Oude ingelijste prent ca. 1900 van een boerin met vrouw 36x26cm. Cond.: G
Jeanine Alronsa '91, gemengde techniek op papier, Ton Te Velde 27x31cm. Cond.: G
Gesigneerd Vlamerie, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930 (Naar Breughel), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 92x40cm. Cond.: G
Jacob Doeser (1884 - 1970), olieverf op linnen, berglandschap met lopend paard 80x80cm. Cond.: G
Monogram C.M. (20e eeuw), olieverf op linnen, surrealistische voorstelling 39x49cm. Cond.: G
Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U
J. Rummelspacher, olieverf op paneel, Tiroler Hütten 25x17cm. Cond.: G
Schilderij 17e-18e eeuw, Omgeving Egbert van Heemskerck, olieverf op linnen, drinkgelach in een taverne. Algemeen in goede conditie 42x35cm. Cond.: R
Antonie Pieter Schotel (Dordrecht 1890 - 1958 Laren), olieverf op linnen, Volendamse zeilboot in volle vaart. Cracele bovengedeelte schilderij, advies bedoeking 100x100cm. Cond.: G
P. Geist (Diepeveen), olieverf op linnen, Twents landschap met zandafgraving en werkende boer met paard en wagen. Licht beschadigd 110x70cm. Cond.: G
C. Wodwald, Engelse school, olieverf op linnen, Schotse hooglanders in bergachtig landschap 30x40cm. Cond.: G
Klaas Visser (Naar een Italiaanse oude meester) (Enschede), olieverf op linnen, berglandschap met vee en figuren 105x70cm. Cond.: G
Jef van Leemputten (Werchter 1865 - 1948 Werchter), olieverf op paneel, landschap met pluimvee bij een drenkplaats 36x24cm. Cond.: G
Willem Johannes Schütz (Middelburg 1854 - 1933), olieverf op paneel, schepen aan de Schelde 21x30cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, berglandschap met kerk 10x7cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met zeilboten 10x7cm. Cond.: G
Grote landkaart Zwolle van Joan Blaeu (1571 - 1638) 17e eeuw. gravure op papier. Schuertje onderin bij de vouw 52x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op tegel, wintergezicht 17x11,5cm. Cond.: G
Naar Jan H.B. Koekkoek, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en figuren 37x28cm. Cond.: G