Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
7 Delen djokja zilver 166
7 Delen djokja zilver

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren sigaretten etui 326
Zilveren sigaretten etui

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tas met zilv. beugel + ketting 41
Tas met zilv. beugel + ketting

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren visbestek 263
Zilveren visbestek

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
12 Zilveren theelepeltjes 299
12 Zilveren theelepeltjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Silver-plated besteksetje 137
Silver-plated besteksetje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
12 Delen zilver 92
12 Delen zilver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Zilveren strooiers 100
2 Zilveren strooiers

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Silverplated Tiffany schaaltje 458
Silverplated Tiffany schaaltje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren horlogekast 18e eeuw 13
Zilveren horlogekast 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Zilveren portemonnees 135
3 Zilveren portemonnees

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren juslepel 322
Zilveren juslepel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 491
Zilveren kandelaar

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren sigarettendoos 14
Zilveren sigarettendoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Kandelaars 139
2 Kandelaars

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Boterstolp, zilv. knop 196
Boterstolp, zilv. knop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilver 470
Zilver

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren snuifdoos 138
Zilveren snuifdoos

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren sauslepel 184
Zilveren sauslepel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Zilveren schaaltjes 385
2 Zilveren schaaltjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6 Zilveren lepeltjes 412
6 Zilveren lepeltjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren pillendoosje 405
Zilveren pillendoosje

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Soepschep 142
Soepschep

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10 Zilveren ringen 240
10 Zilveren ringen

Resultaat:

80 EUR