Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Prent van boerin
Resultaat: 10 EUR

Oude ingelijste prent ca. 1900 van een boerin met vrouw 36x26cm. Cond.: G

Kaart Oldenzaal 1597
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame vroege kaart van de stadmuren Oldenzaal Anno 1597. Aanval Maurits op de Spanjaarden, in zeer goede staat, gravure op papier. 1 Klein scheurtje in papier 32x23cm. Cond.: G

Schilderij Jeanine Alronsa
Startprijs 100 EUR

Jeanine Alronsa '91, gemengde techniek op papier, Ton Te Velde 27x31cm. Cond.: G

Omgeving Toon Tilland
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd 30-er jaren, winters dorpsgezicht 50x23cm.

Bloemstilleven
Startprijs 125 EUR

Gesigneerd Vlamerie, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 50x60cm. Cond.: G

Naar Breugheliaans voorbeeld
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd ca. 1930 (Naar Breughel), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 92x40cm. Cond.: G

Doeser
Startprijs 250 EUR

Jacob Doeser (1884 - 1970), olieverf op linnen, berglandschap met lopend paard 80x80cm. Cond.: G

Miniatuur schilderij
Resultaat: 50 EUR

Antiek miniatuur schilderij met ivoren lijst ca. 1900. Voorgedrukt en opgewerkt 10x11cm. Cond.: G

Basek '86
Startprijs 150 EUR

Basek '86, olieverf op paneel, vlinder op bloemen 80x105cm. Cond.: G

Surrealistische voorstelling
Resultaat: 30 EUR

Monogram C.M. (20e eeuw), olieverf op linnen, surrealistische voorstelling 39x49cm. Cond.: G

Aquarel, Rip
Startprijs 650 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), Haagse school, aquarel op papier, poldergezicht met molens 26x40cm. Cond.: U

J. Rummelspacher, berglandschap
Startprijs 40 EUR

J. Rummelspacher, olieverf op paneel, Tiroler Hütten 25x17cm. Cond.: G

17e-18e eeuw, Omg. Egbert van Heemskerck
Startprijs 600 EUR

Schilderij 17e-18e eeuw, Omgeving Egbert van Heemskerck, olieverf op linnen, drinkgelach in een taverne. Algemeen in goede conditie 42x35cm. Cond.: R

Antonie Pieter Schotel, zeilboot
Startprijs 5.000 EUR

Antonie Pieter Schotel (Dordrecht 1890 - 1958 Laren), olieverf op linnen, Volendamse zeilboot in volle vaart. Cracele bovengedeelte schilderij, advies bedoeking 100x100cm. Cond.: G

P. Geist, Twents landschap
Startprijs 150 EUR

P. Geist (Diepeveen), olieverf op linnen, Twents landschap met zandafgraving en werkende boer met paard en wagen. Licht beschadigd 110x70cm. Cond.: G

C. Wodwald, Schotse hooglanders
Startprijs 350 EUR

C. Wodwald, Engelse school, olieverf op linnen, Schotse hooglanders in bergachtig landschap 30x40cm. Cond.: G

Klaas Visser, berglandschap
Startprijs 150 EUR

Klaas Visser (Naar een Italiaanse oude meester) (Enschede), olieverf op linnen, berglandschap met vee en figuren 105x70cm. Cond.: G

Jef van Leemputten, landschap met pluimvee
Startprijs 600 EUR

Jef van Leemputten (Werchter 1865 - 1948 Werchter), olieverf op paneel, landschap met pluimvee bij een drenkplaats 36x24cm. Cond.: G

Willem Johannes Schütz, schepen aan de Schelde
Startprijs 600 EUR

Willem Johannes Schütz (Middelburg 1854 - 1933), olieverf op paneel, schepen aan de Schelde 21x30cm. Cond.: U

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, berglandschap met kerk 10x7cm. Cond.: G

Ongesigneerd 20e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met zeilboten 10x7cm. Cond.: G

Landkaart Zwolle, Blaeu
Resultaat: 100 EUR

Grote landkaart Zwolle van Joan Blaeu (1571 - 1638) 17e eeuw. gravure op papier. Schuertje onderin bij de vouw 52x41cm. Cond.: G

Schilderij op tegel
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op tegel, wintergezicht 17x11,5cm. Cond.: G

Schilderij, naar J.H.B. Koekkoek
Resultaat: 275 EUR

Naar Jan H.B. Koekkoek, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en figuren 37x28cm. Cond.: G