Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees keramiek bord
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees keramisch bord 17e-18e eeuw met blauw bloemdecor. Lichte randschades ø22,3cm. Cond.: G

Bont Makkums bord
Startprijs 20 EUR

Oud Makkums 6-kantig keramiek bord met vogel afgebeeld 20e eeuw 15x15x15cm. Cond.: G

Oud plateel bord Goedewaagen
Resultaat: 15 EUR

Oud plateel bord Goedewaagen Gouda handbeschilderd ca. 1930. (Ootmarsum Twentsche begravenis) ø30cm. Cond.: U

Porseleinen koffie-restservies
Startprijs 100 EUR

Oud porseleinen koffie-restservies voor 4 personen (7 schotels over). Blauw bloemendecor met goudkleur. Gelijmde beschadigingen Cond.: M

2 Kristallen dekselpotjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke kristallen dekselpotjes (Waterford England) ca. 1800. Chips af 10xø7,5cm. Cond.: R

Aardewerken bord, slachtverbod
Resultaat: 40 EUR

Aardewerken bord met opschrift "Slachtverbod 1918, hoera wij leven nog". Gemerkt "Baca 239" ø23,5cm. Cond.: G

Chinese platte schaal
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen gebogen platte schaal 19e eeuw met figuren in een tuin en tekst bovenin. Randschades 27x21,5x2cm. Cond.: R

Meissen deksel/siervaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Meissen porseleinen deksel siervaas met faunkoppen, bladgouddecor, guirlandes en putti ca. 1900-1920. Enkele chips van de voet 30x21cm. Cond.: R

Porseleinen vaas
Resultaat: 20 EUR

Grote porseleinen vaas met voorstelling van lissen met vogels, "Franklin Porcelain, The Meadowland Bird Vase 1980" 30xø16cm. Cond.: U

M.J. Hümmel, moeder met kind
Resultaat: 25 EUR

M.J. Hümmel (Goebel), keramiek Maria met kind. Chip af 22x16x11cm. Cond.: R

Zoutstrooier, gans
Startprijs 25 EUR

Oude zoutstrooier in de vorm van een gans 8x9x5cm. Cond.: G

Stel kristallen karaffen
Resultaat: 125 EUR

Stel ruitgeslepen kristallen karaffen, Frankrijk 19e eeuw. 1 Chipje 36xø11cm. Cond.: G

Chinees porseleinen trekpotje
Resultaat: 325 EUR

Antiek Chinees porseleinen trekpotje Chien Lung (1735 - 1795) met blauw bloemdecor. Chipje tuit 5x9x6cm. Cond.: G

Gemberpotje
Startprijs 20 EUR

Oud gemberpotje met blauw decor 2e helft 20e eeuw 7x5xø7,5cm. Cond.: G

2 Porseleinen dekselbakjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke bisquit porseleinen dekselbakjes met geiten op de deksels ca. 1900. beschadigd 12x14x10cm. Cond.: M

Delftse vaas
Startprijs 225 EUR

Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G

Miniatuur trekpotje
Resultaat: 150 EUR

Antiek Chinees porseleinen miniatuur trekpotje Chien Lung (1735 - 1795). Blauw bloemdecor in zeer goede staat, 2 bakfoutjes Cond.: G

Porseleinen figuur, B.G. Denmark
Startprijs 60 EUR

Oud porseleinen figuur B.G. Denmark (Bang & Bkörndahl) van een baby op hokker, gesigneerd S.V. Lindhardt 1936 17x6x5cm. Cond.: G

Porseleinen groepje
Startprijs 35 EUR

Oud porseleinen groepje (Duitsland) bestaande uit 3 kinderen ca. 1930. Monogram M.O. Germany.

Bing & Gröndahl, lezende kinderen
Startprijs 75 EUR

Bing & Gröndahl (Denemarken) porseleinen figuur van 2 lezende kinderen, monogram A.B. 10x11x10cm. Cond.: G

Royal Kopenhagen, ganzenhoedster
Startprijs 150 EUR

Royal Kopenhagen figuur van een ganzenhoedster (Denemarken), monogram C.H. (minime chip 2mm.) 24x12x10cm. Cond.: R

Chinees porseleinen kaststel
Resultaat: 800 EUR

Antiek Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw met blauw decor, voorstellend diverse Chinese gebruiksvoorwerpen, vissen, vazen etc. Twee vazen in goede conditie, 3 dekselvazen met beschadigingen. 30xø11...

Kristallen surtout
Startprijs 200 EUR

Grote kristallen surtout 19e eeuw met amandelslijpsel, vermoedelijk Frans. Chips af 48xø36cm. Cond.: R

2 Imari dekselschalen
Startprijs 150 EUR

Twee bijzondere Japans imari (goudimari) dekselschalen 19e eeuw (1 deksel slecht gerestaureerd). 12xø19cm. en 13xø19,5cm. Cond.: G