Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G
2 Delen Oud Hindeloopen 1e helft 20e eeuw Holland. 1x Grote beschilderde kapstok 26x122x17cm. 1x Kledingborstel 3x18x5cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten pijpencomfoor met koperen binnenbak 19e eeuw Biedermeier Holland. Inclusief 3 aardewerken pijpen van Goedewaagen 58xø21cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws messing pijpenbakje. Biedermeier Holland van mahoniehout 13xø14cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse petroleumlamp op marmeren voet met witte glazen kap en kristallen reservoir. Houder van de kap zit los 55x11,5x11,5cm. Cond.: G
Oude 18e eeuwse atlas afkomstig van een staand horloge met originele beschildering in goede staat H.: 29cm. Cond.: G
Houten schaakspel met twee houtsoorten en band ingelegd 20e eeuw 25x25cm. Cond.: G
Russisch schaakspel met beschilderde figuren van hout 20e eeuw, compleet 30x45cm. Cond.: G
Marmeren schaakspel 20e eeuw, figuren ook van marmer, compleet 25x25cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U
Twee bijzondere albums vol met speldjes (reclame), hoofdzakelijk begin 20e eeuw en Nederland/Europa 31x22cm. Cond.: G
Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G
Grote oude kristallen zakkroonluchter (10-lichts) 2e helft 20e eeuw 100xø77cm. Cond.: G
Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G
Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)
Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M
Oude Orientaalse koperen hanglamp 20e eeuw, in goede staat 60x32cm. Cond.: G