Oud Chinees keramisch bord 17e-18e eeuw met blauw bloemdecor. Lichte randschades ø22,3cm. Cond.: G
Oud porseleinen koffie-restservies voor 4 personen (7 schotels over). Blauw bloemendecor met goudkleur. Gelijmde beschadigingen Cond.: M
Aardewerken bord met opschrift "Slachtverbod 1918, hoera wij leven nog". Gemerkt "Baca 239" ø23,5cm. Cond.: G
M.J. Hümmel (Goebel), keramiek Maria met kind. Chip af 22x16x11cm. Cond.: R
Oud gemberpotje met blauw decor 2e helft 20e eeuw 7x5xø7,5cm. Cond.: G
Twee antieke bisquit porseleinen dekselbakjes met geiten op de deksels ca. 1900. beschadigd 12x14x10cm. Cond.: M
Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G
Oud porseleinen figuur B.G. Denmark (Bang & Bkörndahl) van een baby op hokker, gesigneerd S.V. Lindhardt 1936 17x6x5cm. Cond.: G
Oud porseleinen groepje (Duitsland) bestaande uit 3 kinderen ca. 1930. Monogram M.O. Germany.
Bing & Gröndahl (Denemarken) porseleinen figuur van 2 lezende kinderen, monogram A.B. 10x11x10cm. Cond.: G