Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Windsor armleunstoel
Resultaat: 125 EUR

Antieke Engelse iepenhouten 19e eeuwse Windsor armleunstoel in zeer goede staat 80x65x50cm. Cond.: G

Hangvitrinekastje
Resultaat: 50 EUR

Antiek eikenhouten hangvitrinekastje ca. 1900 met glas in het deurtje. Schappen missen 72x51x16cm. Cond.: G

Twee armleunstoelen ca. 1900
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke notengekleurde armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met bijzondere geborduurde stoffering 89x60x60cm. Cond.: G

Mahoniehouten linnenkast
Resultaat: 350 EUR

Antieke mahoniehouten linnenkast, Hollands Biedermeier 19e eeuw in ongerestaureerde staat 184x130x49cm. Cond.:R

Eikenhouten dressoir
Resultaat: 125 EUR

Antiek eikenhouten dressoir gemaakt van het hout van een Hollandse dekenkist uit de 18e eeuw 128x91x54cm. Cond.: G

1-Deurs barokspinde
Resultaat: 300 EUR

Antieke eikenhouten 1-deurs barokspinde Duitsland 18e eeuw. Laag model 152x109x55cm. Cond.: G

Notenhouten bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Oude ovale notenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x108x50cm. Cond.: G

Eikenhouten boekenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke eikenhouten boekenkast 19e eeuw Mechelen met houtsnijwerk en gestoken kap 241x174x53cm. Cond.: G

4 Armleunstoelen + Tafel
Resultaat: 300 EUR

Vier grote antieke armleunstoelen met gedraaid regelwerk en ronde bollen. Daarbij een rechthoekige uittrektafel met getorste poten ca. 1900 Mechels. Mooie stoffering met bloemmotief en koperen nagels ...

6 Eikenhouten stoelen
Startprijs 250 EUR

Zes antieke eikenhouten stoelen waaronder 2 armleunstoelen ca. 1900 Mechelen. Nieuw gestoffeerd met lichtblauwe velours en kopernagels 92x63x55cm. Cond.: G

Langwerpige taboeret
Startprijs 20 EUR

Grote langwerpige taboeret met getorste eiken poten en velours stoffering ca. 1920 42x116x42cm. Cond.: G

Notenhouten Engelse salontafel
Startprijs 30 EUR

Grote notenhouten Engelse salontafel (Cheradon stijl) met groen lederen bovenblad, lades en messing afwerking op de poten. In goede staat 52xø103cm.

Hindeloopen kinderstoel
Resultaat: 80 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde zeskantige kinderstoel eind 19e eeuw. Handbeschilderd (later beschilderd) met bloemmotief en rocailles in zeer goede staat 116x54x43cm. Cond.: G

2 Groene armleunstoelen
Resultaat: 120 EUR

Twee groen lederen armleunstoelen met verstelbare rugleuning 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 91x54x53cm. Cond.: G

Lange eiken eetkamertafel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke rechthoekige lang eikenhouten eetkamertafel ca. 1880 in zeer goede staat 75x95x235cm. Cond.: G

Massief eiken tafel
Startprijs 50 EUR

Oude massief eiken tafel 2e helft 20e eeuw (model betaaltafel 18e eeuw), in zeer goede staat 51x69x82cm. Cond.: G

Eikenfineer Art Deco tafel
Startprijs 40 EUR

Oude eikenfineer Art Deco tafel met pallisander fineer sierwerk in Amsterdamse school stijl. Ongesigneerd 64xø70cm. Cond.: G

Eikenhouten buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Antiek eikenhouten Hollands buffet met kussens in inlegwerk van pallisander ca. 1900 in goede staat 200x120x53cm. Cond.: G

Spiegel
Startprijs 150 EUR

Antieke spiegel met kroon en stucwerk ca. 1880 in Louis Seize stijl (overgeschilderd). 83x92cm. Cond.: R

Eikenhouten linnenpers
Startprijs 400 EUR

Antiek 19e eeuwse eikenhouten linnenpers (Holland) met 4 lades en origineel beslag, in zeer goede staat 160x54x84cm. Cond.: U

2 Lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 20e eeuw 142x37cm. en 143x64cm. Cond.: G

Eikenhouten 4 laden commode
Resultaat: 150 EUR

Antieke eiken Hollandse 19e eeuwse 4-laden commode met schuine kanten. Ongerstaureerd 94x95x51cm. Cond.: G

Pooltafel
Resultaat: 50 EUR

Tweedehands pooltafel incl. poten(schroeven van de poten missen) in zeer goede staat met twee keus 205x113cm. Cond.: U. Exclusief ballen.