Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Geelkoperen plantenbak
Startprijs 20 EUR

Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G

2 Delen Hindeloopen
Resultaat: 30 EUR

2 Delen Oud Hindeloopen 1e helft 20e eeuw Holland. 1x Grote beschilderde kapstok 26x122x17cm. 1x Kledingborstel 3x18x5cm. Cond.: U

Pijpencomfoor, 19e eeuw
Resultaat: 65 EUR

Antieke mahoniehouten pijpencomfoor met koperen binnenbak 19e eeuw Biedermeier Holland. Inclusief 3 aardewerken pijpen van Goedewaagen 58xø21cm. Cond.: G

Messing pijpenbakje
Resultaat: 50 EUR

Antiek 19e eeuws messing pijpenbakje. Biedermeier Holland van mahoniehout 13xø14cm. Cond.: G

Petroleumlamp, marm. voet
Resultaat: 25 EUR

Antieke 19e eeuwse petroleumlamp op marmeren voet met witte glazen kap en kristallen reservoir. Houder van de kap zit los 55x11,5x11,5cm. Cond.: G

18e Eeuwse Atlas
Resultaat: 100 EUR

Oude 18e eeuwse atlas afkomstig van een staand horloge met originele beschildering in goede staat H.: 29cm. Cond.: G

Bronzen scheepsbel
Resultaat: 150 EUR

Oude grote bronzen scheepsbel met opschrift "Aangeboden door het personeel aan de heer F.J.M. Wientjes ter gelegenheid van zijn 50e verjaardag op 9 mei 1976" 30xø30cm. Cond.: G

Schaakspel
Startprijs 25 EUR

Houten schaakspel met twee houtsoorten en band ingelegd 20e eeuw 25x25cm. Cond.: G

Russisch schaakspel
Startprijs 25 EUR

Russisch schaakspel met beschilderde figuren van hout 20e eeuw, compleet 30x45cm. Cond.: G

Marmeren schaakspel
Startprijs 35 EUR

Marmeren schaakspel 20e eeuw, figuren ook van marmer, compleet 25x25cm. Cond.: G

Frans bijbeltje
Resultaat: 15 EUR

Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U

2 Albums met speldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee bijzondere albums vol met speldjes (reclame), hoofdzakelijk begin 20e eeuw en Nederland/Europa 31x22cm. Cond.: G

Engelse kolenbak
Resultaat: 30 EUR

Engelse kolenkit van donker vruchtenhout ca. 1910 met messing beslag afgezet. Originele binnenbak en schepje 35x35x40cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 60 EUR

Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 90 EUR

Grote oude kristallen zakkroonluchter (10-lichts) 2e helft 20e eeuw 100xø77cm. Cond.: G

Empire hanglamp, 2e periode
Startprijs 650 EUR

Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G

Empire hanglamp
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G

Empire hanglamp ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing bakkers hangpetroleumlamp ca. 1900 met contragewichten 117xø37cm. Cond.: G

Defecte majolica hanglamp
Resultaat: 10 EUR

Defecte majolica lamp ø35cm. Cond.: S

Kristallen hanglamp
Resultaat: 150 EUR

Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)

Beschilderd kamerscherm
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M

Orieëntaalse lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude Orientaalse koperen hanglamp 20e eeuw, in goede staat 60x32cm. Cond.: G