur 835/000, 26,5x11x7,5cm. Cond.: G

Zilveren visschep
Startprijs 250 EUR

Prachtige antieke Hollands zilveren visschep met agaten heft. MT: WV, van der Velden Amsterdam ca. 1860. ca. 56gr. 23cm. Cond.: U

Inktpot, zilv. dop
Startprijs 250 EUR

Schitterende Hollands kristallen inktpot met zilveren dop waarop een patrijs staat. Ebbenhouten basement rust op 3 ivoren pootjes 835/000 17cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse zilveren Syrisch doosje, voor de echte verzamelaar ca. 48gr. ø4,5cm. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren presenteerdoos met opstaande bewerkte rand 925/000 ca. 519gr. 3,5x20,5x10cm. Cond.: U

Zilveren theebus
Resultaat: 250 EUR

Prachtige antieke Engels zilveren theebus 925/000 ca. 97gr. Cond.: U

Zilveren suiker- en melkkan
Resultaat: 250 EUR

Melkkan en suikerpot 20e eeuw, gest.Reproduction circa 1770,Sterlingsilber 925/000, H. 8 en 10.5 cm., ca. 440 gr.

Zilveren hengselbak
Startprijs 240 EUR

Zilveren hengselbak met blauw glazen inzet., 800/000, . 23xø11cm. Cond.: U

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 240 EUR

Ronde zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak eind 20e eeuw. 835/000 8,5xø15,5cm. Cond.: G

4-Delig zilv. specerijen garnituur
Startprijs 225 EUR

4-Delig zilveren specrijengarnituur, Hollands gekeurd ca. 1930, inclusief lepeltje.

Verguld zilveren geboortelepel
Startprijs 225 EUR

Verguld zilveren geboortelepel versierd met moedefiguur met kinderen en levensboom. Friesland gekeurd 19e eeuw ca. 62gr. 18cm.

Zilveren snuifdoos
Startprijs 225 EUR

Antiek zilveren tabaksdoos met handgegraveerd deksel eind 1800. 830/000 ca. 69gr. 9x5cm. Cond.: G

Candycoupe, zilv. knop
Startprijs 220 EUR

Kristallen gembercoupe met zilveren dop , H.29 cm.Cond.: R

Zilveren bonbonschaaltje, ovaal
Startprijs 220 EUR

Ovaal zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak, jaarletter T 1929. 835/000 7,5x19x13cm. Cond.: R

17 Diverse delen zilver
Startprijs 210 EUR

Lot van 17 diverse delen zilver o.a; knoppen, voetjes, bakjes etc. ca.442gr.