Atmos klok van Jeager Le Coultre Zwitserland begin 20e eeuw. Messing kast met 5 zijden met glas. Klok wordt aangedreven door veranderingen in de luchtdruk. Uurwerk is niet getest 23x20x15cm. Cond.: G
Antieke eiken Friese staartklok met dubbele kap, maanstand, datumaanduiding. 19e eeuw. In zeer goede staat met originele beschildering (krimpnaden in de kast) 170x47x22cm. Cond.: G
Antieke bronzen klok ca. 1900 in de vorm van een middeleeuwse bel, staand op 4 pootjes. messing wijzerplaat met emaille cartouches in zeer goede staat 21xø14cm. Cond.: G
Grote antieke marmeren Franse Louis Seize pendule met vuurvergulde armaturen en Wedgwood bisquit plaquettes ca. 1810. Uurwerk met touwtjesslinger 39x34x12cm. Cond.: U
Bijzonder 3-delig Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel, gesigneerd Chabert met geëmailleerde wijzerplaat. Materiaal: compositie metaal, goud ingekleurd 37x22x24cm. en 28,5x17x15cm. Cond.: G
Twee klokjes in messing kast. 1x Wekkertje van het merk Emes Duitsland Cond.: R. 1x 8-daags klokje van Schmid (dit klokje is een sloper) Cond.: S
Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U
Antieke Friese wandklok (kantoortje) ca. 1830 Holland, met wekkerfunctie, eikenhouten kast en goede originele beschilderingen. In mooi staat 113x27x19cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Engelse Longcase staande klok met eikenhouten kast. gesigneerd Godden Melling Maidstone Kent. Prachtig gegraveerde vierkante wijzerplaat met 30-uurs uurwerk (1 gewicht) in zeer goed...
Bijzondere antieke 18e eeuwse Friese stoelklok (1 bel) met mechaniek (draaiende ruiters te paard) en wekkerfunctie. Mooie originele beschildering op de kroon (ruiters, meerminnen). beschildering op de...
Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...
Grote antieke Duitse porseleinen wandklok met Schwarzwalder uurwerk. Porseleinen plaquette is onbeschadigd. Emaille wijzerplaat is beschadigd en het uurwerk moet nagekeken worden 11x19x24cm. Cond.: R
Antieke Duitse wandklok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1830 (deurtjes missen). Messing vuurvergulde bewerkte voorzijde met emaille wijzerplaat en messing gewichten 13x20x214cm. Cond.: G
Vroege Normandische wandklok anno 1714 van metaal met messing. Slagwerk en 1 gewicht. Op eikenhouten stoel van latere datum 39x27x13cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok 20e eeuw met maanstand, wekkerfunctie en datumaanduiding. Mooie handbeschildering 148x22x37cm. Cond.: G
Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse Brevete pendule Brocot met thermometer. Houten kast met fineer en ebbenhouten inlegwerk(beschadiging). Pendel mist. 41x16x110cm. Cond.: R
Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met compositie metalen beeld, voorstellend een dansende jongen met tamboerijn. (Enkele delen missen) Tevens een vuurvergulde sokkel 43x37x16cm. Cond.: M
Antieke vuurvergulde bronzen pendule 19e eeuw met compositie metalen beeld, voorstellend een koning met zwaard. Enkele delen missen 38x46x13cm. Cond.: M
Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G
Oude eikenhouten pendule met gongslag met koper en bol glas ca. 1930 28x49x15cm. Cond.: G
Oude neogothische Junghans wandklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36x11x18cm. Cond.: G