Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

A & D 60 Rue mazarine Paris
Resultaat: 75 EUR

A & D 60 Rue mazarine Paris, porseleinen hoofd, blauwe vaste ogen, open mond met 4 tandjes boven, mohair pruik, geleed lijf L.: 28cm. Cond.: G

K & R 114
Resultaat: 500 EUR

K & R 114, porseleinen hoofd, blauw/grijze ogen, donker haar met vlechten, gesloten mond. mist 1 vinger aan de linkerhand L.: 47cm. Cond.: G

Heubach Koppelsdorf 320-8
Startprijs 500 EUR

Heubach Koppelsdorf 320-8 Germany, bruine slaapogen, boven 2 tanden. Bijzonder zijn de gaatjes in de neus L.: 64cm. Cond.: G

A.M. 390 DRGM. 246/1
Startprijs 400 EUR

A.M. 390 DRGM. 246/1, porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, 2 tanden boven, mohair pruik, L.: 38cm. Cond.: R

A.M. Germany 390 A. 8 1/2 m.
Startprijs 650 EUR

A.M. Germany 390 A. 8 1/2 m., mooi porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, 4 tanden boven geleed lijf, open vingers L.: 64cm. Cond.: U

Simon & Halbig 58
Startprijs 750 EUR

Simon & Halbig 58, porseleinen hoofd, papier mache lichaam, geleed lijf, bruine flirtogen, gaatjes in de neus. bijzonder zijn de knieën Cond.: U

Ä.V. Neuhaus nr. 9501
Startprijs 300 EUR

Ä.V. Neuhaus am R.w.G nr. 9501, porseleinen hoofd, papier mache lichaam, blauwe slaapogen, 4 tandjes boven, mohair pruikje. L.: 24cm. Cond.: R

2 Steif knuffels
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Steiff knuffels, 1x Lopende leeuw Leo en 1x een hondje Cond.: R

3 Speelgoed auto's
Resultaat: 15 EUR

Drie diverse speelgoedautootjes. 1x Dinky Toys Rolls Royce Phantom V. 1x blauwe DDR Bar Kas Bar 60-er jarenb. 1x Lesney auto Citroën DS19. Cond.: G (Bespeeld)

Wedgwood servies
Startprijs 25 EUR

Oranje betonmolen
Startprijs 25 EUR

Stoomwals no. 7
Startprijs 55 EUR

Blikken caravan
Startprijs 45 EUR

Blauwe radio
Startprijs 35 EUR

Kavel poppenboekjes met kralen
Startprijs 20 EUR

16 Oude Engelse poppenmagazines (Doll magazine) en diverse zakken met kraalkettingen Cond.: G